CALENDARIO ALEVINES "B" TEMP. 16_17
TERCERA DIVISIÓ, GRUP 12             Temporada 2016-2017 

Veure Classificació    Veure Resultats    Taula Golejadors     Veure Taula Creuada     Versió Resumida
  Jornada 1 (02-10-2016)  Camp Data / Hora  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   02-10-2016 - 10:00  
UNIFICACION LLEFIA,CF. "F" - MONTAÑESA, C.F. "D"   MPAL. LLEFIA (A)   01-10-2016 - 12:03  
BARCELONETA, C.F. "A" - Pª BARC. ANGUERA "F"   MPAL. BARCELONETA (A)   01-10-2016 - 11:45  
MARTINENC, F.C. "K" - HORTA, U.AT. "D"   MPAL. GUINARDÓ (A)   01-10-2016 - 14:30  
SINGUERLIN, C.F. "B" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   01-10-2016 - 12:15  
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B" - Pª BARC. CINC COPES "D"   MPAL. VALLE HEBRON (A)   01-10-2016 - 11:15  
DON BOSCO, C.F. "B" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   02-10-2016 - 08:30  
CATALONIA, U.B. "F" - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A"   LLARS MUNDET CAMP NUM. 1 (A)   01-10-2016 - 10:35  
 
  Jornada 2 (09-10-2016)  Camp Data / Hora  
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C" - CATALONIA, U.B. "F"   COMPLEX ESP. LA GUINEUETA (A)   08-10-2016 - 09:30  
MONTAÑESA, C.F. "D" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. NOU BARRIS (A)   08-10-2016 - 09:45  
Pª BARC. ANGUERA "F" - UNIFICACION LLEFIA,CF. "F"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   08-10-2016 - 14:45  
HORTA, U.AT. "D" - BARCELONETA, C.F. "A"   MPAL. HORTA (A)   09-10-2016 - 09:45  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - MARTINENC, F.C. "K"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   08-10-2016 - 10:30  
Pª BARC. CINC COPES "D" - SINGUERLIN, C.F. "B"   MPAL. BARCELONETA (A)   08-10-2016 - 11:00  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H" - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B"   MPAL. CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ. (A)   08-10-2016 - 14:45  
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A" - DON BOSCO, C.F. "B"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)   08-10-2016 - 10:30  
 
  Jornada 3 (16-10-2016)  Camp Data / Hora  
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C" - MONTAÑESA, C.F. "D"   COMPLEX ESP. LA GUINEUETA (A)   15-10-2016 - 09:30  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - Pª BARC. ANGUERA "F"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   16-10-2016 - 10:00  
UNIFICACION LLEFIA,CF. "F" - HORTA, U.AT. "D"   MPAL. LLEFIA (A)   15-10-2016 - 12:00  
BARCELONETA, C.F. "A" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. BARCELONETA (A)   15-10-2016 - 11:45  
MARTINENC, F.C. "K" - Pª BARC. CINC COPES "D"   MPAL. GUINARDÓ (A)   15-10-2016 - 11:45  
SINGUERLIN, C.F. "B" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   15-10-2016 - 11:00  
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B" - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A"   MPAL. VALLE HEBRON (A)   15-10-2016 - 11:00  
DON BOSCO, C.F. "B" - CATALONIA, U.B. "F"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   16-10-2016 - 08:30  
 
  Jornada 4 (23-10-2016)  Camp Data / Hora  
MONTAÑESA, C.F. "D" - CATALONIA, U.B. "F"   MPAL. NOU BARRIS (A)   22-10-2016 - 12:45  
Pª BARC. ANGUERA "F" - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   22-10-2016 - 14:50  
HORTA, U.AT. "D" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. HORTA (A)   01-12-2016 - 18:30  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - UNIFICACION LLEFIA,CF. "F"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   22-10-2016 - 10:15  
Pª BARC. CINC COPES "D" - BARCELONETA, C.F. "A"   MPAL. BARCELONETA (A)   22-10-2016 - 11:07  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H" - MARTINENC, F.C. "K"   MPAL. CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ. (A)   22-10-2016 - 09:00  
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A" - SINGUERLIN, C.F. "B"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)   22-10-2016 - 10:30  
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B" - DON BOSCO, C.F. "B"   MPAL. VALLE HEBRON (A)   23-10-2016 - 16:00  
 
