CALENDARIO CADETE TEMP 16_17
  CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 15             Temporada 2016-2017 

Veure Classificació    Veure Resultats    Taula Golejadors     Veure Taula Creuada     Versió Resumida
  Jornada 1 (02-10-2016)  Camp Data / Hora  
BUFALA, C.F. "B" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"        
RACING VALLBONA, C.F. "A" - Pª BARC. CINC COPES "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   01-10-2016 - 20:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. - SANT ANDREU, U.E. "E"   SALESIANS HORTA (A)   03-12-2016 - 10:15  
CAN BUXERES, F.C. "C" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B"   MPAL. CAN BUXERES (A)   01-10-2016 - 15:00  
POMAR, C.D. "A" - CATALONIA, U.B. "C"   POMAR, C.D. (A)   01-10-2016 - 13:18  
LA FLORIDA C.F. "A" - MONTAÑESA, C.F. "D"   MPAL. LA FLORIDA (A)   02-10-2016 - 10:00  
DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)   02-10-2016 - 11:15  
VALLDOREIX FC "A" - Descansa      
 
  Jornada 2 (09-10-2016)  Camp Data / Hora  
LA SALUT PERE GOL AE. "B"   - VALLDOREIX FC "A"      
Pª BARC. CINC COPES "B" - BUFALA, C.F. "B"   MPAL. BARCELONETA (A)   09-10-2016 - 16:00  
SANT ANDREU, U.E. "E" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   AISS MPAL (A)   08-10-2016 - 14:00  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E.   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   08-10-2016 - 18:00  
CATALONIA, U.B. "C" - CAN BUXERES, F.C. "C"   MPAL. IBERIA (A)   08-10-2016 - 18:00  
MONTAÑESA, C.F. "D" - POMAR, C.D. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)   09-10-2016 - 20:00  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - LA FLORIDA C.F. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   08-10-2016 - 12:45  
Descansa - DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A"      
 
  Jornada 3 (16-10-2016)  Camp Data / Hora  
LA SALUT PERE GOL AE. "B"   - Pª BARC. CINC COPES "B"      
BUFALA, C.F. "B" - SANT ANDREU, U.E. "E"   MPAL. BUFALA (A)   15-10-2016 - 20:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   15-10-2016 - 20:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. - CATALONIA, U.B. "C"   SALESIANS HORTA (A)   16-10-2016 - 10:00  
CAN BUXERES, F.C. "C" - MONTAÑESA, C.F. "D"   MPAL. CAN BUXERES (A)   15-10-2016 - 16:00  
POMAR, C.D. "A" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   POMAR, C.D. (A)   15-10-2016 - 14:00  
LA FLORIDA C.F. "A" - Descansa      
VALLDOREIX FC "A" - DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   16-10-2016 - 16:30  
 
  Jornada 4 (23-10-2016)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. CINC COPES "B" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. BARCELONETA (A)   23-10-2016 - 16:00  
SANT ANDREU, U.E. "E" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"        
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B" - BUFALA, C.F. "B"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   22-10-2016 - 18:04  
CATALONIA, U.B. "C" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. IBERIA (A)   22-10-2016 - 17:30  
MONTAÑESA, C.F. "D" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E.   MPAL. NOU BARRIS (A)   01-11-2016 - 10:00  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - CAN BUXERES, F.C. "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   23-10-2016 - 15:45  
Descansa - POMAR, C.D. "A"      
DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A" - LA FLORIDA C.F. "A"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)   23-10-2016 - 11:15  
 
  Jornada 5 (30-10-2016)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. CINC COPES "B" - SANT ANDREU, U.E. "E"   MPAL. BARCELONETA (A)   30-10-2016 - 16:00  
LA SALUT PERE GOL AE. "B"   - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B"      
BUFALA, C.F. "B" - CATALONIA, U.B. "C"   MPAL. BUFALA (A)   29-10-2016 - 20:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - MONTAÑESA, C.F. "D"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   30-10-2016 - 14:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   SALESIANS HORTA (A)   30-10-2016 - 10:15  
CAN BUXERES, F.C. "C" - Descansa      
POMAR, C.D. "A" - DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A"   POMAR, C.D. (A)   29-10-2016 - 12:30  
VALLDOREIX FC "A" - LA FLORIDA C.F. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   29-10-2016 - 12:00  
 
