CALENDARIO BENJAMIN TTEMP 16_17
BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 1             Temporada 2016-2017 

Veure Classificació    Veure Resultats    Taula Golejadors     Veure Taula Creuada     Versió Resumida
  Jornada 1 (02-10-2016)  Camp Data / Hora  
SANTS, U.E. "E" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)   02-10-2016 - 10:15  
SANT ANDREU, U.E. "H" - FUNDACION PRIVADA HERMES "C"   MPAL. NARCIS SALA (A)   02-10-2016 - 10:00  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - Pª BARC. BARCINO, CE. "C"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   01-10-2016 - 10:15  
HOSPITALENSE, AT.C. "B" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D"   MPAL. L'HOSPITALET CENTRE (A)   01-10-2016 - 12:15  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E" - SINGUERLIN, C.F. "C"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   02-10-2016 - 14:30  
ESPANYOL, R.C.D. "C" - DAMM, C.F. "C"   CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE (ARTIFICIAL) (A)   01-10-2016 - 16:15  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)   02-10-2016 - 12:00  
CANYELLES,C.E. "B" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   01-10-2016 - 10:15  
 
  Jornada 2 (09-10-2016)  Camp Data / Hora  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   08-10-2016 - 10:30  
FUNDACION PRIVADA HERMES "C" - SANTS, U.E. "E"   MPAL. MONTGAT (A)   08-10-2016 - 11:00  
Pª BARC. BARCINO, CE. "C" - SANT ANDREU, U.E. "H"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)   08-10-2016 - 09:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. BADALONA SUD (A)   08-10-2016 - 10:00  
SINGUERLIN, C.F. "C" - HOSPITALENSE, AT.C. "B"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   09-10-2016 - 10:00  
DAMM, C.F. "C" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   08-10-2016 - 16:45  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - ESPANYOL, R.C.D. "C"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   08-10-2016 - 10:15  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   09-10-2016 - 14:15  
 
  Jornada 3 (16-10-2016)  Camp Data / Hora  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - FUNDACION PRIVADA HERMES "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   15-10-2016 - 10:30  
SANTS, U.E. "E" - Pª BARC. BARCINO, CE. "C"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)   16-10-2016 - 10:20  
SANT ANDREU, U.E. "H" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D"   MPAL. NARCIS SALA (A)   16-10-2016 - 09:00  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - SINGUERLIN, C.F. "C"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   15-10-2016 - 09:00  
HOSPITALENSE, AT.C. "B" - DAMM, C.F. "C"   MPAL. L'HOSPITALET CENTRE (A)   16-10-2016 - 10:30  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   15-10-2016 - 17:00  
ESPANYOL, R.C.D. "C" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F"   CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE (ARTIFICIAL) (A)   15-10-2016 - 16:15  
CANYELLES,C.E. "B" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   15-10-2016 - 11:15  
 
  Jornada 4 (23-10-2016)  Camp Data / Hora  
FUNDACION PRIVADA HERMES "C" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. MONTGAT (A)   23-10-2016 - 10:00  
Pª BARC. BARCINO, CE. "C" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)   22-10-2016 - 09:15  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D" - SANTS, U.E. "E"   MPAL. BADALONA SUD (A)   22-10-2016 - 10:00  
SINGUERLIN, C.F. "C" - SANT ANDREU, U.E. "H"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   23-10-2016 - 11:30  
DAMM, C.F. "C" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   22-10-2016 - 16:45  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - HOSPITALENSE, AT.C. "B"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   22-10-2016 - 11:45  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   22-10-2016 - 10:00  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - ESPANYOL, R.C.D. "C"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)   22-10-2016 - 10:00  
 
  Jornada 5 (30-10-2016)  Camp Data / Hora  
FUNDACION PRIVADA HERMES "C" - Pª BARC. BARCINO, CE. "C"   MPAL. MONTGAT (A)   29-10-2016 - 09:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   29-10-2016 - 10:30  
SANTS, U.E. "E" - SINGUERLIN, C.F. "C"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)   30-10-2016 - 10:17  
SANT ANDREU, U.E. "H" - DAMM, C.F. "C"   MPAL. NARCIS SALA (A)   30-10-2016 - 09:00  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   29-10-2016 - 09:00  
HOSPITALENSE, AT.C. "B" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F"   MPAL. L'HOSPITALET CENTRE (A)   29-10-2016 - 12:30  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   30-10-2016 - 16:30  
CANYELLES,C.E. "B" - ESPANYOL, R.C.D. "C"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   29-10-2016 - 11:45  
 
