CALENDARIO ALEVINES "A" TEMP 16_17
  ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 13             Temporada 2016-2017 

Veure Classificació    Veure Resultats    Taula Golejadors     Veure Taula Creuada     Versió Resumida
  Jornada 1 (02-10-2016)  Camp Data / Hora  
BUFALA, C.F. "D" - RACING SARRIA C.F. "B"   MPAL. BUFALA (A)   02-10-2016 - 12:35  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - POBLE NOU ,AT. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   02-10-2016 - 10:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - Pª BARC. ANGUERA "E"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   01-10-2016 - 16:30  
ESCOLA E.BRAFA "B" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "H"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   01-10-2016 - 10:30  
LA FLORIDA C.F. "B" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D"   MPAL. LA FLORIDA (A)   01-10-2016 - 12:35  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   01-10-2016 - 10:00  
SARRIA, C.P. "E" - PUBILLA CASAS, C.E. "A"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   01-10-2016 - 15:45  
Descansa - MONTAÑESA, C.F. "F"      
 
  Jornada 2 (09-10-2016)  Camp Data / Hora  
RACING SARRIA C.F. "B" - Descansa      
POBLE NOU ,AT. "B" - BUFALA, C.F. "D"   COMPLEX ESP. MARESME-LLULL (A)   08-10-2016 - 11:30  
Pª BARC. ANGUERA "E" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   08-10-2016 - 10:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "H" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   MPAL. JUPITER (A)   09-10-2016 - 14:15  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D" - ESCOLA E.BRAFA "B"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   09-10-2016 - 10:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - LA FLORIDA C.F. "B"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   08-10-2016 - 08:55  
PUBILLA CASAS, C.E. "A" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)   09-10-2016 - 10:00  
MONTAÑESA, C.F. "F" - SARRIA, C.P. "E"   MPAL. NOU BARRIS (A)   09-10-2016 - 12:30  
 
  Jornada 3 (16-10-2016)  Camp Data / Hora  
RACING SARRIA C.F. "B" - POBLE NOU ,AT. "B"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)   16-10-2016 - 11:15  
BUFALA, C.F. "D" - Pª BARC. ANGUERA "E"   MPAL. BUFALA (A)   15-10-2016 - 12:45  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "H"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   15-10-2016 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   15-10-2016 - 15:30  
ESCOLA E.BRAFA "B" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   15-10-2016 - 10:30  
LA FLORIDA C.F. "B" - PUBILLA CASAS, C.E. "A"   MPAL. LA FLORIDA (A)   15-10-2016 - 12:30  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I" - MONTAÑESA, C.F. "F"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   16-10-2016 - 09:00  
Descansa - SARRIA, C.P. "E"      
 
  Jornada 4 (23-10-2016)  Camp Data / Hora  
POBLE NOU ,AT. "B" - Descansa      
Pª BARC. ANGUERA "E" - RACING SARRIA C.F. "B"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   22-10-2016 - 10:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "H" - BUFALA, C.F. "D"   MPAL. JUPITER (A)   22-10-2016 - 12:00  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   23-10-2016 - 10:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   22-10-2016 - 08:45  
PUBILLA CASAS, C.E. "A" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)   23-10-2016 - 10:00  
LA FLORIDA C.F. "B" - MONTAÑESA, C.F. "F"   MPAL. LA FLORIDA (A)   22-10-2016 - 14:00  
SARRIA, C.P. "E" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   22-10-2016 - 13:15  
 
  Jornada 5 (30-10-2016)  Camp Data / Hora  
POBLE NOU ,AT. "B" - Pª BARC. ANGUERA "E"   COMPLEX ESP. MARESME-LLULL (A)   29-10-2016 - 11:30  
RACING SARRIA C.F. "B" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "H"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)   30-10-2016 - 11:15  
BUFALA, C.F. "D" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D"   MPAL. BUFALA (A)   30-10-2016 - 10:40  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   30-10-2016 - 10:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - PUBILLA CASAS, C.E. "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   29-10-2016 - 12:00  
ESCOLA E.BRAFA "B" - MONTAÑESA, C.F. "F"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   29-10-2016 - 10:30  
LA FLORIDA C.F. "B" - SARRIA, C.P. "E"   MPAL. LA FLORIDA (A)   29-10-2016 - 14:00  
Descansa - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I"      
 
