CALENDARIO 3ª CATALANA GRUPO 11 TEMP 17_18
   
  TERCERA CATALANA, GRUP 11             Temporada 2017-2018 

Veure Classificació    Veure Resultats    Taula Golejadors     Veure Taula Creuada     Versió Resumida
  Jornada 1 (03-09-2017)  Camp Data / Hora  
APA POBLE SEC, CE. "A" - SANTA EULALIA, C.F. "A"   MPAL. LA SATALIA (A)   02-09-2017 - 18:00  
CELTIC, U.E. "A" - CARMELO, C.D. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   03-09-2017 - 12:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - MBD LIONS, C.E. "A"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)   03-09-2017 - 12:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   03-09-2017 - 12:15  
PASTRANA, U.D. "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"   MPAL. HORTA (A)   02-09-2017 - 18:00  
MONTAÑESA, C.F. "B" - SANT GENIS-PENITENTES CD. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)   03-09-2017 - 18:00  
MARTINENC, F.C. "B" - DINAMIC BATLLO ESP. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)   03-09-2017 - 12:00  
GRAMANET, UD.AT. "A" - VALLDOREIX FC "A"   I.E.S. BARRI BESOS (C)   03-09-2017 - 12:00  
VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A" - SANT IGNASI, ESPORTIU "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   03-09-2017 - 12:00  
 
  Jornada 2 (10-09-2017)  Camp Data / Hora  
SANTA EULALIA, C.F. "A" - VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   10-09-2017 - 12:15  
CARMELO, C.D. "A" - APA POBLE SEC, CE. "A"   MPAL. CARMELO (A)   10-09-2017 - 12:00  
MBD LIONS, C.E. "A" - CELTIC, U.E. "A"   MPAL. L'ALIGA (A)   10-09-2017 - 18:00  
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A" - TRINIDAD, C.D. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (SA)   10-09-2017 - 19:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. JUPITER (A)   09-09-2017 - 20:00  
SANT GENIS-PENITENTES CD. "A" - PASTRANA, U.D. "A"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)   10-09-2017 - 12:00  
DINAMIC BATLLO ESP. "A" - MONTAÑESA, C.F. "B"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)   09-09-2017 - 19:30  
VALLDOREIX FC "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   10-09-2017 - 12:00  
SANT IGNASI, ESPORTIU "A" - GRAMANET, UD.AT. "A"   COL·LEGI SANT IGNASI (A)   09-09-2017 - 19:00  
 
  Jornada 3 (17-09-2017)  Camp Data / Hora  
SANTA EULALIA, C.F. "A" - CARMELO, C.D. "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   17-09-2017 - 12:15  
APA POBLE SEC, CE. "A" - MBD LIONS, C.E. "A"   MPAL. LA SATALIA (A)   16-09-2017 - 18:00  
CELTIC, U.E. "A" - OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   17-09-2017 - 12:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)   17-09-2017 - 12:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SANT GENIS-PENITENTES CD. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   17-09-2017 - 12:15  
PASTRANA, U.D. "A" - DINAMIC BATLLO ESP. "A"   MPAL. HORTA (A)   16-09-2017 - 18:00  
MONTAÑESA, C.F. "B" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)   17-09-2017 - 18:00  
MARTINENC, F.C. "B" - SANT IGNASI, ESPORTIU "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)   17-09-2017 - 12:00  
VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A" - GRAMANET, UD.AT. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   17-09-2017 - 12:00  
 
  Jornada 4 (24-09-2017)  Camp Data / Hora  
CARMELO, C.D. "A" - VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A"   MPAL. CARMELO (A)   24-09-2017 - 12:00  
MBD LIONS, C.E. "A" - SANTA EULALIA, C.F. "A"   MPAL. L'ALIGA (A)   24-09-2017 - 18:00  
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A" - APA POBLE SEC, CE. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (SA)   24-09-2017 - 19:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A" - CELTIC, U.E. "A"   MPAL. JUPITER (A)   23-09-2017 - 20:00  
SANT GENIS-PENITENTES CD. "A" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)   24-09-2017 - 12:00  
DINAMIC BATLLO ESP. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)   23-09-2017 - 19:30  
VALLDOREIX FC "A" - PASTRANA, U.D. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   24-09-2017 - 12:00  
SANT IGNASI, ESPORTIU "A" - MONTAÑESA, C.F. "B"   COL·LEGI SANT IGNASI (A)   23-09-2017 - 19:00  
GRAMANET, UD.AT. "A" - MARTINENC, F.C. "B"   I.E.S. BARRI BESOS (C)   24-09-2017 - 12:00  
 
