JUVENIL SEGUNDA DIVISION GRUPO 12
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12             Temporada 2017-2018 

Veure Classificació    Veure Resultats    Taula Golejadors     Veure Taula Creuada     Versió Resumida
  Jornada 1 (08-10-2017)  Camp Data / Hora  
ESCOLA E.BRAFA "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   02-11-2017 - 19:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A"   MPAL. BADALONA SUD (A)   16-11-2017 - 20:00  
MARTINENC, F.C. "B" - Pª BARC. ANGUERA "C"   MPAL. GUINARDÓ (A)   07-10-2017 - 18:00  
SINGUERLIN, C.F. "A" - CATALONIA, U.B. "D"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   07-10-2017 - 18:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D" - APA POBLE SEC, CE. "B"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   08-10-2017 - 16:00  
LA SALUT PERE GOL AE. "A" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. PERE GOL (A)   07-10-2017 - 16:00  
LA SALLE BONANOVA, C.E. "C" - Pª BARC. BARCINO, CE. "A"   COL·LEGI LA SALLE BONANOVA (A)   07-10-2017 - 15:15  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   07-10-2017 - 19:30  
 
  Jornada 2 (15-10-2017)  Camp Data / Hora  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   14-10-2017 - 14:00  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A" - ESCOLA E.BRAFA "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   15-10-2017 - 20:00  
Pª BARC. ANGUERA "C" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A"   I.N.E.F. (GESPA ARTIFICIAL) (A)   14-10-2017 - 10:30  
CATALONIA, U.B. "D" - MARTINENC, F.C. "B"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   14-10-2017 - 20:00  
APA POBLE SEC, CE. "B" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. LA SATALIA (A)   15-10-2017 - 12:00  
LLOREDA, C.F. "B" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D"   MPAL. LLOREDA (A)   15-10-2017 - 11:40  
Pª BARC. BARCINO, CE. "A" - LA SALUT PERE GOL AE. "A"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)   14-10-2017 - 19:30  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A" - LA SALLE BONANOVA, C.E. "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   14-10-2017 - 10:40  
 
  Jornada 3 (22-10-2017)  Camp Data / Hora  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   21-10-2017 - 12:10  
ESCOLA E.BRAFA "A" - Pª BARC. ANGUERA "C"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   21-10-2017 - 18:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A" - CATALONIA, U.B. "D"   MPAL. BADALONA SUD (A)   21-10-2017 - 14:15  
MARTINENC, F.C. "B" - APA POBLE SEC, CE. "B"   MPAL. GUINARDÓ (A)   21-10-2017 - 20:00  
SINGUERLIN, C.F. "A" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   22-10-2017 - 16:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D" - Pª BARC. BARCINO, CE. "A"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   22-10-2017 - 14:30  
LA SALUT PERE GOL AE. "A" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A"   MPAL. PERE GOL (A)   21-10-2017 - 16:00  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - LA SALLE BONANOVA, C.E. "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   21-10-2017 - 19:00  
 
  Jornada 4 (29-10-2017)  Camp Data / Hora  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   29-10-2017 - 20:00  
Pª BARC. ANGUERA "C" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   I.N.E.F. (GESPA ARTIFICIAL) (A)   28-10-2017 - 12:15  
CATALONIA, U.B. "D" - ESCOLA E.BRAFA "A"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   28-10-2017 - 20:00  
APA POBLE SEC, CE. "B" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A"   MPAL. LA SATALIA (A)   29-10-2017 - 12:00  
LLOREDA, C.F. "B" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. LLOREDA (A)   29-10-2017 - 11:30  
Pª BARC. BARCINO, CE. "A" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)   28-10-2017 - 17:45  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   28-10-2017 - 12:30  
LA SALLE BONANOVA, C.E. "C" - LA SALUT PERE GOL AE. "A"   COL·LEGI LA SALLE BONANOVA (A)   28-10-2017 - 15:15  
 