  Jornada 6 (06-11-2016)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. ANGUERA "E" - Descansa      
FUNDACIO P. CE. JUPITER "H" - POBLE NOU ,AT. "B"   MPAL. JUPITER (A)   06-11-2016 - 14:15  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D" - RACING SARRIA C.F. "B"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   06-11-2016 - 10:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - BUFALA, C.F. "D"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   05-11-2016 - 08:45  
PUBILLA CASAS, C.E. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)   05-11-2016 - 12:15  
MONTAÑESA, C.F. "F" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   MPAL. NOU BARRIS (A)   06-11-2016 - 09:45  
SARRIA, C.P. "E" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   05-11-2016 - 13:15  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I" - LA FLORIDA C.F. "B"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   05-11-2016 - 13:00  
 
  Jornada 7 (13-11-2016)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. ANGUERA "E" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "H"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   13-11-2016 - 14:30  
POBLE NOU ,AT. "B" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D"   COMPLEX ESP. MARESME-LLULL (A)   12-11-2016 - 11:30  
RACING SARRIA C.F. "B" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)   13-11-2016 - 11:25  
BUFALA, C.F. "D" - PUBILLA CASAS, C.E. "A"   MPAL. BUFALA (A)   12-11-2016 - 10:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - MONTAÑESA, C.F. "F"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   12-11-2016 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - SARRIA, C.P. "E"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   13-11-2016 - 09:45  
ESCOLA E.BRAFA "B" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   12-11-2016 - 10:30  
Descansa - LA FLORIDA C.F. "B"      
 
  Jornada 8 (20-11-2016)  Camp Data / Hora  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "H" - Descansa      
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D" - Pª BARC. ANGUERA "E"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   20-11-2016 - 10:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - POBLE NOU ,AT. "B"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   19-11-2016 - 08:45  
PUBILLA CASAS, C.E. "A" - RACING SARRIA C.F. "B"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)   19-11-2016 - 12:15  
MONTAÑESA, C.F. "F" - BUFALA, C.F. "D"   MPAL. NOU BARRIS (A)   20-11-2016 - 14:00  
SARRIA, C.P. "E" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   19-11-2016 - 13:15  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   20-11-2016 - 12:00  
LA FLORIDA C.F. "B" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. LA FLORIDA (A)   19-11-2016 - 12:30  
 
  Jornada 9 (27-11-2016)  Camp Data / Hora  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "H" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D"   MPAL. JUPITER (A)   27-11-2016 - 14:00  
Pª BARC. ANGUERA "E" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   27-11-2016 - 11:15  
POBLE NOU ,AT. "B" - PUBILLA CASAS, C.E. "A"   COMPLEX ESP. MARESME-LLULL (A)   26-11-2016 - 11:30  
RACING SARRIA C.F. "B" - MONTAÑESA, C.F. "F"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)   27-11-2016 - 11:15  
BUFALA, C.F. "D" - SARRIA, C.P. "E"   MPAL. BUFALA (A)   26-11-2016 - 11:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   26-11-2016 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - LA FLORIDA C.F. "B"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   26-11-2016 - 13:30  
Descansa - ESCOLA E.BRAFA "B"      
 
  Jornada 10 (11-12-2016)  Camp Data / Hora  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D" - Descansa      
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "H"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   10-12-2016 - 08:45  
PUBILLA CASAS, C.E. "A" - Pª BARC. ANGUERA "E"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)   10-12-2016 - 12:15  
MONTAÑESA, C.F. "F" - POBLE NOU ,AT. "B"   MPAL. NOU BARRIS (A)   11-12-2016 - 09:45  
SARRIA, C.P. "E" - RACING SARRIA C.F. "B"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   10-12-2016 - 13:15  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I" - BUFALA, C.F. "D"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   03-12-2016 - 10:15  
LA FLORIDA C.F. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. LA FLORIDA (A)   10-12-2016 - 12:30  
ESCOLA E.BRAFA "B" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   10-12-2016 - 10:40  
 