  Jornada 5 (01-10-2017)  Camp Data / Hora  
CARMELO, C.D. "A" - MBD LIONS, C.E. "A"   MPAL. CARMELO (A)   01-10-2017 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "A" - OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   01-10-2017 - 12:15  
APA POBLE SEC, CE. "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"   MPAL. LA SATALIA (A)   30-09-2017 - 18:00  
CELTIC, U.E. "A" - SANT GENIS-PENITENTES CD. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   01-10-2017 - 12:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - DINAMIC BATLLO ESP. "A"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)   01-10-2017 - 12:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   01-10-2017 - 12:15  
PASTRANA, U.D. "A" - SANT IGNASI, ESPORTIU "A"   MPAL. HORTA (A)   30-09-2017 - 18:00  
MONTAÑESA, C.F. "B" - GRAMANET, UD.AT. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)   01-10-2017 - 18:00  
VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   01-10-2017 - 12:00  
 
  Jornada 6 (08-10-2017)  Camp Data / Hora  
MBD LIONS, C.E. "A" - VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A"   MPAL. L'ALIGA (A)   08-10-2017 - 18:00  
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A" - CARMELO, C.D. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (SA)   08-10-2017 - 19:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A" - SANTA EULALIA, C.F. "A"   MPAL. JUPITER (A)   07-10-2017 - 20:00  
SANT GENIS-PENITENTES CD. "A" - APA POBLE SEC, CE. "A"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)   08-10-2017 - 12:00  
DINAMIC BATLLO ESP. "A" - CELTIC, U.E. "A"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)   07-10-2017 - 19:30  
VALLDOREIX FC "A" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   08-10-2017 - 12:00  
SANT IGNASI, ESPORTIU "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   COL·LEGI SANT IGNASI (A)   07-10-2017 - 19:00  
GRAMANET, UD.AT. "A" - PASTRANA, U.D. "A"   I.E.S. BARRI BESOS (C)   08-10-2017 - 12:00  
MARTINENC, F.C. "B" - MONTAÑESA, C.F. "B"   MPAL. GUINARDÓ (A)   08-10-2017 - 12:00  
 
  Jornada 7 (15-10-2017)  Camp Data / Hora  
MBD LIONS, C.E. "A" - OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. L'ALIGA (A)   15-10-2017 - 18:00  
CARMELO, C.D. "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"   MPAL. CARMELO (A)   15-10-2017 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "A" - SANT GENIS-PENITENTES CD. "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   15-10-2017 - 12:15  
APA POBLE SEC, CE. "A" - DINAMIC BATLLO ESP. "A"   MPAL. LA SATALIA (A)   14-10-2017 - 18:00  
CELTIC, U.E. "A" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   15-10-2017 - 12:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - SANT IGNASI, ESPORTIU "A"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)   15-10-2017 - 12:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - GRAMANET, UD.AT. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   15-10-2017 - 12:15  
PASTRANA, U.D. "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. HORTA (A)   14-10-2017 - 18:00  
VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A" - MONTAÑESA, C.F. "B"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   15-10-2017 - 12:00  
 