  Jornada 5 (05-11-2017)  Camp Data / Hora  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A" - Pª BARC. ANGUERA "C"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   05-11-2017 - 16:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - CATALONIA, U.B. "D"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   04-11-2017 - 14:00  
ESCOLA E.BRAFA "A" - APA POBLE SEC, CE. "B"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   04-11-2017 - 18:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. BADALONA SUD (A)   04-11-2017 - 15:30  
MARTINENC, F.C. "B" - Pª BARC. BARCINO, CE. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)   04-11-2017 - 20:00  
SINGUERLIN, C.F. "A" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   05-11-2017 - 16:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D" - LA SALLE BONANOVA, C.E. "C"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   05-11-2017 - 16:00  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - LA SALUT PERE GOL AE. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   04-11-2017 - 19:00  
 
  Jornada 6 (12-11-2017)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. ANGUERA "C" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   I.N.E.F. (GESPA ARTIFICIAL) (A)   11-11-2017 - 10:45  
CATALONIA, U.B. "D" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   11-11-2017 - 20:00  
APA POBLE SEC, CE. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. LA SATALIA (A)   12-11-2017 - 12:00  
LLOREDA, C.F. "B" - ESCOLA E.BRAFA "A"   MPAL. LLOREDA (A)   12-11-2017 - 16:00  
Pª BARC. BARCINO, CE. "A" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)   11-11-2017 - 17:45  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   11-11-2017 - 10:45  
LA SALLE BONANOVA, C.E. "C" - SINGUERLIN, C.F. "A"   COL·LEGI LA SALLE BONANOVA (A)   11-11-2017 - 15:15  
LA SALUT PERE GOL AE. "A" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D"   MPAL. PERE GOL (A)   11-11-2017 - 16:00  
 
  Jornada 7 (19-11-2017)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. ANGUERA "C" - CATALONIA, U.B. "D"   I.N.E.F. (GESPA ARTIFICIAL) (A)   18-11-2017 - 12:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A" - APA POBLE SEC, CE. "B"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   19-11-2017 - 16:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   18-11-2017 - 14:00  
ESCOLA E.BRAFA "A" - Pª BARC. BARCINO, CE. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   18-11-2017 - 18:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A"   MPAL. BADALONA SUD (A)   18-11-2017 - 16:00  
MARTINENC, F.C. "B" - LA SALLE BONANOVA, C.E. "C"   MPAL. GUINARDÓ (A)   19-11-2017 - 20:00  
SINGUERLIN, C.F. "A" - LA SALUT PERE GOL AE. "A"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   18-11-2017 - 18:00  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   18-11-2017 - 19:30  
 
  Jornada 8 (26-11-2017)  Camp Data / Hora  
CATALONIA, U.B. "D" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   25-11-2017 - 20:00  
APA POBLE SEC, CE. "B" - Pª BARC. ANGUERA "C"   MPAL. LA SATALIA (A)   26-11-2017 - 12:00  
LLOREDA, C.F. "B" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A"   MPAL. LLOREDA (A)   26-11-2017 - 16:00  
Pª BARC. BARCINO, CE. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)   25-11-2017 - 17:45  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A" - ESCOLA E.BRAFA "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   25-11-2017 - 12:30  
LA SALLE BONANOVA, C.E. "C" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A"   COL·LEGI LA SALLE BONANOVA (A)   25-11-2017 - 15:15  
LA SALUT PERE GOL AE. "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. PERE GOL (A)   25-11-2017 - 17:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D" - SINGUERLIN, C.F. "A"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   26-11-2017 - 18:00  
 