  Jornada 6 (06-11-2016)  Camp Data / Hora  
SANT ANDREU, U.E. "E" - VALLDOREIX FC "A"   AISS MPAL (A)   06-11-2016 - 10:40  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B" - Pª BARC. CINC COPES "B"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   05-11-2016 - 18:00  
CATALONIA, U.B. "C" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"        
MONTAÑESA, C.F. "D" - BUFALA, C.F. "B"   MPAL. NOU BARRIS (A)   06-11-2016 - 14:00  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   06-11-2016 - 15:45  
Descansa - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E.      
DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A" - CAN BUXERES, F.C. "C"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)   06-11-2016 - 11:30  
LA FLORIDA C.F. "A" - POMAR, C.D. "A"   MPAL. LA FLORIDA (A)   05-11-2016 - 14:00  
 
  Jornada 7 (13-11-2016)  Camp Data / Hora  
SANT ANDREU, U.E. "E" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B"   AISS MPAL (A)   13-11-2016 - 13:00  
Pª BARC. CINC COPES "B" - CATALONIA, U.B. "C"   MPAL. BARCELONETA (A)   13-11-2016 - 16:00  
LA SALUT PERE GOL AE. "B"   - MONTAÑESA, C.F. "D"      
BUFALA, C.F. "B" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. BUFALA (A)   12-11-2016 - 20:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - Descansa      
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. - DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A"   SALESIANS HORTA (A)   13-11-2016 - 10:15  
CAN BUXERES, F.C. "C" - LA FLORIDA C.F. "A"   MPAL. CAN BUXERES (A)   13-11-2016 - 10:00  
VALLDOREIX FC "A" - POMAR, C.D. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   16-11-2016 - 19:00  
 
  Jornada 8 (20-11-2016)  Camp Data / Hora  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   19-11-2016 - 18:00  
CATALONIA, U.B. "C" - SANT ANDREU, U.E. "E"   MPAL. IBERIA (A)   19-11-2016 - 18:00  
MONTAÑESA, C.F. "D" - Pª BARC. CINC COPES "B"   MPAL. NOU BARRIS (A)   20-11-2016 - 19:45  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"        
Descansa - BUFALA, C.F. "B"      
DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)   20-11-2016 - 11:15  
LA FLORIDA C.F. "A" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E.   MPAL. LA FLORIDA (A)   19-11-2016 - 14:00  
POMAR, C.D. "A" - CAN BUXERES, F.C. "C"   POMAR, C.D. (A)   19-11-2016 - 12:30  
 
  Jornada 9 (27-11-2016)  Camp Data / Hora  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B" - CATALONIA, U.B. "C"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   26-11-2016 - 18:00  
SANT ANDREU, U.E. "E" - MONTAÑESA, C.F. "D"   AISS MPAL (A)   27-11-2016 - 15:00  
Pª BARC. CINC COPES "B" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. BARCELONETA (A)   27-11-2016 - 16:00  
LA SALUT PERE GOL AE. "B"   - Descansa      
BUFALA, C.F. "B" - DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. BUFALA (A)   26-11-2016 - 20:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - LA FLORIDA C.F. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   26-11-2016 - 14:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. - POMAR, C.D. "A"   SALESIANS HORTA (A)   27-11-2016 - 10:15  
VALLDOREIX FC "A" - CAN BUXERES, F.C. "C"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   27-11-2016 - 16:30  
 
  Jornada 10 (11-12-2016)  Camp Data / Hora  
CATALONIA, U.B. "C" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. IBERIA (A)   10-12-2016 - 18:00  
MONTAÑESA, C.F. "D" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B"   MPAL. NOU BARRIS (A)   11-12-2016 - 16:03  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - SANT ANDREU, U.E. "E"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   11-12-2016 - 15:30  
Descansa - Pª BARC. CINC COPES "B"      
DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"        
LA FLORIDA C.F. "A" - BUFALA, C.F. "B"   MPAL. LA FLORIDA (A)   11-12-2016 - 12:10  
POMAR, C.D. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   POMAR, C.D. (A)   10-12-2016 - 12:00  
CAN BUXERES, F.C. "C" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E.   MPAL. CAN BUXERES (A)   11-12-2016 - 10:00  
 