  Jornada 6 (06-11-2016)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. BARCINO, CE. "C" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)   05-11-2016 - 09:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D" - FUNDACION PRIVADA HERMES "C"   MPAL. BADALONA SUD (A)   05-11-2016 - 10:00  
SINGUERLIN, C.F. "C" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   01-12-2016 - 19:00  
DAMM, C.F. "C" - SANTS, U.E. "E"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   05-11-2016 - 16:45  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - SANT ANDREU, U.E. "H"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   05-11-2016 - 12:00  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   05-11-2016 - 10:15  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - HOSPITALENSE, AT.C. "B"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)   05-11-2016 - 09:45  
ESPANYOL, R.C.D. "C" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E"   CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE (ARTIFICIAL) (A)   05-11-2016 - 16:15  
 
  Jornada 7 (13-11-2016)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. BARCINO, CE. "C" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)   12-11-2016 - 09:00  
FUNDACION PRIVADA HERMES "C" - SINGUERLIN, C.F. "C"   MPAL. MONTGAT (A)   13-11-2016 - 11:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - DAMM, C.F. "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   12-11-2016 - 10:30  
SANTS, U.E. "E" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)   13-11-2016 - 15:50  
SANT ANDREU, U.E. "H" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F"   AISS MPAL (A)   13-11-2016 - 09:00  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   12-11-2016 - 10:00  
HOSPITALENSE, AT.C. "B" - ESPANYOL, R.C.D. "C"   MPAL. L'HOSPITALET CENTRE (A)   12-11-2016 - 10:30  
CANYELLES,C.E. "B" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   12-11-2016 - 11:36  
 
  Jornada 8 (20-11-2016)  Camp Data / Hora  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. BADALONA SUD (A)   19-11-2016 - 10:00  
SINGUERLIN, C.F. "C" - Pª BARC. BARCINO, CE. "C"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   20-11-2016 - 10:00  
DAMM, C.F. "C" - FUNDACION PRIVADA HERMES "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   19-11-2016 - 16:45  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   20-11-2016 - 12:00  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F" - SANTS, U.E. "E"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   20-11-2016 - 10:00  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - SANT ANDREU, U.E. "H"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)   19-11-2016 - 09:45  
ESPANYOL, R.C.D. "C" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE (ARTIFICIAL) (A)   19-11-2016 - 16:15  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E" - HOSPITALENSE, AT.C. "B"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   20-11-2016 - 16:00  
 
  Jornada 9 (27-11-2016)  Camp Data / Hora  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D" - SINGUERLIN, C.F. "C"   MPAL. BADALONA SUD (A)   26-11-2016 - 10:00  
Pª BARC. BARCINO, CE. "C" - DAMM, C.F. "C"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)   26-11-2016 - 09:00  
FUNDACION PRIVADA HERMES "C" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. MONTGAT (A)   27-11-2016 - 11:30  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   26-11-2016 - 10:30  
SANTS, U.E. "E" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)   27-11-2016 - 10:15  
SANT ANDREU, U.E. "H" - ESPANYOL, R.C.D. "C"   MPAL. NARCIS SALA (A)   27-11-2016 - 09:00  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   27-11-2016 - 10:30  
CANYELLES,C.E. "B" - HOSPITALENSE, AT.C. "B"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   26-11-2016 - 11:30  
 
  Jornada 10 (11-12-2016)  Camp Data / Hora  
SINGUERLIN, C.F. "C" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   11-12-2016 - 10:00  
DAMM, C.F. "C" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   20-12-2016 - 18:45  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - Pª BARC. BARCINO, CE. "C"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   03-12-2016 - 09:00  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F" - FUNDACION PRIVADA HERMES "C"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   10-12-2016 - 10:00  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)   10-12-2016 - 09:45  
ESPANYOL, R.C.D. "C" - SANTS, U.E. "E"   CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE (ARTIFICIAL) (A)   10-12-2016 - 11:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E" - SANT ANDREU, U.E. "H"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   11-12-2016 - 10:15  
HOSPITALENSE, AT.C. "B" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. L'HOSPITALET CENTRE (A)   10-12-2016 - 10:30  
 