  Jornada 9 (03-12-2017)  Camp Data / Hora  
CATALONIA, U.B. "D" - APA POBLE SEC, CE. "B"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   02-12-2017 - 20:00  
Pª BARC. ANGUERA "C" - LLOREDA, C.F. "B"   I.N.E.F. (GESPA ARTIFICIAL) (A)   02-12-2017 - 12:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A" - Pª BARC. BARCINO, CE. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   03-12-2017 - 20:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   02-12-2017 - 14:00  
ESCOLA E.BRAFA "A" - LA SALLE BONANOVA, C.E. "C"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   02-12-2017 - 18:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A" - LA SALUT PERE GOL AE. "A"   MPAL. BADALONA SUD (A)   02-12-2017 - 16:00  
MARTINENC, F.C. "B" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D"   MPAL. GUINARDÓ (A)   03-12-2017 - 20:00  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   02-12-2017 - 19:30  
 
  Jornada 10 (17-12-2017)  Camp Data / Hora  
APA POBLE SEC, CE. "B" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. LA SATALIA (A)   17-12-2017 - 12:00  
LLOREDA, C.F. "B" - CATALONIA, U.B. "D"   MPAL. LLOREDA (A)   17-12-2017 - 16:00  
Pª BARC. BARCINO, CE. "A" - Pª BARC. ANGUERA "C"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)   16-12-2017 - 17:45  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   16-12-2017 - 12:30  
LA SALLE BONANOVA, C.E. "C" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   COL·LEGI LA SALLE BONANOVA (A)   16-12-2017 - 15:15  
LA SALUT PERE GOL AE. "A" - ESCOLA E.BRAFA "A"   MPAL. PERE GOL (A)   16-12-2017 - 17:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   17-12-2017 - 18:00  
SINGUERLIN, C.F. "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   16-12-2017 - 18:00  
 
  Jornada 11 (14-01-2018)  Camp Data / Hora  
APA POBLE SEC, CE. "B" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. LA SATALIA (A)   14-01-2018 - 12:00  
CATALONIA, U.B. "D" - Pª BARC. BARCINO, CE. "A"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   13-01-2018 - 20:00  
Pª BARC. ANGUERA "C" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A"   I.N.E.F. (GESPA ARTIFICIAL) (A)   13-01-2018 - 12:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A" - LA SALLE BONANOVA, C.E. "C"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   14-01-2018 - 20:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - LA SALUT PERE GOL AE. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   13-01-2018 - 14:00  
ESCOLA E.BRAFA "A" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   13-01-2018 - 18:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. BADALONA SUD (A)   13-01-2018 - 16:00  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   13-01-2018 - 19:30  
 
  Jornada 12 (21-01-2018)  Camp Data / Hora  
LLOREDA, C.F. "B" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. LLOREDA (A)   21-01-2018 - 16:00  
Pª BARC. BARCINO, CE. "A" - APA POBLE SEC, CE. "B"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)   20-01-2018 - 17:45  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A" - CATALONIA, U.B. "D"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   20-01-2018 - 12:30  
LA SALLE BONANOVA, C.E. "C" - Pª BARC. ANGUERA "C"   COL·LEGI LA SALLE BONANOVA (A)   20-01-2018 - 15:15  
LA SALUT PERE GOL AE. "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A"   MPAL. PERE GOL (A)   20-01-2018 - 17:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   21-01-2018 - 18:00  
SINGUERLIN, C.F. "A" - ESCOLA E.BRAFA "A"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   20-01-2018 - 18:00  
MARTINENC, F.C. "B" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)   21-01-2018 - 20:00  
 
  Jornada 13 (28-01-2018)  Camp Data / Hora  
LLOREDA, C.F. "B" - Pª BARC. BARCINO, CE. "A"   MPAL. LLOREDA (A)   28-01-2018 - 16:00  
APA POBLE SEC, CE. "B" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A"   MPAL. LA SATALIA (A)   28-01-2018 - 12:00  
CATALONIA, U.B. "D" - LA SALLE BONANOVA, C.E. "C"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   27-01-2018 - 20:00  
Pª BARC. ANGUERA "C" - LA SALUT PERE GOL AE. "A"   I.N.E.F. (GESPA ARTIFICIAL) (A)   27-01-2018 - 12:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   28-01-2018 - 20:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   27-01-2018 - 14:00  
ESCOLA E.BRAFA "A" - MARTINENC, F.C. "B"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   27-01-2018 - 18:00  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   27-01-2018 - 19:30  
 