  Jornada 11 (18-12-2016)  Camp Data / Hora  
CATALONIA, U.B. "C" - MONTAÑESA, C.F. "D"   MPAL. IBERIA (A)   17-12-2016 - 16:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   17-12-2016 - 18:00  
SANT ANDREU, U.E. "E" - Descansa      
Pª BARC. CINC COPES "B" - DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. BARCELONETA (A)   18-12-2016 - 16:00  
LA SALUT PERE GOL AE. "B"   - LA FLORIDA C.F. "A"      
BUFALA, C.F. "B" - POMAR, C.D. "A"   MPAL. BUFALA (A)   17-12-2016 - 18:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - CAN BUXERES, F.C. "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   17-12-2016 - 20:00  
VALLDOREIX FC "A" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E.   MPAL. VALLVIDRERA (A)   21-12-2016 - 19:00  
 
  Jornada 12 (08-01-2017)  Camp Data / Hora  
MONTAÑESA, C.F. "D" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)   07-01-2017 - 13:40  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - CATALONIA, U.B. "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   08-01-2017 - 16:00  
Descansa - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B"      
DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A" - SANT ANDREU, U.E. "E"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)   08-01-2017 - 12:00  
LA FLORIDA C.F. "A" - Pª BARC. CINC COPES "B"   MPAL. LA FLORIDA (A)   08-01-2017 - 10:00  
POMAR, C.D. "A" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"        
CAN BUXERES, F.C. "C" - BUFALA, C.F. "B"   MPAL. CAN BUXERES (A)   07-01-2017 - 14:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. - RACING VALLBONA, C.F. "A"   SALESIANS HORTA (A)   08-01-2017 - 12:00  
 
  Jornada 13 (15-01-2017)  Camp Data / Hora  
MONTAÑESA, C.F. "D" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)   15-01-2017 - 08:00  
CATALONIA, U.B. "C" - Descansa      
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B" - DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   14-01-2017 - 18:00  
SANT ANDREU, U.E. "E" - LA FLORIDA C.F. "A"   MPAL. NARCIS SALA (A)   14-01-2017 - 09:00  
Pª BARC. CINC COPES "B" - POMAR, C.D. "A"   MPAL. BARCELONETA (A)   15-01-2017 - 16:00  
LA SALUT PERE GOL AE. "B"   - CAN BUXERES, F.C. "C"      
BUFALA, C.F. "B" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E.   MPAL. BUFALA (A)   15-01-2017 - 14:15  
VALLDOREIX FC "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   15-01-2017 - 10:00  
 
  Jornada 14 (22-01-2017)  Camp Data / Hora  
VALLDOREIX FC "A" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   22-01-2017 - 16:00  
Descansa - MONTAÑESA, C.F. "D"      
DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A" - CATALONIA, U.B. "C"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)   21-01-2017 - 13:30  
LA FLORIDA C.F. "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B"   MPAL. LA FLORIDA (A)   22-01-2017 - 10:00  
POMAR, C.D. "A" - SANT ANDREU, U.E. "E"   POMAR, C.D. (A)   22-01-2017 - 13:45  
CAN BUXERES, F.C. "C" - Pª BARC. CINC COPES "B"   MPAL. CAN BUXERES (A)   21-01-2017 - 12:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. - LA SALUT PERE GOL AE. "B"        
RACING VALLBONA, C.F. "A" - BUFALA, C.F. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   21-01-2017 - 12:00  
 
  Jornada 15 (29-01-2017)  Camp Data / Hora  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - Descansa      
MONTAÑESA, C.F. "D" - DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)   29-01-2017 - 14:00  
CATALONIA, U.B. "C" - LA FLORIDA C.F. "A"   MPAL. IBERIA (A)   28-01-2017 - 17:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B" - POMAR, C.D. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   28-01-2017 - 18:00  
SANT ANDREU, U.E. "E" - CAN BUXERES, F.C. "C"   MPAL. NARCIS SALA (A)   29-01-2017 - 09:00  
Pª BARC. CINC COPES "B" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E.   MPAL. BARCELONETA (A)   29-01-2017 - 16:00  
LA SALUT PERE GOL AE. "B"   - RACING VALLBONA, C.F. "A"      
BUFALA, C.F. "B" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. BUFALA (A)   28-01-2017 - 20:00  
 