  Jornada 11 (18-12-2016)  Camp Data / Hora  
SINGUERLIN, C.F. "C" - DAMM, C.F. "C"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   18-12-2016 - 12:15  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. BADALONA SUD (A)   17-12-2016 - 10:00  
Pª BARC. BARCINO, CE. "C" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)   17-12-2016 - 09:00  
FUNDACION PRIVADA HERMES "C" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. MONTGAT (A)   17-12-2016 - 11:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - ESPANYOL, R.C.D. "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   17-12-2016 - 10:30  
SANTS, U.E. "E" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)   18-12-2016 - 10:15  
SANT ANDREU, U.E. "H" - HOSPITALENSE, AT.C. "B"   AISS MPAL (A)   18-12-2016 - 09:00  
CANYELLES,C.E. "B" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   17-12-2016 - 11:15  
 
  Jornada 12 (08-01-2017)  Camp Data / Hora  
DAMM, C.F. "C" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   07-01-2017 - 16:45  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - SINGUERLIN, C.F. "C"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   08-01-2017 - 10:15  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   07-01-2017 - 10:00  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - Pª BARC. BARCINO, CE. "C"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)   07-01-2017 - 09:45  
ESPANYOL, R.C.D. "C" - FUNDACION PRIVADA HERMES "C"   CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE (ARTIFICIAL) (A)   07-01-2017 - 16:25  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   08-01-2017 - 10:00  
HOSPITALENSE, AT.C. "B" - SANTS, U.E. "E"   MPAL. L'HOSPITALET CENTRE (A)   07-01-2017 - 10:30  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - SANT ANDREU, U.E. "H"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   08-01-2017 - 14:30  
 
  Jornada 13 (15-01-2017)  Camp Data / Hora  
DAMM, C.F. "C" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   14-01-2017 - 16:45  
SINGUERLIN, C.F. "C" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   15-01-2017 - 10:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. BADALONA SUD (A)   14-01-2017 - 10:00  
Pª BARC. BARCINO, CE. "C" - ESPANYOL, R.C.D. "C"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)   14-01-2017 - 09:00  
FUNDACION PRIVADA HERMES "C" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E"   MPAL. MONTGAT (A)   14-01-2017 - 11:25  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - HOSPITALENSE, AT.C. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   14-01-2017 - 10:30  
SANTS, U.E. "E" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)   15-01-2017 - 11:00  
CANYELLES,C.E. "B" - SANT ANDREU, U.E. "H"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   14-01-2017 - 11:30  
 
  Jornada 14 (22-01-2017)  Camp Data / Hora  
CANYELLES,C.E. "B" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   21-01-2017 - 12:00  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F" - DAMM, C.F. "C"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   22-01-2017 - 09:00  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - SINGUERLIN, C.F. "C"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)   21-01-2017 - 09:30  
ESPANYOL, R.C.D. "C" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D"   CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE (ARTIFICIAL) (A)   21-01-2017 - 16:15  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E" - Pª BARC. BARCINO, CE. "C"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   22-01-2017 - 10:45  
HOSPITALENSE, AT.C. "B" - FUNDACION PRIVADA HERMES "C"   MPAL. L'HOSPITALET CENTRE (A)   22-01-2017 - 10:30  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   21-01-2017 - 10:00  
SANT ANDREU, U.E. "H" - SANTS, U.E. "E"   AISS MPAL (A)   22-01-2017 - 09:00  
 
  Jornada 15 (29-01-2017)  Camp Data / Hora  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   29-01-2017 - 09:00  
DAMM, C.F. "C" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   28-01-2017 - 16:45  
SINGUERLIN, C.F. "C" - ESPANYOL, R.C.D. "C"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   29-01-2017 - 10:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E"   MPAL. BADALONA SUD (A)   28-01-2017 - 10:14  
Pª BARC. BARCINO, CE. "C" - HOSPITALENSE, AT.C. "B"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)   28-01-2017 - 09:00  
FUNDACION PRIVADA HERMES "C" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. MONTGAT (A)   28-01-2017 - 10:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SANT ANDREU, U.E. "H"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   28-01-2017 - 10:30  
SANTS, U.E. "E" - CANYELLES,C.E. "B"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)   29-01-2017 - 10:25  
 