  Jornada 8 (22-10-2017)  Camp Data / Hora  
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A" - VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (SA)   22-10-2017 - 19:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A" - MBD LIONS, C.E. "A"   MPAL. JUPITER (A)   21-10-2017 - 20:00  
SANT GENIS-PENITENTES CD. "A" - CARMELO, C.D. "A"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)   22-10-2017 - 12:00  
DINAMIC BATLLO ESP. "A" - SANTA EULALIA, C.F. "A"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)   21-10-2017 - 19:30  
VALLDOREIX FC "A" - APA POBLE SEC, CE. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   22-10-2017 - 12:00  
SANT IGNASI, ESPORTIU "A" - CELTIC, U.E. "A"   COL·LEGI SANT IGNASI (A)   21-10-2017 - 19:00  
GRAMANET, UD.AT. "A" - TRINIDAD, C.D. "A"   I.E.S. BARRI BESOS (C)   22-10-2017 - 12:00  
MARTINENC, F.C. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)   22-10-2017 - 12:00  
MONTAÑESA, C.F. "B" - PASTRANA, U.D. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)   22-10-2017 - 18:00  
 
  Jornada 9 (29-10-2017)  Camp Data / Hora  
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (SA)   29-10-2017 - 19:00  
MBD LIONS, C.E. "A" - SANT GENIS-PENITENTES CD. "A"   MPAL. L'ALIGA (A)   29-10-2017 - 18:00  
CARMELO, C.D. "A" - DINAMIC BATLLO ESP. "A"   MPAL. CARMELO (A)   29-10-2017 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "A" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   29-10-2017 - 12:15  
APA POBLE SEC, CE. "A" - SANT IGNASI, ESPORTIU "A"   MPAL. LA SATALIA (A)   28-10-2017 - 18:00  
CELTIC, U.E. "A" - GRAMANET, UD.AT. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   29-10-2017 - 12:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)   29-10-2017 - 12:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - MONTAÑESA, C.F. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   29-10-2017 - 12:15  
VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A" - PASTRANA, U.D. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   29-10-2017 - 12:00  
 
  Jornada 10 (05-11-2017)  Camp Data / Hora  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A" - VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A"   MPAL. JUPITER (A)   04-11-2017 - 20:00  
SANT GENIS-PENITENTES CD. "A" - OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)   05-11-2017 - 12:00  
DINAMIC BATLLO ESP. "A" - MBD LIONS, C.E. "A"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)   04-11-2017 - 19:30  
VALLDOREIX FC "A" - CARMELO, C.D. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   05-11-2017 - 12:00  
SANT IGNASI, ESPORTIU "A" - SANTA EULALIA, C.F. "A"   COL·LEGI SANT IGNASI (A)   04-11-2017 - 19:00  
GRAMANET, UD.AT. "A" - APA POBLE SEC, CE. "A"   I.E.S. BARRI BESOS (C)   05-11-2017 - 12:00  
MARTINENC, F.C. "B" - CELTIC, U.E. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)   05-11-2017 - 12:00  
MONTAÑESA, C.F. "B" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)   05-11-2017 - 18:00  
PASTRANA, U.D. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. HORTA (A)   04-11-2017 - 18:00  
 
  Jornada 11 (12-11-2017)  Camp Data / Hora  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A" - SANT GENIS-PENITENTES CD. "A"   MPAL. JUPITER (A)   11-11-2017 - 20:00  
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A" - DINAMIC BATLLO ESP. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (SA)   12-11-2017 - 19:00  
MBD LIONS, C.E. "A" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. L'ALIGA (A)   12-11-2017 - 18:00  
CARMELO, C.D. "A" - SANT IGNASI, ESPORTIU "A"   MPAL. CARMELO (A)   12-11-2017 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "A" - GRAMANET, UD.AT. "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   12-11-2017 - 12:15  
APA POBLE SEC, CE. "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. LA SATALIA (A)   11-11-2017 - 18:00  
CELTIC, U.E. "A" - MONTAÑESA, C.F. "B"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   12-11-2017 - 12:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - PASTRANA, U.D. "A"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)   12-11-2017 - 12:15  
VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   12-11-2017 - 12:00  
 