  Jornada 16 (05-02-2017)  Camp Data / Hora  
LA SALUT PERE GOL AE. "B"   - BUFALA, C.F. "B"    -     
Pª BARC. CINC COPES "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    05-02-2017 - 16:00  
SANT ANDREU, U.E. "E" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E.   AISS MPAL (A)  -    05-02-2017 - 12:00  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B" - CAN BUXERES, F.C. "C"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    04-02-2017 - 18:00  
CATALONIA, U.B. "C" - POMAR, C.D. "A"   MPAL. IBERIA (A)  -    04-02-2017 - 17:30  
MONTAÑESA, C.F. "D" - LA FLORIDA C.F. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    05-02-2017 - 17:00  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    05-02-2017 - 15:45  
Descansa - VALLDOREIX FC "A"    -     
 
  Jornada 17 (12-02-2017)  Camp Data / Hora  
VALLDOREIX FC "A" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"      -     
BUFALA, C.F. "B" - Pª BARC. CINC COPES "B"   MPAL. BUFALA (A)  -    11-02-2017 - 20:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SANT ANDREU, U.E. "E"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    11-02-2017 - 20:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B"   SALESIANS HORTA (A)  -    12-02-2017 - 10:15  
CAN BUXERES, F.C. "C" - CATALONIA, U.B. "C"   MPAL. CAN BUXERES (A)  -    12-02-2017 - 10:00  
POMAR, C.D. "A" - MONTAÑESA, C.F. "D"   POMAR, C.D. (A)  -    11-02-2017 - 12:30  
LA FLORIDA C.F. "A" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. LA FLORIDA (A)  -    12-02-2017 - 10:00  
DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A" - Descansa    -     
 
  Jornada 18 (19-02-2017)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. CINC COPES "B" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"      -     
SANT ANDREU, U.E. "E" - BUFALA, C.F. "B"   MPAL. NARCIS SALA (A)  -    25-02-2017 - 12:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    18-02-2017 - 18:00  
CATALONIA, U.B. "C" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E.   MPAL. IBERIA (A)  -    18-02-2017 - 16:00  
MONTAÑESA, C.F. "D" - CAN BUXERES, F.C. "C"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    19-02-2017 - 15:00  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - POMAR, C.D. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    19-02-2017 - 15:45  
Descansa - LA FLORIDA C.F. "A"    -     
DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A" - VALLDOREIX FC "A"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)  -    19-02-2017 - 11:15  
 
  Jornada 19 (05-03-2017)  Camp Data / Hora  
VALLDOREIX FC "A" - Pª BARC. CINC COPES "B"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    04-03-2017 - 16:00  
LA SALUT PERE GOL AE. "B"   - SANT ANDREU, U.E. "E"    -     
BUFALA, C.F. "B" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B"   MPAL. BUFALA (A)  -    05-03-2017 - 15:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - CATALONIA, U.B. "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    05-03-2017 - 10:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. - MONTAÑESA, C.F. "D"   SALESIANS HORTA (A)  -    05-03-2017 - 10:15  
CAN BUXERES, F.C. "C" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. CAN BUXERES (A)  -    04-03-2017 - 14:00  
POMAR, C.D. "A" - Descansa    -     
LA FLORIDA C.F. "A" - DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. LA FLORIDA (A)  -    05-03-2017 - 10:00  
 
  Jornada 20 (12-03-2017)  Camp Data / Hora  
SANT ANDREU, U.E. "E" - Pª BARC. CINC COPES "B"   MPAL. NARCIS SALA (A)  -    11-03-2017 - 09:00  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"      -     
CATALONIA, U.B. "C" - BUFALA, C.F. "B"   MPAL. IBERIA (A)  -    11-03-2017 - 17:30  
MONTAÑESA, C.F. "D" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    12-03-2017 - 14:00  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E.   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    12-03-2017 - 15:45  
Descansa - CAN BUXERES, F.C. "C"    -     
DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A" - POMAR, C.D. "A"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)  -    12-03-2017 - 11:15  
LA FLORIDA C.F. "A" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. LA FLORIDA (A)  -    11-03-2017 - 14:00  
 