  Jornada 16 (05-02-2017)  Camp Data / Hora  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SANTS, U.E. "E"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    04-02-2017 - 10:30  
FUNDACION PRIVADA HERMES "C" - SANT ANDREU, U.E. "H"   MPAL. MONTGAT (A)  -    04-02-2017 - 10:00  
Pª BARC. BARCINO, CE. "C" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)  -    04-02-2017 - 09:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D" - HOSPITALENSE, AT.C. "B"   MPAL. BADALONA SUD (A)  -    04-02-2017 - 10:45  
SINGUERLIN, C.F. "C" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    05-02-2017 - 10:30  
DAMM, C.F. "C" - ESPANYOL, R.C.D. "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    05-02-2017 - 14:00  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    04-02-2017 - 11:15  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    04-02-2017 - 11:15  
 
  Jornada 17 (12-02-2017)  Camp Data / Hora  
CANYELLES,C.E. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    11-02-2017 - 12:45  
SANTS, U.E. "E" - FUNDACION PRIVADA HERMES "C"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)  -    12-02-2017 - 10:20  
SANT ANDREU, U.E. "H" - Pª BARC. BARCINO, CE. "C"   AISS MPAL (A)  -    12-02-2017 - 09:00  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    11-02-2017 - 10:15  
HOSPITALENSE, AT.C. "B" - SINGUERLIN, C.F. "C"   MPAL. L'HOSPITALET CENTRE (A)  -    11-02-2017 - 14:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E" - DAMM, C.F. "C"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    12-02-2017 - 13:15  
ESPANYOL, R.C.D. "C" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE (ARTIFICIAL) (A)  -    11-02-2017 - 16:15  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)  -    12-02-2017 - 09:00  
 
  Jornada 18 (19-02-2017)  Camp Data / Hora  
FUNDACION PRIVADA HERMES "C" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. MONTGAT (A)  -    18-02-2017 - 12:30  
Pª BARC. BARCINO, CE. "C" - SANTS, U.E. "E"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)  -    18-02-2017 - 10:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D" - SANT ANDREU, U.E. "H"   MPAL. BADALONA SUD (A)  -    18-02-2017 - 10:00  
SINGUERLIN, C.F. "C" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    19-02-2017 - 10:00  
DAMM, C.F. "C" - HOSPITALENSE, AT.C. "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    18-02-2017 - 16:45  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    19-02-2017 - 10:15  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F" - ESPANYOL, R.C.D. "C"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    19-02-2017 - 10:00  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - CANYELLES,C.E. "B"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)  -    18-02-2017 - 09:45  
 
  Jornada 19 (05-03-2017)  Camp Data / Hora  
CANYELLES,C.E. "B" - FUNDACION PRIVADA HERMES "C"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    04-03-2017 - 12:45  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - Pª BARC. BARCINO, CE. "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    04-03-2017 - 10:30  
SANTS, U.E. "E" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)  -    05-03-2017 - 10:15  
SANT ANDREU, U.E. "H" - SINGUERLIN, C.F. "C"   AISS MPAL (A)  -    05-03-2017 - 09:00  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - DAMM, C.F. "C"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    04-03-2017 - 10:00  
HOSPITALENSE, AT.C. "B" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. L'HOSPITALET CENTRE (A)  -    04-03-2017 - 14:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    04-03-2017 - 10:00  
ESPANYOL, R.C.D. "C" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE (ARTIFICIAL) (A)  -    04-03-2017 - 16:15  
 
  Jornada 20 (12-03-2017)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. BARCINO, CE. "C" - FUNDACION PRIVADA HERMES "C"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)  -    11-03-2017 - 09:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. BADALONA SUD (A)  -    11-03-2017 - 10:00  
SINGUERLIN, C.F. "C" - SANTS, U.E. "E"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    11-03-2017 - 12:30  
DAMM, C.F. "C" - SANT ANDREU, U.E. "H"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    11-03-2017 - 16:45  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    11-03-2017 - 10:15  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F" - HOSPITALENSE, AT.C. "B"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    11-03-2017 - 10:35  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)  -    11-03-2017 - 09:45  
ESPANYOL, R.C.D. "C" - CANYELLES,C.E. "B"   CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE (ARTIFICIAL) (A)  -    11-03-2017 - 16:15  
 