  Jornada 11 (18-12-2016)  Camp Data / Hora  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   18-12-2016 - 10:30  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "H" - PUBILLA CASAS, C.E. "A"   MPAL. JUPITER (A)   17-12-2016 - 10:30  
Pª BARC. ANGUERA "E" - MONTAÑESA, C.F. "F"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   18-12-2016 - 11:10  
POBLE NOU ,AT. "B" - SARRIA, C.P. "E"   COMPLEX ESP. MARESME-LLULL (A)   17-12-2016 - 11:30  
RACING SARRIA C.F. "B" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)   18-12-2016 - 11:32  
BUFALA, C.F. "D" - LA FLORIDA C.F. "B"   MPAL. BUFALA (A)   17-12-2016 - 11:35  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   17-12-2016 - 12:00  
Descansa - SANTA EULALIA, C.F. "D"      
 
  Jornada 12 (08-01-2017)  Camp Data / Hora  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - Descansa      
PUBILLA CASAS, C.E. "A" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)   07-01-2017 - 12:15  
MONTAÑESA, C.F. "F" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "H"   MPAL. NOU BARRIS (A)   08-01-2017 - 12:40  
SARRIA, C.P. "E" - Pª BARC. ANGUERA "E"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   07-01-2017 - 13:15  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I" - POBLE NOU ,AT. "B"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   07-01-2017 - 11:00  
LA FLORIDA C.F. "B" - RACING SARRIA C.F. "B"   MPAL. LA FLORIDA (A)   07-01-2017 - 14:00  
ESCOLA E.BRAFA "B" - BUFALA, C.F. "D"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   07-01-2017 - 10:30  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   08-01-2017 - 11:00  
 
  Jornada 13 (15-01-2017)  Camp Data / Hora  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - PUBILLA CASAS, C.E. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   14-01-2017 - 08:45  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D" - MONTAÑESA, C.F. "F"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   15-01-2017 - 10:30  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "H" - SARRIA, C.P. "E"   MPAL. JUPITER (A)   14-01-2017 - 10:00  
Pª BARC. ANGUERA "E" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   14-01-2017 - 14:40  
POBLE NOU ,AT. "B" - LA FLORIDA C.F. "B"   COMPLEX ESP. MARESME-LLULL (A)   14-01-2017 - 11:30  
RACING SARRIA C.F. "B" - ESCOLA E.BRAFA "B"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)   15-01-2017 - 11:15  
BUFALA, C.F. "D" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   MPAL. BUFALA (A)   14-01-2017 - 11:15  
Descansa - RACING VALLBONA, C.F. "A"      
 
  Jornada 14 (22-01-2017)  Camp Data / Hora  
Descansa - PUBILLA CASAS, C.E. "A"      
MONTAÑESA, C.F. "F" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   MPAL. NOU BARRIS (A)   21-01-2017 - 13:40  
SARRIA, C.P. "E" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   22-01-2017 - 09:00  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "H"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   22-01-2017 - 10:00  
LA FLORIDA C.F. "B" - Pª BARC. ANGUERA "E"   MPAL. LA FLORIDA (A)   21-01-2017 - 12:30  
ESCOLA E.BRAFA "B" - POBLE NOU ,AT. "B"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   21-01-2017 - 10:45  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - RACING SARRIA C.F. "B"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   21-01-2017 - 09:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - BUFALA, C.F. "D"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   21-01-2017 - 10:30  
 
  Jornada 15 (29-01-2017)  Camp Data / Hora  
PUBILLA CASAS, C.E. "A" - MONTAÑESA, C.F. "F"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)   28-01-2017 - 12:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - SARRIA, C.P. "E"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   28-01-2017 - 10:00  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   29-01-2017 - 10:30  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "H" - LA FLORIDA C.F. "B"   MPAL. JUPITER (A)   29-01-2017 - 14:00  
Pª BARC. ANGUERA "E" - ESCOLA E.BRAFA "B"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)   28-01-2017 - 10:00  
POBLE NOU ,AT. "B" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   COMPLEX ESP. MARESME-LLULL (A)   28-01-2017 - 11:30  
RACING SARRIA C.F. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)   29-01-2017 - 11:22  
BUFALA, C.F. "D" - Descansa      
 