  Jornada 5 (30-10-2016)  Camp Data / Hora  
MONTAÑESA, C.F. "D" - Pª BARC. ANGUERA "F"   MPAL. NOU BARRIS (A)   29-10-2016 - 10:00  
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C" - HORTA, U.AT. "D"   COMPLEX ESP. LA GUINEUETA (A)   29-10-2016 - 09:30  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   29-10-2016 - 12:00  
UNIFICACION LLEFIA,CF. "F" - Pª BARC. CINC COPES "D"   MPAL. LLEFIA (A)   29-10-2016 - 15:15  
BARCELONETA, C.F. "A" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H"   MPAL. BARCELONETA (A)   29-10-2016 - 11:45  
MARTINENC, F.C. "K" - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)   29-10-2016 - 10:15  
DON BOSCO, C.F. "B" - SINGUERLIN, C.F. "B"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   30-10-2016 - 08:30  
CATALONIA, U.B. "F" - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B"   LLARS MUNDET CAMP NUM. 1 (A)   29-10-2016 - 10:30  
 
  Jornada 6 (06-11-2016)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. ANGUERA "F" - CATALONIA, U.B. "F"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   05-11-2016 - 10:00  
HORTA, U.AT. "D" - MONTAÑESA, C.F. "D"   MPAL. HORTA (A)   06-11-2016 - 09:45  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   06-11-2016 - 10:00  
Pª BARC. CINC COPES "D" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. BARCELONETA (A)   05-11-2016 - 08:45  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H" - UNIFICACION LLEFIA,CF. "F"   MPAL. CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ. (A)   05-11-2016 - 09:00  
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A" - BARCELONETA, C.F. "A"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)   05-11-2016 - 10:30  
MARTINENC, F.C. "K" - DON BOSCO, C.F. "B"   MPAL. GUINARDÓ (A)   05-11-2016 - 11:45  
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B" - SINGUERLIN, C.F. "B"   MPAL. VALLE HEBRON (A)   05-11-2016 - 11:00  
 
  Jornada 7 (13-11-2016)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. ANGUERA "F" - HORTA, U.AT. "D"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   13-11-2016 - 14:30  
MONTAÑESA, C.F. "D" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. NOU BARRIS (A)   12-11-2016 - 09:45  
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C" - Pª BARC. CINC COPES "D"   COMPLEX ESP. LA GUINEUETA (A)   12-11-2016 - 09:30  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   12-11-2016 - 12:00  
UNIFICACION LLEFIA,CF. "F" - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A"   MPAL. LLEFIA (A)   13-11-2016 - 16:00  
BARCELONETA, C.F. "A" - DON BOSCO, C.F. "B"   MPAL. BARCELONETA (A)   12-11-2016 - 11:45  
MARTINENC, F.C. "K" - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B"   MPAL. GUINARDÓ (A)   12-11-2016 - 11:15  
CATALONIA, U.B. "F" - SINGUERLIN, C.F. "B"   LLARS MUNDET CAMP NUM. 1 (A)   12-11-2016 - 10:35  
 
  Jornada 8 (20-11-2016)  Camp Data / Hora  
HORTA, U.AT. "D" - CATALONIA, U.B. "F"   MPAL. HORTA (A)   19-11-2016 - 14:00  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - Pª BARC. ANGUERA "F"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   19-11-2016 - 11:40  
Pª BARC. CINC COPES "D" - MONTAÑESA, C.F. "D"   MPAL. BARCELONETA (A)   19-11-2016 - 11:00  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H" - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C"   MPAL. CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ. (A)   19-11-2016 - 09:00  
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)   19-11-2016 - 10:30  
DON BOSCO, C.F. "B" - UNIFICACION LLEFIA,CF. "F"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   20-11-2016 - 08:30  
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B" - BARCELONETA, C.F. "A"   MPAL. VALLE HEBRON (A)   19-11-2016 - 11:00  
SINGUERLIN, C.F. "B" - MARTINENC, F.C. "K"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   20-11-2016 - 10:00  
 