  Jornada 21 (19-03-2017)  Camp Data / Hora  
CANYELLES,C.E. "B" - Pª BARC. BARCINO, CE. "C"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    18-03-2017 - 12:45  
FUNDACION PRIVADA HERMES "C" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D"   MPAL. MONTGAT (A)  -    19-03-2017 - 10:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SINGUERLIN, C.F. "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    18-03-2017 - 12:00  
SANTS, U.E. "E" - DAMM, C.F. "C"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)  -    19-03-2017 - 10:15  
SANT ANDREU, U.E. "H" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   AISS MPAL (A)  -    19-03-2017 - 09:00  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    18-03-2017 - 09:30  
HOSPITALENSE, AT.C. "B" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. L'HOSPITALET CENTRE (A)  -    18-03-2017 - 14:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E" - ESPANYOL, R.C.D. "C"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    19-03-2017 - 16:04  
 
  Jornada 22 (26-03-2017)  Camp Data / Hora  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D" - Pª BARC. BARCINO, CE. "C"   MPAL. BADALONA SUD (A)  -    25-03-2017 - 10:00  
SINGUERLIN, C.F. "C" - FUNDACION PRIVADA HERMES "C"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    26-03-2017 - 11:30  
DAMM, C.F. "C" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    25-03-2017 - 16:45  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - SANTS, U.E. "E"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    25-03-2017 - 11:15  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F" - SANT ANDREU, U.E. "H"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    25-03-2017 - 09:45  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)  -    25-03-2017 - 09:45  
ESPANYOL, R.C.D. "C" - HOSPITALENSE, AT.C. "B"   CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE (ARTIFICIAL) (A)  -    25-03-2017 - 16:15  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E" - CANYELLES,C.E. "B"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    25-03-2017 - 15:00  
 
  Jornada 23 (02-04-2017)  Camp Data / Hora  
CANYELLES,C.E. "B" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    01-04-2017 - 11:35  
Pª BARC. BARCINO, CE. "C" - SINGUERLIN, C.F. "C"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)  -    01-04-2017 - 09:00  
FUNDACION PRIVADA HERMES "C" - DAMM, C.F. "C"   MPAL. MONTGAT (A)  -    02-04-2017 - 11:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    01-04-2017 - 10:30  
SANTS, U.E. "E" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)  -    02-04-2017 - 10:30  
SANT ANDREU, U.E. "H" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   AISS MPAL (A)  -    02-04-2017 - 09:00  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - ESPANYOL, R.C.D. "C"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    01-04-2017 - 10:00  
HOSPITALENSE, AT.C. "B" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E"   MPAL. L'HOSPITALET CENTRE (A)  -    02-04-2017 - 12:00  
 
  Jornada 24 (09-04-2017)  Camp Data / Hora  
SINGUERLIN, C.F. "C" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    09-04-2017 - 11:30  
DAMM, C.F. "C" - Pª BARC. BARCINO, CE. "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    08-04-2017 - 16:45  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - FUNDACION PRIVADA HERMES "C"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    08-04-2017 - 11:15  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    08-04-2017 - 10:00  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - SANTS, U.E. "E"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)  -    08-04-2017 - 09:45  
ESPANYOL, R.C.D. "C" - SANT ANDREU, U.E. "H"   CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE (ARTIFICIAL) (A)  -    08-04-2017 - 16:15  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    08-04-2017 - 10:00  
HOSPITALENSE, AT.C. "B" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. L'HOSPITALET CENTRE (A)  -    08-04-2017 - 14:00  
 
  Jornada 25 (23-04-2017)  Camp Data / Hora  
CANYELLES,C.E. "B" - SINGUERLIN, C.F. "C"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    22-04-2017 - 11:15  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D" - DAMM, C.F. "C"   MPAL. BADALONA SUD (A)  -    22-04-2017 - 10:00  
Pª BARC. BARCINO, CE. "C" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)  -    22-04-2017 - 09:00  
FUNDACION PRIVADA HERMES "C" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F"   MPAL. MONTGAT (A)  -    22-04-2017 - 11:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    22-04-2017 - 10:30  
SANTS, U.E. "E" - ESPANYOL, R.C.D. "C"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)  -    23-04-2017 - 10:15  
SANT ANDREU, U.E. "H" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E"   MPAL. NARCIS SALA (A)  -    23-04-2017 - 09:00  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - HOSPITALENSE, AT.C. "B"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    22-04-2017 - 10:00  
 