  Jornada 16 (05-02-2017)  Camp Data / Hora  
RACING SARRIA C.F. "B" - BUFALA, C.F. "D"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)  -    05-02-2017 - 11:15  
POBLE NOU ,AT. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   COMPLEX ESP. MARESME-LLULL (A)  -    04-02-2017 - 11:30  
Pª BARC. ANGUERA "E" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    04-02-2017 - 10:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "H" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. JUPITER (A)  -    04-02-2017 - 13:00  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D" - LA FLORIDA C.F. "B"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    05-02-2017 - 10:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    04-02-2017 - 08:45  
PUBILLA CASAS, C.E. "A" - SARRIA, C.P. "E"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)  -    04-02-2017 - 12:15  
MONTAÑESA, C.F. "F" - Descansa    -     
 
  Jornada 17 (12-02-2017)  Camp Data / Hora  
Descansa - RACING SARRIA C.F. "B"    -     
BUFALA, C.F. "D" - POBLE NOU ,AT. "B"   MPAL. BUFALA (A)  -    11-02-2017 - 11:17  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - Pª BARC. ANGUERA "E"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    11-02-2017 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "H"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    11-02-2017 - 09:30  
ESCOLA E.BRAFA "B" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    11-02-2017 - 10:30  
LA FLORIDA C.F. "B" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   MPAL. LA FLORIDA (A)  -    11-02-2017 - 12:30  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I" - PUBILLA CASAS, C.E. "A"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    12-02-2017 - 11:45  
SARRIA, C.P. "E" - MONTAÑESA, C.F. "F"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    11-02-2017 - 13:15  
 
  Jornada 18 (19-02-2017)  Camp Data / Hora  
POBLE NOU ,AT. "B" - RACING SARRIA C.F. "B"   COMPLEX ESP. MARESME-LLULL (A)  -    18-02-2017 - 11:30  
Pª BARC. ANGUERA "E" - BUFALA, C.F. "D"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    18-02-2017 - 10:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "H" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. JUPITER (A)  -    18-02-2017 - 13:15  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    19-02-2017 - 10:35  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    18-02-2017 - 08:45  
PUBILLA CASAS, C.E. "A" - LA FLORIDA C.F. "B"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)  -    19-02-2017 - 10:00  
MONTAÑESA, C.F. "F" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    19-02-2017 - 13:50  
SARRIA, C.P. "E" - Descansa    -     
 
  Jornada 19 (05-03-2017)  Camp Data / Hora  
Descansa - POBLE NOU ,AT. "B"    -     
RACING SARRIA C.F. "B" - Pª BARC. ANGUERA "E"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)  -    05-03-2017 - 11:15  
BUFALA, C.F. "D" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "H"   MPAL. BUFALA (A)  -    04-03-2017 - 11:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    04-03-2017 - 10:30  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    04-03-2017 - 11:00  
ESCOLA E.BRAFA "B" - PUBILLA CASAS, C.E. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    04-03-2017 - 10:30  
MONTAÑESA, C.F. "F" - LA FLORIDA C.F. "B"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    04-03-2017 - 09:45  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I" - SARRIA, C.P. "E"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    04-03-2017 - 11:15  
 
  Jornada 20 (12-03-2017)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. ANGUERA "E" - POBLE NOU ,AT. "B"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    11-03-2017 - 13:38  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "H" - RACING SARRIA C.F. "B"   MPAL. JUPITER (A)  -    12-03-2017 - 14:00  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D" - BUFALA, C.F. "D"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    12-03-2017 - 10:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    11-03-2017 - 08:45  
PUBILLA CASAS, C.E. "A" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)  -    12-03-2017 - 10:00  
MONTAÑESA, C.F. "F" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    12-03-2017 - 09:45  
SARRIA, C.P. "E" - LA FLORIDA C.F. "B"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    11-03-2017 - 13:25  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I" - Descansa    -     
 