  Jornada 9 (27-11-2016)  Camp Data / Hora  
HORTA, U.AT. "D" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. HORTA (A)   27-11-2016 - 09:45  
Pª BARC. ANGUERA "F" - Pª BARC. CINC COPES "D"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   26-11-2016 - 15:00  
MONTAÑESA, C.F. "D" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H"   MPAL. NOU BARRIS (A)   26-11-2016 - 09:45  
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C" - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A"   COMPLEX ESP. LA GUINEUETA (A)   26-11-2016 - 09:30  
DON BOSCO, C.F. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   27-11-2016 - 08:30  
UNIFICACION LLEFIA,CF. "F" - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B"   MPAL. LLEFIA (A)   27-11-2016 - 15:30  
BARCELONETA, C.F. "A" - SINGUERLIN, C.F. "B"   MPAL. BARCELONETA (A)   26-11-2016 - 11:45  
CATALONIA, U.B. "F" - MARTINENC, F.C. "K"   LLARS MUNDET CAMP NUM. 1 (A)   26-11-2016 - 10:37  
 
  Jornada 10 (11-12-2016)  Camp Data / Hora  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - CATALONIA, U.B. "F"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   11-12-2016 - 11:45  
Pª BARC. CINC COPES "D" - HORTA, U.AT. "D"   MPAL. BARCELONETA (A)   10-12-2016 - 09:45  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H" - Pª BARC. ANGUERA "F"   MPAL. CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ. (A)   10-12-2016 - 09:00  
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A" - MONTAÑESA, C.F. "D"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)   10-12-2016 - 10:30  
DON BOSCO, C.F. "B" - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   10-12-2016 - 13:45  
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. VALLE HEBRON (A)   10-12-2016 - 11:00  
SINGUERLIN, C.F. "B" - UNIFICACION LLEFIA,CF. "F"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   03-12-2016 - 11:45  
MARTINENC, F.C. "K" - BARCELONETA, C.F. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)   10-12-2016 - 09:00  
 
  Jornada 11 (18-12-2016)  Camp Data / Hora  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - Pª BARC. CINC COPES "D"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   17-12-2016 - 10:00  
HORTA, U.AT. "D" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H"   MPAL. HORTA (A)   18-12-2016 - 09:45  
Pª BARC. ANGUERA "F" - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   17-12-2016 - 14:15  
MONTAÑESA, C.F. "D" - DON BOSCO, C.F. "B"   MPAL. NOU BARRIS (A)   17-12-2016 - 09:47  
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C" - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B"   COMPLEX ESP. LA GUINEUETA (A)   17-12-2016 - 09:30  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - SINGUERLIN, C.F. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   17-12-2016 - 12:00  
UNIFICACION LLEFIA,CF. "F" - MARTINENC, F.C. "K"   MPAL. LLEFIA (A)   17-12-2016 - 10:00  
CATALONIA, U.B. "F" - BARCELONETA, C.F. "A"   LLARS MUNDET CAMP NUM. 1 (A)   17-12-2016 - 10:35  
 
  Jornada 12 (08-01-2017)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. CINC COPES "D" - CATALONIA, U.B. "F"   MPAL. BARCELONETA (A)   07-01-2017 - 11:00  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ. (A)   07-01-2017 - 09:00  
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A" - HORTA, U.AT. "D"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)   18-01-2017 - 19:00  
DON BOSCO, C.F. "B" - Pª BARC. ANGUERA "F"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   08-01-2017 - 08:35  
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B" - MONTAÑESA, C.F. "D"   MPAL. VALLE HEBRON (A)   07-01-2017 - 11:00  
SINGUERLIN, C.F. "B" - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   08-01-2017 - 14:15  
MARTINENC, F.C. "K" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. GUINARDÓ (A)   07-01-2017 - 08:30  
BARCELONETA, C.F. "A" - UNIFICACION LLEFIA,CF. "F"   MPAL. BARCELONETA (A)   07-01-2017 - 12:35  
 