  Jornada 14 (04-02-2018)  Camp Data / Hora  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - Pª BARC. BARCINO, CE. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   03-02-2018 - 19:30  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   03-02-2018 - 12:30  
LA SALLE BONANOVA, C.E. "C" - APA POBLE SEC, CE. "B"   COL·LEGI LA SALLE BONANOVA (A)   03-02-2018 - 15:15  
LA SALUT PERE GOL AE. "A" - CATALONIA, U.B. "D"   MPAL. PERE GOL (A)   03-02-2018 - 17:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D" - Pª BARC. ANGUERA "C"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   04-02-2018 - 18:00  
SINGUERLIN, C.F. "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   03-02-2018 - 18:00  
MARTINENC, F.C. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)   04-02-2018 - 20:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A" - ESCOLA E.BRAFA "A"   MPAL. BADALONA SUD (A)   03-02-2018 - 16:00  
 
  Jornada 15 (18-02-2018)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. BARCINO, CE. "A" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)   17-02-2018 - 17:45  
LLOREDA, C.F. "B" - LA SALLE BONANOVA, C.E. "C"   MPAL. LLOREDA (A)   18-02-2018 - 16:00  
APA POBLE SEC, CE. "B" - LA SALUT PERE GOL AE. "A"   MPAL. LA SATALIA (A)   18-02-2018 - 12:00  
CATALONIA, U.B. "D" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   17-02-2018 - 20:00  
Pª BARC. ANGUERA "C" - SINGUERLIN, C.F. "A"   I.N.E.F. (GESPA ARTIFICIAL) (A)   17-02-2018 - 12:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   18-02-2018 - 20:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   17-02-2018 - 14:00  
ESCOLA E.BRAFA "A" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   17-02-2018 - 18:00  
 
  Jornada 16 (25-02-2018)  Camp Data / Hora  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - ESCOLA E.BRAFA "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    24-02-2018 - 14:00  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    25-02-2018 - 20:00  
Pª BARC. ANGUERA "C" - MARTINENC, F.C. "B"   I.N.E.F. (GESPA ARTIFICIAL) (A)  -    24-02-2018 - 12:15  
CATALONIA, U.B. "D" - SINGUERLIN, C.F. "A"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    24-02-2018 - 20:00  
APA POBLE SEC, CE. "B" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D"   MPAL. LA SATALIA (A)  -    25-02-2018 - 12:00  
LLOREDA, C.F. "B" - LA SALUT PERE GOL AE. "A"   MPAL. LLOREDA (A)  -    25-02-2018 - 16:00  
Pª BARC. BARCINO, CE. "A" - LA SALLE BONANOVA, C.E. "C"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)  -    24-02-2018 - 17:45  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    24-02-2018 - 12:30  
 
  Jornada 17 (04-03-2018)  Camp Data / Hora  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    03-03-2018 - 19:30  
ESCOLA E.BRAFA "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    03-03-2018 - 18:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A" - Pª BARC. ANGUERA "C"   MPAL. BADALONA SUD (A)  -    03-03-2018 - 16:00  
MARTINENC, F.C. "B" - CATALONIA, U.B. "D"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    04-03-2018 - 20:00  
SINGUERLIN, C.F. "A" - APA POBLE SEC, CE. "B"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    03-03-2018 - 18:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D" - LLOREDA, C.F. "B"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    04-03-2018 - 18:00  
LA SALUT PERE GOL AE. "A" - Pª BARC. BARCINO, CE. "A"   MPAL. PERE GOL (A)  -    03-03-2018 - 17:00  
LA SALLE BONANOVA, C.E. "C" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A"   COL·LEGI LA SALLE BONANOVA (A)  -    03-03-2018 - 15:15  
 