  Jornada 21 (19-03-2017)  Camp Data / Hora  
Descansa - Pª BARC. ANGUERA "E"    -     
POBLE NOU ,AT. "B" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "H"   COMPLEX ESP. MARESME-LLULL (A)  -    18-03-2017 - 11:30  
RACING SARRIA C.F. "B" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)  -    19-03-2017 - 11:15  
BUFALA, C.F. "D" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   MPAL. BUFALA (A)  -    18-03-2017 - 11:35  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - PUBILLA CASAS, C.E. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    19-03-2017 - 10:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - MONTAÑESA, C.F. "F"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    18-03-2017 - 16:00  
ESCOLA E.BRAFA "B" - SARRIA, C.P. "E"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    18-03-2017 - 10:38  
LA FLORIDA C.F. "B" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I"   MPAL. LA FLORIDA (A)  -    19-03-2017 - 10:00  
 
  Jornada 22 (26-03-2017)  Camp Data / Hora  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "H" - Pª BARC. ANGUERA "E"   MPAL. JUPITER (A)  -    26-03-2017 - 13:30  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D" - POBLE NOU ,AT. "B"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    26-03-2017 - 10:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - RACING SARRIA C.F. "B"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    25-03-2017 - 08:45  
PUBILLA CASAS, C.E. "A" - BUFALA, C.F. "D"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)  -    26-03-2017 - 10:00  
MONTAÑESA, C.F. "F" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    26-03-2017 - 14:00  
SARRIA, C.P. "E" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    26-03-2017 - 10:15  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    25-03-2017 - 10:00  
LA FLORIDA C.F. "B" - Descansa    -     
 
  Jornada 23 (02-04-2017)  Camp Data / Hora  
Descansa - FUNDACIO P. CE. JUPITER "H"    -     
Pª BARC. ANGUERA "E" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    01-04-2017 - 13:00  
POBLE NOU ,AT. "B" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   COMPLEX ESP. MARESME-LLULL (A)  -    01-04-2017 - 11:30  
RACING SARRIA C.F. "B" - PUBILLA CASAS, C.E. "A"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)  -    02-04-2017 - 11:15  
BUFALA, C.F. "D" - MONTAÑESA, C.F. "F"   MPAL. BUFALA (A)  -    01-04-2017 - 11:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SARRIA, C.P. "E"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    01-04-2017 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    01-04-2017 - 09:15  
ESCOLA E.BRAFA "B" - LA FLORIDA C.F. "B"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    01-04-2017 - 10:30  
 
  Jornada 24 (09-04-2017)  Camp Data / Hora  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "H"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    09-04-2017 - 11:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - Pª BARC. ANGUERA "E"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    08-04-2017 - 08:45  
PUBILLA CASAS, C.E. "A" - POBLE NOU ,AT. "B"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)  -    09-04-2017 - 10:00  
MONTAÑESA, C.F. "F" - RACING SARRIA C.F. "B"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    09-04-2017 - 09:50  
SARRIA, C.P. "E" - BUFALA, C.F. "D"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    08-04-2017 - 10:00  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    09-04-2017 - 09:00  
LA FLORIDA C.F. "B" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   MPAL. LA FLORIDA (A)  -    08-04-2017 - 14:00  
ESCOLA E.BRAFA "B" - Descansa    -     
 
  Jornada 25 (23-04-2017)  Camp Data / Hora  
Descansa - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D"    -     
FUNDACIO P. CE. JUPITER "H" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   MPAL. JUPITER (A)  -    23-04-2017 - 14:00  
Pª BARC. ANGUERA "E" - PUBILLA CASAS, C.E. "A"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    23-04-2017 - 14:00  
POBLE NOU ,AT. "B" - MONTAÑESA, C.F. "F"   COMPLEX ESP. MARESME-LLULL (A)  -    22-04-2017 - 11:30  
RACING SARRIA C.F. "B" - SARRIA, C.P. "E"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)  -    23-04-2017 - 11:15  
BUFALA, C.F. "D" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I"   MPAL. BUFALA (A)  -    23-04-2017 - 12:30  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - LA FLORIDA C.F. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    22-04-2017 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    22-04-2017 - 15:45  
 