  Jornada 13 (15-01-2017)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. CINC COPES "D" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H"   MPAL. BARCELONETA (A)   14-01-2017 - 11:00  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   14-01-2017 - 10:00  
HORTA, U.AT. "D" - DON BOSCO, C.F. "B"   MPAL. HORTA (A)   15-01-2017 - 09:45  
Pª BARC. ANGUERA "F" - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   15-01-2017 - 12:30  
MONTAÑESA, C.F. "D" - SINGUERLIN, C.F. "B"   MPAL. NOU BARRIS (A)   14-01-2017 - 12:40  
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C" - MARTINENC, F.C. "K"   COMPLEX ESP. LA GUINEUETA (A)   14-01-2017 - 09:30  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - BARCELONETA, C.F. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   14-01-2017 - 10:30  
CATALONIA, U.B. "F" - UNIFICACION LLEFIA,CF. "F"   LLARS MUNDET CAMP NUM. 1 (A)   14-01-2017 - 10:35  
 
  Jornada 14 (22-01-2017)  Camp Data / Hora  
CATALONIA, U.B. "F" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H"   LLARS MUNDET CAMP NUM. 1 (A)   21-01-2017 - 10:35  
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A" - Pª BARC. CINC COPES "D"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)   21-01-2017 - 10:30  
DON BOSCO, C.F. "B" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   22-01-2017 - 08:30  
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B" - HORTA, U.AT. "D"   MPAL. VALLE HEBRON (A)   21-01-2017 - 11:00  
SINGUERLIN, C.F. "B" - Pª BARC. ANGUERA "F"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   22-01-2017 - 11:30  
MARTINENC, F.C. "K" - MONTAÑESA, C.F. "D"   MPAL. GUINARDÓ (A)   21-01-2017 - 12:10  
BARCELONETA, C.F. "A" - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C"   MPAL. BARCELONETA (A)   21-01-2017 - 11:45  
UNIFICACION LLEFIA,CF. "F" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. LLEFIA (A)   22-01-2017 - 14:00  
 
  Jornada 15 (29-01-2017)  Camp Data / Hora  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H" - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A"   MPAL. CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ. (A)   28-01-2017 - 10:25  
Pª BARC. CINC COPES "D" - DON BOSCO, C.F. "B"   MPAL. BARCELONETA (A)   28-01-2017 - 09:00  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   28-01-2017 - 11:55  
HORTA, U.AT. "D" - SINGUERLIN, C.F. "B"   MPAL. HORTA (A)   29-01-2017 - 09:45  
Pª BARC. ANGUERA "F" - MARTINENC, F.C. "K"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   28-01-2017 - 14:40  
MONTAÑESA, C.F. "D" - BARCELONETA, C.F. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)   28-01-2017 - 09:45  
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C" - UNIFICACION LLEFIA,CF. "F"   COMPLEX ESP. LA GUINEUETA (A)   28-01-2017 - 09:30  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - CATALONIA, U.B. "F"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   28-01-2017 - 12:00  
 
  Jornada 16 (05-02-2017)  Camp Data / Hora  
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   COMPLEX ESP. LA GUINEUETA (A)  -    04-02-2017 - 09:30  
MONTAÑESA, C.F. "D" - UNIFICACION LLEFIA,CF. "F"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    05-02-2017 - 12:40  
Pª BARC. ANGUERA "F" - BARCELONETA, C.F. "A"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    04-02-2017 - 14:30  
HORTA, U.AT. "D" - MARTINENC, F.C. "K"   MPAL. HORTA (A)  -    04-02-2017 - 10:15  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - SINGUERLIN, C.F. "B"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    05-02-2017 - 11:15  
Pª BARC. CINC COPES "D" - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    04-02-2017 - 11:00  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H" - DON BOSCO, C.F. "B"   MPAL. CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ. (A)  -    04-02-2017 - 11:45  
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A" - CATALONIA, U.B. "F"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)  -    04-02-2017 - 10:30  
 
  Jornada 17 (12-02-2017)  Camp Data / Hora  
CATALONIA, U.B. "F" - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C"   LLARS MUNDET CAMP NUM. 1 (A)  -    11-02-2017 - 10:35  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - MONTAÑESA, C.F. "D"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    11-02-2017 - 10:30  
UNIFICACION LLEFIA,CF. "F" - Pª BARC. ANGUERA "F"   MPAL. LLEFIA (A)  -    12-02-2017 - 10:00  
BARCELONETA, C.F. "A" - HORTA, U.AT. "D"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    11-02-2017 - 11:45  
MARTINENC, F.C. "K" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    12-02-2017 - 08:30  
SINGUERLIN, C.F. "B" - Pª BARC. CINC COPES "D"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    11-02-2017 - 12:30  
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H"   MPAL. VALLE HEBRON (A)  -    11-02-2017 - 11:00  
DON BOSCO, C.F. "B" - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    12-02-2017 - 08:30  
 