  Jornada 18 (11-03-2018)  Camp Data / Hora  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    11-03-2018 - 20:00  
Pª BARC. ANGUERA "C" - ESCOLA E.BRAFA "A"   I.N.E.F. (GESPA ARTIFICIAL) (A)  -    10-03-2018 - 12:15  
CATALONIA, U.B. "D" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    10-03-2018 - 20:00  
APA POBLE SEC, CE. "B" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. LA SATALIA (A)  -    11-03-2018 - 12:00  
LLOREDA, C.F. "B" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. LLOREDA (A)  -    11-03-2018 - 16:00  
Pª BARC. BARCINO, CE. "A" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)  -    10-03-2018 - 17:45  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A" - LA SALUT PERE GOL AE. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    10-03-2018 - 12:30  
LA SALLE BONANOVA, C.E. "C" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   COL·LEGI LA SALLE BONANOVA (A)  -    10-03-2018 - 15:15  
 
  Jornada 19 (18-03-2018)  Camp Data / Hora  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    17-03-2018 - 19:30  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - Pª BARC. ANGUERA "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    17-03-2018 - 14:00  
ESCOLA E.BRAFA "A" - CATALONIA, U.B. "D"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    17-03-2018 - 18:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A" - APA POBLE SEC, CE. "B"   MPAL. BADALONA SUD (A)  -    17-03-2018 - 16:00  
MARTINENC, F.C. "B" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    18-03-2018 - 20:00  
SINGUERLIN, C.F. "A" - Pª BARC. BARCINO, CE. "A"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    17-03-2018 - 18:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    18-03-2018 - 18:00  
LA SALUT PERE GOL AE. "A" - LA SALLE BONANOVA, C.E. "C"   MPAL. PERE GOL (A)  -    17-03-2018 - 17:00  
 
  Jornada 20 (25-03-2018)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. ANGUERA "C" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A"   I.N.E.F. (GESPA ARTIFICIAL) (A)  -    24-03-2018 - 12:15  
CATALONIA, U.B. "D" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    24-03-2018 - 20:00  
APA POBLE SEC, CE. "B" - ESCOLA E.BRAFA "A"   MPAL. LA SATALIA (A)  -    25-03-2018 - 12:00  
LLOREDA, C.F. "B" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A"   MPAL. LLOREDA (A)  -    25-03-2018 - 16:00  
Pª BARC. BARCINO, CE. "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)  -    24-03-2018 - 17:45  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    24-03-2018 - 12:30  
LA SALLE BONANOVA, C.E. "C" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D"   COL·LEGI LA SALLE BONANOVA (A)  -    24-03-2018 - 15:15  
LA SALUT PERE GOL AE. "A" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. PERE GOL (A)  -    24-03-2018 - 17:00  
 
  Jornada 21 (08-04-2018)  Camp Data / Hora  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - Pª BARC. ANGUERA "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    07-04-2018 - 19:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A" - CATALONIA, U.B. "D"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    08-04-2018 - 20:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - APA POBLE SEC, CE. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    07-04-2018 - 14:00  
ESCOLA E.BRAFA "A" - LLOREDA, C.F. "B"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    07-04-2018 - 18:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A" - Pª BARC. BARCINO, CE. "A"   MPAL. BADALONA SUD (A)  -    07-04-2018 - 16:00  
MARTINENC, F.C. "B" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    08-04-2018 - 20:00  
SINGUERLIN, C.F. "A" - LA SALLE BONANOVA, C.E. "C"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    07-04-2018 - 18:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D" - LA SALUT PERE GOL AE. "A"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    08-04-2018 - 18:00  
 