  Jornada 21 (19-03-2017)  Camp Data / Hora  
VALLDOREIX FC "A" - SANT ANDREU, U.E. "E"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    19-03-2017 - 09:45  
Pª BARC. CINC COPES "B" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    18-03-2017 - 13:20  
LA SALUT PERE GOL AE. "B"   - CATALONIA, U.B. "C"    -     
BUFALA, C.F. "B" - MONTAÑESA, C.F. "D"   MPAL. BUFALA (A)  -    18-03-2017 - 15:38  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    18-03-2017 - 20:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. - Descansa    -     
CAN BUXERES, F.C. "C" - DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. CAN BUXERES (A)  -    19-03-2017 - 20:00  
POMAR, C.D. "A" - LA FLORIDA C.F. "A"   POMAR, C.D. (A)  -    18-03-2017 - 12:30  
 
  Jornada 22 (26-03-2017)  Camp Data / Hora  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B" - SANT ANDREU, U.E. "E"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    25-03-2017 - 18:00  
CATALONIA, U.B. "C" - Pª BARC. CINC COPES "B"   MPAL. IBERIA (A)  -    25-03-2017 - 17:30  
MONTAÑESA, C.F. "D" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"      -     
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - BUFALA, C.F. "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    26-03-2017 - 15:45  
Descansa - RACING VALLBONA, C.F. "A"    -     
DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E.   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)  -    26-03-2017 - 11:25  
LA FLORIDA C.F. "A" - CAN BUXERES, F.C. "C"   MPAL. LA FLORIDA (A)  -    25-03-2017 - 12:10  
POMAR, C.D. "A" - VALLDOREIX FC "A"   POMAR, C.D. (A)  -    25-03-2017 - 13:10  
 
  Jornada 23 (02-04-2017)  Camp Data / Hora  
VALLDOREIX FC "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    01-04-2017 - 16:00  
SANT ANDREU, U.E. "E" - CATALONIA, U.B. "C"   AISS MPAL (A)  -    02-04-2017 - 12:05  
Pª BARC. CINC COPES "B" - MONTAÑESA, C.F. "D"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    01-04-2017 - 17:30  
LA SALUT PERE GOL AE. "B"   - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"    -     
BUFALA, C.F. "B" - Descansa    -     
RACING VALLBONA, C.F. "A" - DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    01-04-2017 - 20:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. - LA FLORIDA C.F. "A"   SALESIANS HORTA (A)  -    02-04-2017 - 10:15  
CAN BUXERES, F.C. "C" - POMAR, C.D. "A"   MPAL. CAN BUXERES (A)  -    01-04-2017 - 16:00  
 
  Jornada 24 (09-04-2017)  Camp Data / Hora  
CATALONIA, U.B. "C" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B"   MPAL. IBERIA (A)  -    08-04-2017 - 17:30  
MONTAÑESA, C.F. "D" - SANT ANDREU, U.E. "E"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    08-04-2017 - 13:40  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - Pª BARC. CINC COPES "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    09-04-2017 - 15:45  
Descansa - LA SALUT PERE GOL AE. "B"      -     
DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A" - BUFALA, C.F. "B"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)  -    09-04-2017 - 10:20  
LA FLORIDA C.F. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. LA FLORIDA (A)  -    08-04-2017 - 12:00  
POMAR, C.D. "A" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E.   POMAR, C.D. (A)  -    09-04-2017 - 11:00  
CAN BUXERES, F.C. "C" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. CAN BUXERES (A)  -    08-04-2017 - 14:45  
 
  Jornada 25 (23-04-2017)  Camp Data / Hora  
VALLDOREIX FC "A" - CATALONIA, U.B. "C"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    22-04-2017 - 16:00  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B" - MONTAÑESA, C.F. "D"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    22-04-2017 - 18:00  
SANT ANDREU, U.E. "E" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. NARCIS SALA (A)  -    23-04-2017 - 10:30  
Pª BARC. CINC COPES "B" - Descansa    -     
LA SALUT PERE GOL AE. "B"   - DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A"    -     
BUFALA, C.F. "B" - LA FLORIDA C.F. "A"   MPAL. BUFALA (A)  -    22-04-2017 - 14:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - POMAR, C.D. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    22-04-2017 - 20:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. - CAN BUXERES, F.C. "C"   SALESIANS HORTA (A)  -    23-04-2017 - 10:00  
 