  Jornada 26 (30-04-2017)  Camp Data / Hora  
DAMM, C.F. "C" - SINGUERLIN, C.F. "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    29-04-2017 - 16:45  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    29-04-2017 - 11:15  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F" - Pª BARC. BARCINO, CE. "C"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    29-04-2017 - 13:00  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - FUNDACION PRIVADA HERMES "C"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)  -    29-04-2017 - 09:45  
ESPANYOL, R.C.D. "C" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE (ARTIFICIAL) (A)  -    29-04-2017 - 16:15  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E" - SANTS, U.E. "E"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    30-04-2017 - 16:30  
HOSPITALENSE, AT.C. "B" - SANT ANDREU, U.E. "H"   MPAL. L'HOSPITALET CENTRE (A)  -    30-04-2017 - 10:30  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - CANYELLES,C.E. "B"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    29-04-2017 - 10:00  
 
  Jornada 27 (07-05-2017)  Camp Data / Hora  
CANYELLES,C.E. "B" - DAMM, C.F. "C"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    06-05-2017 - 11:45  
SINGUERLIN, C.F. "C" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    07-05-2017 - 10:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F"   MPAL. BADALONA SUD (A)  -    06-05-2017 - 10:00  
Pª BARC. BARCINO, CE. "C" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)  -    06-05-2017 - 09:00  
FUNDACION PRIVADA HERMES "C" - ESPANYOL, R.C.D. "C"   MPAL. MONTGAT (A)  -    06-05-2017 - 11:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    06-05-2017 - 10:30  
SANTS, U.E. "E" - HOSPITALENSE, AT.C. "B"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)  -    07-05-2017 - 10:15  
SANT ANDREU, U.E. "H" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. NARCIS SALA (A)  -    07-05-2017 - 09:00  
 
  Jornada 28 (14-05-2017)  Camp Data / Hora  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - DAMM, C.F. "C"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    13-05-2017 - 11:15  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F" - SINGUERLIN, C.F. "C"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    13-05-2017 - 13:00  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)  -    13-05-2017 - 09:45  
ESPANYOL, R.C.D. "C" - Pª BARC. BARCINO, CE. "C"   CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE (ARTIFICIAL) (A)  -    13-05-2017 - 16:15  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E" - FUNDACION PRIVADA HERMES "C"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    14-05-2017 - 16:30  
HOSPITALENSE, AT.C. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. L'HOSPITALET CENTRE (A)  -    14-05-2017 - 10:30  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - SANTS, U.E. "E"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    13-05-2017 - 10:00  
SANT ANDREU, U.E. "H" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. NARCIS SALA (A)  -    14-05-2017 - 09:00  
 
  Jornada 29 (21-05-2017)  Camp Data / Hora  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    20-05-2017 - 11:15  
DAMM, C.F. "C" - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    20-05-2017 - 16:45  
SINGUERLIN, C.F. "C" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    21-05-2017 - 10:00  
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D" - ESPANYOL, R.C.D. "C"   MPAL. BADALONA SUD (A)  -    20-05-2017 - 10:00  
Pª BARC. BARCINO, CE. "C" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E"   MPAL. MENORCA - ST.MARTI PROVENÇALS (A)  -    20-05-2017 - 09:00  
FUNDACION PRIVADA HERMES "C" - HOSPITALENSE, AT.C. "B"   MPAL. MONTGAT (A)  -    20-05-2017 - 11:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    20-05-2017 - 10:30  
SANTS, U.E. "E" - SANT ANDREU, U.E. "H"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)  -    21-05-2017 - 10:15  
 
  Jornada 30 (28-05-2017)  Camp Data / Hora  
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "F" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    27-05-2017 - 13:00  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - DAMM, C.F. "C"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)  -    27-05-2017 - 09:45  
ESPANYOL, R.C.D. "C" - SINGUERLIN, C.F. "C"   CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE (ARTIFICIAL) (A)  -    27-05-2017 - 16:15  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "E" - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "D"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    28-05-2017 - 16:30  
HOSPITALENSE, AT.C. "B" - Pª BARC. BARCINO, CE. "C"   MPAL. L'HOSPITALET CENTRE (A)  -    28-05-2017 - 10:30  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - FUNDACION PRIVADA HERMES "C"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    27-05-2017 - 10:00  
SANT ANDREU, U.E. "H" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. NARCIS SALA (A)  -    28-05-2017 - 09:00  
CANYELLES,C.E. "B" - SANTS, U.E. "E"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    27-05-2017 - 11:45  
 
 

Facebook botón-like
 
Publicidad
 
 

=> ¿Desea una página web gratis? Pues, haz clic aquí! <=