  Jornada 12 (19-11-2017)  Camp Data / Hora  
SANT GENIS-PENITENTES CD. "A" - VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)   19-11-2017 - 12:00  
DINAMIC BATLLO ESP. "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)   18-11-2017 - 19:30  
VALLDOREIX FC "A" - OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   19-11-2017 - 12:00  
SANT IGNASI, ESPORTIU "A" - MBD LIONS, C.E. "A"   COL·LEGI SANT IGNASI (A)   18-11-2017 - 19:00  
GRAMANET, UD.AT. "A" - CARMELO, C.D. "A"   I.E.S. BARRI BESOS (C)   19-11-2017 - 12:00  
MARTINENC, F.C. "B" - SANTA EULALIA, C.F. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)   19-11-2017 - 12:00  
MONTAÑESA, C.F. "B" - APA POBLE SEC, CE. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)   19-11-2017 - 18:00  
PASTRANA, U.D. "A" - CELTIC, U.E. "A"   MPAL. HORTA (A)   18-11-2017 - 18:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   19-11-2017 - 12:15  
 
  Jornada 13 (26-11-2017)  Camp Data / Hora  
SANT GENIS-PENITENTES CD. "A" - DINAMIC BATLLO ESP. "A"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)   26-11-2017 - 12:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. JUPITER (A)   25-11-2017 - 20:00  
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A" - SANT IGNASI, ESPORTIU "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (SA)   26-11-2017 - 19:00  
MBD LIONS, C.E. "A" - GRAMANET, UD.AT. "A"   MPAL. L'ALIGA (A)   26-11-2017 - 18:00  
CARMELO, C.D. "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. CARMELO (A)   26-11-2017 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "A" - MONTAÑESA, C.F. "B"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   26-11-2017 - 12:15  
APA POBLE SEC, CE. "A" - PASTRANA, U.D. "A"   MPAL. LA SATALIA (A)   25-11-2017 - 18:00  
CELTIC, U.E. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   26-11-2017 - 12:15  
VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   26-11-2017 - 12:00  
 
  Jornada 14 (03-12-2017)  Camp Data / Hora  
DINAMIC BATLLO ESP. "A" - VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)   02-12-2017 - 19:30  
VALLDOREIX FC "A" - SANT GENIS-PENITENTES CD. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   03-12-2017 - 12:00  
SANT IGNASI, ESPORTIU "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"   COL·LEGI SANT IGNASI (A)   02-12-2017 - 19:00  
GRAMANET, UD.AT. "A" - OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A"   I.E.S. BARRI BESOS (C)   03-12-2017 - 12:00  
MARTINENC, F.C. "B" - MBD LIONS, C.E. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)   03-12-2017 - 12:00  
MONTAÑESA, C.F. "B" - CARMELO, C.D. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)   03-12-2017 - 18:00  
PASTRANA, U.D. "A" - SANTA EULALIA, C.F. "A"   MPAL. HORTA (A)   02-12-2017 - 18:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - APA POBLE SEC, CE. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   03-12-2017 - 12:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - CELTIC, U.E. "A"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)   03-12-2017 - 12:15  
 
  Jornada 15 (17-12-2017)  Camp Data / Hora  
DINAMIC BATLLO ESP. "A" - VALLDOREIX FC "A"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)   16-12-2017 - 19:30  
SANT GENIS-PENITENTES CD. "A" - SANT IGNASI, ESPORTIU "A"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)   17-12-2017 - 12:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A" - GRAMANET, UD.AT. "A"   MPAL. JUPITER (A)   16-12-2017 - 20:00  
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A" - MARTINENC, F.C. "B"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (SA)   17-12-2017 - 19:00  
MBD LIONS, C.E. "A" - MONTAÑESA, C.F. "B"   MPAL. L'ALIGA (A)   17-12-2017 - 18:00  
CARMELO, C.D. "A" - PASTRANA, U.D. "A"   MPAL. CARMELO (A)   17-12-2017 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   17-12-2017 - 12:15  
APA POBLE SEC, CE. "A" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. LA SATALIA (A)   16-12-2017 - 18:00  
VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A" - CELTIC, U.E. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   17-12-2017 - 12:00  
 