  Jornada 22 (15-04-2018)  Camp Data / Hora  
CATALONIA, U.B. "D" - Pª BARC. ANGUERA "C"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    14-04-2018 - 20:00  
APA POBLE SEC, CE. "B" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A"   MPAL. LA SATALIA (A)  -    15-04-2018 - 12:00  
LLOREDA, C.F. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. LLOREDA (A)  -    15-04-2018 - 16:00  
Pª BARC. BARCINO, CE. "A" - ESCOLA E.BRAFA "A"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)  -    14-04-2018 - 17:45  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    14-04-2018 - 12:30  
LA SALLE BONANOVA, C.E. "C" - MARTINENC, F.C. "B"   COL·LEGI LA SALLE BONANOVA (A)  -    14-04-2018 - 15:15  
LA SALUT PERE GOL AE. "A" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. PERE GOL (A)  -    14-04-2018 - 17:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    15-04-2018 - 18:00  
 
  Jornada 23 (22-04-2018)  Camp Data / Hora  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - CATALONIA, U.B. "D"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    21-04-2018 - 19:30  
Pª BARC. ANGUERA "C" - APA POBLE SEC, CE. "B"   I.N.E.F. (GESPA ARTIFICIAL) (A)  -    21-04-2018 - 12:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    22-04-2018 - 20:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - Pª BARC. BARCINO, CE. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    21-04-2018 - 14:00  
ESCOLA E.BRAFA "A" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    21-04-2018 - 18:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A" - LA SALLE BONANOVA, C.E. "C"   MPAL. BADALONA SUD (A)  -    21-04-2018 - 16:00  
MARTINENC, F.C. "B" - LA SALUT PERE GOL AE. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    22-04-2018 - 20:00  
SINGUERLIN, C.F. "A" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    21-04-2018 - 18:00  
 
  Jornada 24 (29-04-2018)  Camp Data / Hora  
APA POBLE SEC, CE. "B" - CATALONIA, U.B. "D"   MPAL. LA SATALIA (A)  -    29-04-2018 - 12:00  
LLOREDA, C.F. "B" - Pª BARC. ANGUERA "C"   MPAL. LLOREDA (A)  -    29-04-2018 - 16:00  
Pª BARC. BARCINO, CE. "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)  -    28-04-2018 - 17:45  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    28-04-2018 - 12:30  
LA SALLE BONANOVA, C.E. "C" - ESCOLA E.BRAFA "A"   COL·LEGI LA SALLE BONANOVA (A)  -    28-04-2018 - 15:15  
LA SALUT PERE GOL AE. "A" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A"   MPAL. PERE GOL (A)  -    28-04-2018 - 17:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D" - MARTINENC, F.C. "B"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    29-04-2018 - 18:00  
SINGUERLIN, C.F. "A" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    28-04-2018 - 18:00  
 
  Jornada 25 (06-05-2018)  Camp Data / Hora  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - APA POBLE SEC, CE. "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    05-05-2018 - 19:30  
CATALONIA, U.B. "D" - LLOREDA, C.F. "B"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    05-05-2018 - 20:00  
Pª BARC. ANGUERA "C" - Pª BARC. BARCINO, CE. "A"   I.N.E.F. (GESPA ARTIFICIAL) (A)  -    05-05-2018 - 12:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    06-05-2018 - 20:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - LA SALLE BONANOVA, C.E. "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    05-05-2018 - 14:00  
ESCOLA E.BRAFA "A" - LA SALUT PERE GOL AE. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    05-05-2018 - 18:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D"   MPAL. BADALONA SUD (A)  -    05-05-2018 - 16:00  
MARTINENC, F.C. "B" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    06-05-2018 - 20:00  
 
  Jornada 26 (13-05-2018)  Camp Data / Hora  
LLOREDA, C.F. "B" - APA POBLE SEC, CE. "B"   MPAL. LLOREDA (A)  -    13-05-2018 - 16:00  
Pª BARC. BARCINO, CE. "A" - CATALONIA, U.B. "D"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)  -    12-05-2018 - 17:45  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A" - Pª BARC. ANGUERA "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    12-05-2018 - 12:30  
LA SALLE BONANOVA, C.E. "C" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A"   COL·LEGI LA SALLE BONANOVA (A)  -    12-05-2018 - 15:15  
LA SALUT PERE GOL AE. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. PERE GOL (A)  -    12-05-2018 - 17:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D" - ESCOLA E.BRAFA "A"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    13-05-2018 - 18:00  
SINGUERLIN, C.F. "A" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    12-05-2018 - 18:00  
MARTINENC, F.C. "B" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    13-05-2018 - 20:00  
 