  Jornada 18 (19-02-2017)  Camp Data / Hora  
MONTAÑESA, C.F. "D" - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    18-02-2017 - 09:45  
Pª BARC. ANGUERA "F" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    18-02-2017 - 14:50  
HORTA, U.AT. "D" - UNIFICACION LLEFIA,CF. "F"   MPAL. HORTA (A)  -    19-02-2017 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - BARCELONETA, C.F. "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    18-02-2017 - 10:30  
Pª BARC. CINC COPES "D" - MARTINENC, F.C. "K"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    18-02-2017 - 11:00  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H" - SINGUERLIN, C.F. "B"   MPAL. CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ. (A)  -    18-02-2017 - 09:00  
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A" - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)  -    18-02-2017 - 09:15  
CATALONIA, U.B. "F" - DON BOSCO, C.F. "B"   LLARS MUNDET CAMP NUM. 1 (A)  -    18-02-2017 - 14:15  
 
  Jornada 19 (05-03-2017)  Camp Data / Hora  
CATALONIA, U.B. "F" - MONTAÑESA, C.F. "D"   LLARS MUNDET CAMP NUM. 1 (A)  -    04-03-2017 - 10:35  
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C" - Pª BARC. ANGUERA "F"   COMPLEX ESP. LA GUINEUETA (A)  -    04-03-2017 - 09:30  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - HORTA, U.AT. "D"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    04-03-2017 - 12:00  
UNIFICACION LLEFIA,CF. "F" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. LLEFIA (A)  -    05-03-2017 - 10:00  
BARCELONETA, C.F. "A" - Pª BARC. CINC COPES "D"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    04-03-2017 - 11:45  
MARTINENC, F.C. "K" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    04-03-2017 - 13:30  
SINGUERLIN, C.F. "B" - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    05-03-2017 - 10:00  
DON BOSCO, C.F. "B" - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    05-03-2017 - 08:30  
 
  Jornada 20 (12-03-2017)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. ANGUERA "F" - MONTAÑESA, C.F. "D"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    11-03-2017 - 14:50  
HORTA, U.AT. "D" - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C"   MPAL. HORTA (A)  -    11-03-2017 - 10:15  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    11-03-2017 - 11:15  
Pª BARC. CINC COPES "D" - UNIFICACION LLEFIA,CF. "F"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    11-03-2017 - 11:00  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H" - BARCELONETA, C.F. "A"   MPAL. CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ. (A)  -    11-03-2017 - 13:30  
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A" - MARTINENC, F.C. "K"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)  -    11-03-2017 - 09:30  
SINGUERLIN, C.F. "B" - DON BOSCO, C.F. "B"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    11-03-2017 - 14:00  
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B" - CATALONIA, U.B. "F"   MPAL. VALLE HEBRON (A)  -    11-03-2017 - 11:00  
 
  Jornada 21 (19-03-2017)  Camp Data / Hora  
CATALONIA, U.B. "F" - Pª BARC. ANGUERA "F"   LLARS MUNDET CAMP NUM. 1 (A)  -    18-03-2017 - 10:35  
MONTAÑESA, C.F. "D" - HORTA, U.AT. "D"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    18-03-2017 - 09:45  
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   COMPLEX ESP. LA GUINEUETA (A)  -    18-03-2017 - 09:30  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - Pª BARC. CINC COPES "D"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    18-03-2017 - 10:30  
UNIFICACION LLEFIA,CF. "F" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H"   MPAL. LLEFIA (A)  -    19-03-2017 - 10:00  
BARCELONETA, C.F. "A" - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    18-03-2017 - 11:45  
DON BOSCO, C.F. "B" - MARTINENC, F.C. "K"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    19-03-2017 - 08:30  
SINGUERLIN, C.F. "B" - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    19-03-2017 - 14:15  
 