  Jornada 16 (07-01-2018)  Camp Data / Hora  
VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   07-01-2018 - 12:00  
SANT IGNASI, ESPORTIU "A" - DINAMIC BATLLO ESP. "A"   COL·LEGI SANT IGNASI (A)   06-01-2018 - 19:00  
GRAMANET, UD.AT. "A" - SANT GENIS-PENITENTES CD. "A"   I.E.S. BARRI BESOS (C)   07-01-2018 - 12:00  
MARTINENC, F.C. "B" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)   07-01-2018 - 12:00  
MONTAÑESA, C.F. "B" - OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)   07-01-2018 - 18:00  
PASTRANA, U.D. "A" - MBD LIONS, C.E. "A"   MPAL. HORTA (A)   06-01-2018 - 18:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - CARMELO, C.D. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   07-01-2018 - 12:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - SANTA EULALIA, C.F. "A"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)   07-01-2018 - 12:15  
CELTIC, U.E. "A" - APA POBLE SEC, CE. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   07-01-2018 - 12:15  
 
  Jornada 17 (14-01-2018)  Camp Data / Hora  
VALLDOREIX FC "A" - SANT IGNASI, ESPORTIU "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   14-01-2018 - 12:00  
DINAMIC BATLLO ESP. "A" - GRAMANET, UD.AT. "A"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)   13-01-2018 - 19:30  
SANT GENIS-PENITENTES CD. "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)   14-01-2018 - 12:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A" - MONTAÑESA, C.F. "B"   MPAL. JUPITER (A)   13-01-2018 - 20:00  
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A" - PASTRANA, U.D. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (SA)   14-01-2018 - 19:00  
MBD LIONS, C.E. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. L'ALIGA (A)   14-01-2018 - 18:00  
CARMELO, C.D. "A" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. CARMELO (A)   14-01-2018 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "A" - CELTIC, U.E. "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   14-01-2018 - 12:15  
APA POBLE SEC, CE. "A" - VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A"   MPAL. LA SATALIA (A)   13-01-2018 - 18:00  
 
  Jornada 18 (21-01-2018)  Camp Data / Hora  
SANTA EULALIA, C.F. "A" - APA POBLE SEC, CE. "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    21-01-2018 - 12:15  
CARMELO, C.D. "A" - CELTIC, U.E. "A"   MPAL. CARMELO (A)  -    21-01-2018 - 12:00  
MBD LIONS, C.E. "A" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. L'ALIGA (A)  -    21-01-2018 - 18:00  
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (SA)  -    21-01-2018 - 19:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A" - PASTRANA, U.D. "A"   MPAL. JUPITER (A)  -    20-01-2018 - 20:00  
SANT GENIS-PENITENTES CD. "A" - MONTAÑESA, C.F. "B"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)  -    21-01-2018 - 12:00  
DINAMIC BATLLO ESP. "A" - MARTINENC, F.C. "B"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)  -    20-01-2018 - 19:30  
VALLDOREIX FC "A" - GRAMANET, UD.AT. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    21-01-2018 - 12:00  
SANT IGNASI, ESPORTIU "A" - VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A"   COL·LEGI SANT IGNASI (A)  -    20-01-2018 - 19:00  
 
  Jornada 19 (28-01-2018)  Camp Data / Hora  
VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A" - SANTA EULALIA, C.F. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    28-01-2018 - 12:00  
APA POBLE SEC, CE. "A" - CARMELO, C.D. "A"   MPAL. LA SATALIA (A)  -    27-01-2018 - 18:00  
CELTIC, U.E. "A" - MBD LIONS, C.E. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    28-01-2018 - 12:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)  -    28-01-2018 - 12:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    28-01-2018 - 12:15  
PASTRANA, U.D. "A" - SANT GENIS-PENITENTES CD. "A"   MPAL. HORTA (A)  -    27-01-2018 - 18:00  
MONTAÑESA, C.F. "B" - DINAMIC BATLLO ESP. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    28-01-2018 - 18:00  
MARTINENC, F.C. "B" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    28-01-2018 - 12:00  
GRAMANET, UD.AT. "A" - SANT IGNASI, ESPORTIU "A"   I.E.S. BARRI BESOS (C)  -    28-01-2018 - 12:00  
 