  Jornada 27 (20-05-2018)  Camp Data / Hora  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    19-05-2018 - 19:30  
APA POBLE SEC, CE. "B" - Pª BARC. BARCINO, CE. "A"   MPAL. LA SATALIA (A)  -    20-05-2018 - 12:00  
CATALONIA, U.B. "D" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    19-05-2018 - 20:00  
Pª BARC. ANGUERA "C" - LA SALLE BONANOVA, C.E. "C"   I.N.E.F. (GESPA ARTIFICIAL) (A)  -    19-05-2018 - 12:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A" - LA SALUT PERE GOL AE. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    20-05-2018 - 20:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    19-05-2018 - 14:00  
ESCOLA E.BRAFA "A" - SINGUERLIN, C.F. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    19-05-2018 - 18:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. BADALONA SUD (A)  -    19-05-2018 - 16:00  
 
  Jornada 28 (27-05-2018)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. BARCINO, CE. "A" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)  -    26-05-2018 - 17:45  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A" - APA POBLE SEC, CE. "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    26-05-2018 - 12:30  
LA SALLE BONANOVA, C.E. "C" - CATALONIA, U.B. "D"   COL·LEGI LA SALLE BONANOVA (A)  -    26-05-2018 - 15:15  
LA SALUT PERE GOL AE. "A" - Pª BARC. ANGUERA "C"   MPAL. PERE GOL (A)  -    26-05-2018 - 17:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    27-05-2018 - 18:00  
SINGUERLIN, C.F. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    26-05-2018 - 18:00  
MARTINENC, F.C. "B" - ESCOLA E.BRAFA "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    27-05-2018 - 20:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. BADALONA SUD (A)  -    26-05-2018 - 16:00  
 
  Jornada 29 (03-06-2018)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. BARCINO, CE. "A" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)  -    02-06-2018 - 17:45  
LLOREDA, C.F. "B" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A"   MPAL. LLOREDA (A)  -    03-06-2018 - 16:00  
APA POBLE SEC, CE. "B" - LA SALLE BONANOVA, C.E. "C"   MPAL. LA SATALIA (A)  -    03-06-2018 - 12:00  
CATALONIA, U.B. "D" - LA SALUT PERE GOL AE. "A"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    02-06-2018 - 20:00  
Pª BARC. ANGUERA "C" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D"   I.N.E.F. (GESPA ARTIFICIAL) (A)  -    02-06-2018 - 12:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    03-06-2018 - 20:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    02-06-2018 - 14:00  
ESCOLA E.BRAFA "A" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    02-06-2018 - 18:00  
 
  Jornada 30 (10-06-2018)  Camp Data / Hora  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "A" - Pª BARC. BARCINO, CE. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    09-06-2018 - 12:30  
LA SALLE BONANOVA, C.E. "C" - LLOREDA, C.F. "B"   COL·LEGI LA SALLE BONANOVA (A)  -    09-06-2018 - 15:15  
LA SALUT PERE GOL AE. "A" - APA POBLE SEC, CE. "B"   MPAL. PERE GOL (A)  -    09-06-2018 - 17:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D" - CATALONIA, U.B. "D"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    10-06-2018 - 18:00  
SINGUERLIN, C.F. "A" - Pª BARC. ANGUERA "C"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    09-06-2018 - 18:00  
MARTINENC, F.C. "B" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    10-06-2018 - 20:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. BADALONA SUD (A)  -    09-06-2018 - 16:00  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - ESCOLA E.BRAFA "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    09-06-2018 - 19:30                            

Publicidad
 
 

=> ¿Desea una página web gratis? Pues, haz clic aquí! <=