  Jornada 22 (26-03-2017)  Camp Data / Hora  
HORTA, U.AT. "D" - Pª BARC. ANGUERA "F"   MPAL. HORTA (A)  -    25-03-2017 - 09:00  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - MONTAÑESA, C.F. "D"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    25-03-2017 - 12:15  
Pª BARC. CINC COPES "D" - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    25-03-2017 - 11:00  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ. (A)  -    25-03-2017 - 13:25  
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A" - UNIFICACION LLEFIA,CF. "F"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)  -    25-03-2017 - 09:15  
DON BOSCO, C.F. "B" - BARCELONETA, C.F. "A"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    25-03-2017 - 15:15  
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B" - MARTINENC, F.C. "K"   MPAL. VALLE HEBRON (A)  -    25-03-2017 - 11:05  
SINGUERLIN, C.F. "B" - CATALONIA, U.B. "F"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    26-03-2017 - 13:00  
 
  Jornada 23 (02-04-2017)  Camp Data / Hora  
CATALONIA, U.B. "F" - HORTA, U.AT. "D"   LLARS MUNDET CAMP NUM. 1 (A)  -    01-04-2017 - 10:35  
Pª BARC. ANGUERA "F" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    01-04-2017 - 11:10  
MONTAÑESA, C.F. "D" - Pª BARC. CINC COPES "D"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    02-04-2017 - 09:00  
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H"   COMPLEX ESP. LA GUINEUETA (A)  -    01-04-2017 - 09:30  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    01-04-2017 - 12:00  
UNIFICACION LLEFIA,CF. "F" - DON BOSCO, C.F. "B"   MPAL. LLEFIA (A)  -    02-04-2017 - 14:00  
BARCELONETA, C.F. "A" - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    01-04-2017 - 11:54  
MARTINENC, F.C. "K" - SINGUERLIN, C.F. "B"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    02-04-2017 - 08:30  
 
  Jornada 24 (09-04-2017)  Camp Data / Hora  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - HORTA, U.AT. "D"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    08-04-2017 - 09:15  
Pª BARC. CINC COPES "D" - Pª BARC. ANGUERA "F"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    08-04-2017 - 12:15  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H" - MONTAÑESA, C.F. "D"   MPAL. CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ. (A)  -    08-04-2017 - 09:00  
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A" - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)  -    08-04-2017 - 09:15  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - DON BOSCO, C.F. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    08-04-2017 - 12:00  
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B" - UNIFICACION LLEFIA,CF. "F"   MPAL. VALLE HEBRON (A)  -    08-04-2017 - 11:00  
SINGUERLIN, C.F. "B" - BARCELONETA, C.F. "A"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    08-04-2017 - 12:30  
MARTINENC, F.C. "K" - CATALONIA, U.B. "F"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    08-04-2017 - 08:30  
 
  Jornada 25 (23-04-2017)  Camp Data / Hora  
CATALONIA, U.B. "F" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   LLARS MUNDET CAMP NUM. 1 (A)  -    22-04-2017 - 10:35  
HORTA, U.AT. "D" - Pª BARC. CINC COPES "D"   MPAL. HORTA (A)  -    23-04-2017 - 09:45  
Pª BARC. ANGUERA "F" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    23-04-2017 - 14:00  
MONTAÑESA, C.F. "D" - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    22-04-2017 - 09:45  
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C" - DON BOSCO, C.F. "B"   COMPLEX ESP. LA GUINEUETA (A)  -    22-04-2017 - 09:30  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    22-04-2017 - 12:00  
UNIFICACION LLEFIA,CF. "F" - SINGUERLIN, C.F. "B"   MPAL. LLEFIA (A)  -    23-04-2017 - 10:00  
BARCELONETA, C.F. "A" - MARTINENC, F.C. "K"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    22-04-2017 - 11:45  
 
  Jornada 26 (30-04-2017)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. CINC COPES "D" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    29-04-2017 - 11:00  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H" - HORTA, U.AT. "D"   MPAL. CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ. (A)  -    29-04-2017 - 09:00  
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A" - Pª BARC. ANGUERA "F"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)  -    29-04-2017 - 10:30  
DON BOSCO, C.F. "B" - MONTAÑESA, C.F. "D"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    30-04-2017 - 08:30  
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B" - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C"   MPAL. VALLE HEBRON (A)  -    29-04-2017 - 11:00  
SINGUERLIN, C.F. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    29-04-2017 - 12:30  
MARTINENC, F.C. "K" - UNIFICACION LLEFIA,CF. "F"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    30-04-2017 - 10:15  
BARCELONETA, C.F. "A" - CATALONIA, U.B. "F"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    29-04-2017 - 11:45  
 