  Jornada 20 (04-02-2018)  Camp Data / Hora  
CARMELO, C.D. "A" - SANTA EULALIA, C.F. "A"   MPAL. CARMELO (A)  -    04-02-2018 - 12:00  
MBD LIONS, C.E. "A" - APA POBLE SEC, CE. "A"   MPAL. L'ALIGA (A)  -    04-02-2018 - 18:00  
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A" - CELTIC, U.E. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (SA)  -    04-02-2018 - 19:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. JUPITER (A)  -    03-02-2018 - 20:00  
SANT GENIS-PENITENTES CD. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)  -    04-02-2018 - 12:00  
DINAMIC BATLLO ESP. "A" - PASTRANA, U.D. "A"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)  -    03-02-2018 - 19:30  
VALLDOREIX FC "A" - MONTAÑESA, C.F. "B"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    04-02-2018 - 12:00  
SANT IGNASI, ESPORTIU "A" - MARTINENC, F.C. "B"   COL·LEGI SANT IGNASI (A)  -    03-02-2018 - 19:00  
GRAMANET, UD.AT. "A" - VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A"   I.E.S. BARRI BESOS (C)  -    04-02-2018 - 12:00  
 
  Jornada 21 (18-02-2018)  Camp Data / Hora  
VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A" - CARMELO, C.D. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    18-02-2018 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "A" - MBD LIONS, C.E. "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    18-02-2018 - 12:15  
APA POBLE SEC, CE. "A" - OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. LA SATALIA (A)  -    17-02-2018 - 18:00  
CELTIC, U.E. "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    18-02-2018 - 12:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - SANT GENIS-PENITENTES CD. "A"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)  -    18-02-2018 - 12:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - DINAMIC BATLLO ESP. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    18-02-2018 - 12:15  
PASTRANA, U.D. "A" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. HORTA (A)  -    17-02-2018 - 18:00  
MONTAÑESA, C.F. "B" - SANT IGNASI, ESPORTIU "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    18-02-2018 - 18:00  
MARTINENC, F.C. "B" - GRAMANET, UD.AT. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    18-02-2018 - 12:00  
 
  Jornada 22 (25-02-2018)  Camp Data / Hora  
MBD LIONS, C.E. "A" - CARMELO, C.D. "A"   MPAL. L'ALIGA (A)  -    25-02-2018 - 18:00  
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A" - SANTA EULALIA, C.F. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (SA)  -    25-02-2018 - 19:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A" - APA POBLE SEC, CE. "A"   MPAL. JUPITER (A)  -    24-02-2018 - 20:00  
SANT GENIS-PENITENTES CD. "A" - CELTIC, U.E. "A"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)  -    25-02-2018 - 12:00  
DINAMIC BATLLO ESP. "A" - TRINIDAD, C.D. "A"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)  -    24-02-2018 - 19:30  
VALLDOREIX FC "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    25-02-2018 - 12:00  
SANT IGNASI, ESPORTIU "A" - PASTRANA, U.D. "A"   COL·LEGI SANT IGNASI (A)  -    24-02-2018 - 19:00  
GRAMANET, UD.AT. "A" - MONTAÑESA, C.F. "B"   I.E.S. BARRI BESOS (C)  -    25-02-2018 - 12:00  
MARTINENC, F.C. "B" - VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    25-02-2018 - 12:00  
 
  Jornada 23 (04-03-2018)  Camp Data / Hora  
VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A" - MBD LIONS, C.E. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    04-03-2018 - 12:00  
CARMELO, C.D. "A" - OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. CARMELO (A)  -    04-03-2018 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    04-03-2018 - 12:15  
APA POBLE SEC, CE. "A" - SANT GENIS-PENITENTES CD. "A"   MPAL. LA SATALIA (A)  -    03-03-2018 - 18:00  
CELTIC, U.E. "A" - DINAMIC BATLLO ESP. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    04-03-2018 - 12:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)  -    04-03-2018 - 12:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SANT IGNASI, ESPORTIU "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    04-03-2018 - 12:15  
PASTRANA, U.D. "A" - GRAMANET, UD.AT. "A"   MPAL. HORTA (A)  -    03-03-2018 - 18:00  
MONTAÑESA, C.F. "B" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    04-03-2018 - 18:00  
 