  Jornada 26 (30-04-2017)  Camp Data / Hora  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    29-04-2017 - 08:45  
PUBILLA CASAS, C.E. "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "H"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)  -    30-04-2017 - 10:00  
MONTAÑESA, C.F. "F" - Pª BARC. ANGUERA "E"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    30-04-2017 - 09:50  
SARRIA, C.P. "E" - POBLE NOU ,AT. "B"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    29-04-2017 - 13:30  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I" - RACING SARRIA C.F. "B"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    30-04-2017 - 09:00  
LA FLORIDA C.F. "B" - BUFALA, C.F. "D"   MPAL. LA FLORIDA (A)  -    29-04-2017 - 12:30  
ESCOLA E.BRAFA "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    29-04-2017 - 10:30  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - Descansa    -     
 
  Jornada 27 (07-05-2017)  Camp Data / Hora  
Descansa - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"    -     
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D" - PUBILLA CASAS, C.E. "A"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    07-05-2017 - 10:30  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "H" - MONTAÑESA, C.F. "F"   MPAL. JUPITER (A)  -    07-05-2017 - 14:00  
Pª BARC. ANGUERA "E" - SARRIA, C.P. "E"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    06-05-2017 - 14:00  
POBLE NOU ,AT. "B" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I"   COMPLEX ESP. MARESME-LLULL (A)  -    06-05-2017 - 11:30  
RACING SARRIA C.F. "B" - LA FLORIDA C.F. "B"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)  -    07-05-2017 - 11:15  
BUFALA, C.F. "D" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. BUFALA (A)  -    07-05-2017 - 10:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    06-05-2017 - 12:00  
 
  Jornada 28 (14-05-2017)  Camp Data / Hora  
PUBILLA CASAS, C.E. "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)  -    14-05-2017 - 10:00  
MONTAÑESA, C.F. "F" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    14-05-2017 - 09:50  
SARRIA, C.P. "E" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "H"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    13-05-2017 - 13:30  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I" - Pª BARC. ANGUERA "E"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    14-05-2017 - 09:00  
LA FLORIDA C.F. "B" - POBLE NOU ,AT. "B"   MPAL. LA FLORIDA (A)  -    13-05-2017 - 12:30  
ESCOLA E.BRAFA "B" - RACING SARRIA C.F. "B"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    13-05-2017 - 10:30  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - BUFALA, C.F. "D"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    13-05-2017 - 15:45  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - Descansa    -     
 
  Jornada 29 (21-05-2017)  Camp Data / Hora  
PUBILLA CASAS, C.E. "A" - Descansa    -     
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - MONTAÑESA, C.F. "F"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    20-05-2017 - 08:45  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D" - SARRIA, C.P. "E"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    21-05-2017 - 10:30  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "H" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I"   MPAL. JUPITER (A)  -    21-05-2017 - 14:00  
Pª BARC. ANGUERA "E" - LA FLORIDA C.F. "B"   ESCOLA INDUSTRIAL (A)  -    20-05-2017 - 14:00  
POBLE NOU ,AT. "B" - ESCOLA E.BRAFA "B"   COMPLEX ESP. MARESME-LLULL (A)  -    20-05-2017 - 11:30  
RACING SARRIA C.F. "B" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   PISTES UNIVERSITARIES U.B. (A)  -    21-05-2017 - 11:15  
BUFALA, C.F. "D" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. BUFALA (A)  -    21-05-2017 - 11:15  
 
  Jornada 30 (28-05-2017)  Camp Data / Hora  
MONTAÑESA, C.F. "F" - PUBILLA CASAS, C.E. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    28-05-2017 - 09:50  
SARRIA, C.P. "E" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    27-05-2017 - 13:30  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "I" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "D"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    28-05-2017 - 09:00  
LA FLORIDA C.F. "B" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "H"   MPAL. LA FLORIDA (A)  -    27-05-2017 - 12:30  
ESCOLA E.BRAFA "B" - Pª BARC. ANGUERA "E"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    27-05-2017 - 10:30  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - POBLE NOU ,AT. "B"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    27-05-2017 - 15:45  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - RACING SARRIA C.F. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    27-05-2017 - 12:00  
Descansa - BUFALA, C.F. "D"    -                               

Facebook botón-like
 
Publicidad
 
 

=> ¿Desea una página web gratis? Pues, haz clic aquí! <=