  Jornada 27 (07-05-2017)  Camp Data / Hora  
CATALONIA, U.B. "F" - Pª BARC. CINC COPES "D"   LLARS MUNDET CAMP NUM. 1 (A)  -    06-05-2017 - 10:35  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    06-05-2017 - 15:45  
HORTA, U.AT. "D" - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A"   MPAL. HORTA (A)  -    07-05-2017 - 09:45  
Pª BARC. ANGUERA "F" - DON BOSCO, C.F. "B"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    06-05-2017 - 14:00  
MONTAÑESA, C.F. "D" - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    06-05-2017 - 09:45  
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C" - SINGUERLIN, C.F. "B"   COMPLEX ESP. LA GUINEUETA (A)  -    06-05-2017 - 09:30  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - MARTINENC, F.C. "K"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    06-05-2017 - 12:00  
UNIFICACION LLEFIA,CF. "F" - BARCELONETA, C.F. "A"   MPAL. LLEFIA (A)  -    07-05-2017 - 10:00  
 
  Jornada 28 (14-05-2017)  Camp Data / Hora  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H" - Pª BARC. CINC COPES "D"   MPAL. CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ. (A)  -    13-05-2017 - 09:00  
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)  -    13-05-2017 - 10:30  
DON BOSCO, C.F. "B" - HORTA, U.AT. "D"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    14-05-2017 - 08:30  
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B" - Pª BARC. ANGUERA "F"   MPAL. VALLE HEBRON (A)  -    13-05-2017 - 11:00  
SINGUERLIN, C.F. "B" - MONTAÑESA, C.F. "D"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    13-05-2017 - 12:30  
MARTINENC, F.C. "K" - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    14-05-2017 - 11:45  
BARCELONETA, C.F. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    13-05-2017 - 11:45  
UNIFICACION LLEFIA,CF. "F" - CATALONIA, U.B. "F"   MPAL. LLEFIA (A)  -    14-05-2017 - 10:00  
 
  Jornada 29 (21-05-2017)  Camp Data / Hora  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H" - CATALONIA, U.B. "F"   MPAL. CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ. (A)  -    20-05-2017 - 10:15  
Pª BARC. CINC COPES "D" - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    20-05-2017 - 11:00  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - DON BOSCO, C.F. "B"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    20-05-2017 - 15:45  
HORTA, U.AT. "D" - GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B"   MPAL. HORTA (A)  -    21-05-2017 - 09:45  
Pª BARC. ANGUERA "F" - SINGUERLIN, C.F. "B"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    20-05-2017 - 14:00  
MONTAÑESA, C.F. "D" - MARTINENC, F.C. "K"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    20-05-2017 - 09:45  
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C" - BARCELONETA, C.F. "A"   COMPLEX ESP. LA GUINEUETA (A)  -    20-05-2017 - 09:30  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - UNIFICACION LLEFIA,CF. "F"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    20-05-2017 - 12:00  
 
  Jornada 30 (28-05-2017)  Camp Data / Hora  
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "H"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)  -    27-05-2017 - 10:30  
DON BOSCO, C.F. "B" - Pª BARC. CINC COPES "D"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    28-05-2017 - 08:30  
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA "B" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. VALLE HEBRON (A)  -    27-05-2017 - 11:00  
SINGUERLIN, C.F. "B" - HORTA, U.AT. "D"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    27-05-2017 - 12:30  
MARTINENC, F.C. "K" - Pª BARC. ANGUERA "F"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    28-05-2017 - 11:45  
BARCELONETA, C.F. "A" - MONTAÑESA, C.F. "D"   MPAL. BARCELONETA (A)  -    27-05-2017 - 11:45  
UNIFICACION LLEFIA,CF. "F" - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C"   MPAL. LLEFIA (A)  -    28-05-2017 - 10:00  
CATALONIA, U.B. "F" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   LLARS MUNDET CAMP NUM. 1 (A)  -    27-05-2017 - 10:35  
 
 

Facebook botón-like
 
Publicidad
 
 

=> ¿Desea una página web gratis? Pues, haz clic aquí! <=