  Jornada 26 (30-04-2017)  Camp Data / Hora  
MONTAÑESA, C.F. "D" - CATALONIA, U.B. "C"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    30-04-2017 - 14:00  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    30-04-2017 - 16:00  
Descansa - SANT ANDREU, U.E. "E"    -     
DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A" - Pª BARC. CINC COPES "B"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)  -    30-04-2017 - 11:15  
LA FLORIDA C.F. "A" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"      -     
POMAR, C.D. "A" - BUFALA, C.F. "B"   POMAR, C.D. (A)  -    29-04-2017 - 14:00  
CAN BUXERES, F.C. "C" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. CAN BUXERES (A)  -    29-04-2017 - 14:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. - VALLDOREIX FC "A"   SALESIANS HORTA (A)  -    30-04-2017 - 10:00  
 
  Jornada 27 (07-05-2017)  Camp Data / Hora  
VALLDOREIX FC "A" - MONTAÑESA, C.F. "D"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    06-05-2017 - 16:00  
CATALONIA, U.B. "C" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"   MPAL. IBERIA (A)  -    06-05-2017 - 17:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B" - Descansa    -     
SANT ANDREU, U.E. "E" - DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. NARCIS SALA (A)  -    07-05-2017 - 10:30  
Pª BARC. CINC COPES "B" - LA FLORIDA C.F. "A"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    07-05-2017 - 16:00  
LA SALUT PERE GOL AE. "B"   - POMAR, C.D. "A"    -     
BUFALA, C.F. "B" - CAN BUXERES, F.C. "C"   MPAL. BUFALA (A)  -    06-05-2017 - 20:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E.   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    06-05-2017 - 20:00  
 
  Jornada 28 (14-05-2017)  Camp Data / Hora  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - MONTAÑESA, C.F. "D"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    14-05-2017 - 16:00  
Descansa - CATALONIA, U.B. "C"    -     
DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)  -    14-05-2017 - 11:15  
LA FLORIDA C.F. "A" - SANT ANDREU, U.E. "E"   MPAL. LA FLORIDA (A)  -    14-05-2017 - 10:00  
POMAR, C.D. "A" - Pª BARC. CINC COPES "B"   POMAR, C.D. (A)  -    13-05-2017 - 14:00  
CAN BUXERES, F.C. "C" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"      -     
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. - BUFALA, C.F. "B"   SALESIANS HORTA (A)  -    14-05-2017 - 10:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    13-05-2017 - 20:00  
 
  Jornada 29 (21-05-2017)  Camp Data / Hora  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    21-05-2017 - 16:00  
MONTAÑESA, C.F. "D" - Descansa    -     
CATALONIA, U.B. "C" - DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. IBERIA (A)  -    20-05-2017 - 17:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B" - LA FLORIDA C.F. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    20-05-2017 - 18:00  
SANT ANDREU, U.E. "E" - POMAR, C.D. "A"   MPAL. NARCIS SALA (A)  -    21-05-2017 - 10:30  
Pª BARC. CINC COPES "B" - CAN BUXERES, F.C. "C"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    21-05-2017 - 16:00  
LA SALUT PERE GOL AE. "B"   - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E.    -     
BUFALA, C.F. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. BUFALA (A)  -    20-05-2017 - 20:00  
 
  Jornada 30 (28-05-2017)  Camp Data / Hora  
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"    -     
DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A" - MONTAÑESA, C.F. "D"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)  -    28-05-2017 - 11:15  
LA FLORIDA C.F. "A" - CATALONIA, U.B. "C"   MPAL. LA FLORIDA (A)  -    28-05-2017 - 10:00  
POMAR, C.D. "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "B"   POMAR, C.D. (A)  -    27-05-2017 - 14:00  
CAN BUXERES, F.C. "C" - SANT ANDREU, U.E. "E"   MPAL. CAN BUXERES (A)  -    27-05-2017 - 14:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. - Pª BARC. CINC COPES "B"   SALESIANS HORTA (A)  -    28-05-2017 - 10:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"      -     
VALLDOREIX FC "A" - BUFALA, C.F. "B"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    27-05-2017 - 16:00  
 
 

Facebook botón-like
 
Publicidad
 
 

=> ¿Desea una página web gratis? Pues, haz clic aquí! <=