  Jornada 24 (11-03-2018)  Camp Data / Hora  
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A" - MBD LIONS, C.E. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (SA)  -    11-03-2018 - 19:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A" - CARMELO, C.D. "A"   MPAL. JUPITER (A)  -    10-03-2018 - 20:00  
SANT GENIS-PENITENTES CD. "A" - SANTA EULALIA, C.F. "A"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)  -    11-03-2018 - 12:00  
DINAMIC BATLLO ESP. "A" - APA POBLE SEC, CE. "A"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)  -    10-03-2018 - 19:30  
VALLDOREIX FC "A" - CELTIC, U.E. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    11-03-2018 - 12:00  
SANT IGNASI, ESPORTIU "A" - TRINIDAD, C.D. "A"   COL·LEGI SANT IGNASI (A)  -    10-03-2018 - 19:00  
GRAMANET, UD.AT. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   I.E.S. BARRI BESOS (C)  -    11-03-2018 - 12:00  
MARTINENC, F.C. "B" - PASTRANA, U.D. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    11-03-2018 - 12:00  
MONTAÑESA, C.F. "B" - VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    11-03-2018 - 18:00  
 
  Jornada 25 (18-03-2018)  Camp Data / Hora  
VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A" - OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    18-03-2018 - 12:00  
MBD LIONS, C.E. "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"   MPAL. L'ALIGA (A)  -    18-03-2018 - 18:00  
CARMELO, C.D. "A" - SANT GENIS-PENITENTES CD. "A"   MPAL. CARMELO (A)  -    18-03-2018 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "A" - DINAMIC BATLLO ESP. "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    18-03-2018 - 12:15  
APA POBLE SEC, CE. "A" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. LA SATALIA (A)  -    17-03-2018 - 18:00  
CELTIC, U.E. "A" - SANT IGNASI, ESPORTIU "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    18-03-2018 - 12:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - GRAMANET, UD.AT. "A"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)  -    18-03-2018 - 12:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    18-03-2018 - 12:15  
PASTRANA, U.D. "A" - MONTAÑESA, C.F. "B"   MPAL. HORTA (A)  -    17-03-2018 - 18:00  
 
  Jornada 26 (25-03-2018)  Camp Data / Hora  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A" - OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. JUPITER (A)  -    24-03-2018 - 20:00  
SANT GENIS-PENITENTES CD. "A" - MBD LIONS, C.E. "A"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)  -    25-03-2018 - 12:00  
DINAMIC BATLLO ESP. "A" - CARMELO, C.D. "A"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)  -    24-03-2018 - 19:30  
VALLDOREIX FC "A" - SANTA EULALIA, C.F. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    25-03-2018 - 12:00  
SANT IGNASI, ESPORTIU "A" - APA POBLE SEC, CE. "A"   COL·LEGI SANT IGNASI (A)  -    24-03-2018 - 19:00  
GRAMANET, UD.AT. "A" - CELTIC, U.E. "A"   I.E.S. BARRI BESOS (C)  -    25-03-2018 - 12:00  
MARTINENC, F.C. "B" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    25-03-2018 - 12:00  
MONTAÑESA, C.F. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    25-03-2018 - 18:00  
PASTRANA, U.D. "A" - VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A"   MPAL. HORTA (A)  -    24-03-2018 - 18:00  
 
  Jornada 27 (08-04-2018)  Camp Data / Hora  
VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    08-04-2018 - 12:00  
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A" - SANT GENIS-PENITENTES CD. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (SA)  -    08-04-2018 - 19:00  
MBD LIONS, C.E. "A" - DINAMIC BATLLO ESP. "A"   MPAL. L'ALIGA (A)  -    08-04-2018 - 18:00  
CARMELO, C.D. "A" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. CARMELO (A)  -    08-04-2018 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "A" - SANT IGNASI, ESPORTIU "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    08-04-2018 - 12:15  
APA POBLE SEC, CE. "A" - GRAMANET, UD.AT. "A"   MPAL. LA SATALIA (A)  -    07-04-2018 - 18:00  
CELTIC, U.E. "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    08-04-2018 - 12:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - MONTAÑESA, C.F. "B"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)  -    08-04-2018 - 12:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - PASTRANA, U.D. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    08-04-2018 - 12:15  
 
  Jornada 28 (15-04-2018)  Camp Data / Hora  
SANT GENIS-PENITENTES CD. "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)  -    15-04-2018 - 12:00  
DINAMIC BATLLO ESP. "A" - OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)  -    14-04-2018 - 19:30  
VALLDOREIX FC "A" - MBD LIONS, C.E. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    15-04-2018 - 12:00  
SANT IGNASI, ESPORTIU "A" - CARMELO, C.D. "A"   COL·LEGI SANT IGNASI (A)  -    14-04-2018 - 19:00  
GRAMANET, UD.AT. "A" - SANTA EULALIA, C.F. "A"   I.E.S. BARRI BESOS (C)  -    15-04-2018 - 12:00  
MARTINENC, F.C. "B" - APA POBLE SEC, CE. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    15-04-2018 - 12:00  
MONTAÑESA, C.F. "B" - CELTIC, U.E. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    15-04-2018 - 18:00  
PASTRANA, U.D. "A" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. HORTA (A)  -    14-04-2018 - 18:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    15-04-2018 - 12:15  
 
  Jornada 29 (22-04-2018)  Camp Data / Hora  
VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A" - SANT GENIS-PENITENTES CD. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    22-04-2018 - 12:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A" - DINAMIC BATLLO ESP. "A"   MPAL. JUPITER (A)  -    21-04-2018 - 20:00  
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A" - VALLDOREIX FC "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (SA)  -    22-04-2018 - 19:00  
MBD LIONS, C.E. "A" - SANT IGNASI, ESPORTIU "A"   MPAL. L'ALIGA (A)  -    22-04-2018 - 18:00  
CARMELO, C.D. "A" - GRAMANET, UD.AT. "A"   MPAL. CARMELO (A)  -    22-04-2018 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    22-04-2018 - 12:15  
APA POBLE SEC, CE. "A" - MONTAÑESA, C.F. "B"   MPAL. LA SATALIA (A)  -    21-04-2018 - 18:00  
CELTIC, U.E. "A" - PASTRANA, U.D. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    22-04-2018 - 12:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)  -    22-04-2018 - 12:15  
 
  Jornada 30 (29-04-2018)  Camp Data / Hora  
DINAMIC BATLLO ESP. "A" - SANT GENIS-PENITENTES CD. "A"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)  -    28-04-2018 - 19:30  
VALLDOREIX FC "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    29-04-2018 - 12:00  
SANT IGNASI, ESPORTIU "A" - OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A"   COL·LEGI SANT IGNASI (A)  -    28-04-2018 - 19:00  
GRAMANET, UD.AT. "A" - MBD LIONS, C.E. "A"   I.E.S. BARRI BESOS (C)  -    29-04-2018 - 12:00  
MARTINENC, F.C. "B" - CARMELO, C.D. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    29-04-2018 - 12:00  
MONTAÑESA, C.F. "B" - SANTA EULALIA, C.F. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    29-04-2018 - 18:00  
PASTRANA, U.D. "A" - APA POBLE SEC, CE. "A"   MPAL. HORTA (A)  -    28-04-2018 - 18:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - CELTIC, U.E. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    29-04-2018 - 12:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)  -    29-04-2018 - 12:15  
 
  Jornada 31 (06-05-2018)  Camp Data / Hora  
VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A" - DINAMIC BATLLO ESP. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    06-05-2018 - 12:00  
SANT GENIS-PENITENTES CD. "A" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)  -    06-05-2018 - 12:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A" - SANT IGNASI, ESPORTIU "A"   MPAL. JUPITER (A)  -    05-05-2018 - 20:00  
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A" - GRAMANET, UD.AT. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (SA)  -    06-05-2018 - 19:00  
MBD LIONS, C.E. "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. L'ALIGA (A)  -    06-05-2018 - 18:00  
CARMELO, C.D. "A" - MONTAÑESA, C.F. "B"   MPAL. CARMELO (A)  -    06-05-2018 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "A" - PASTRANA, U.D. "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    06-05-2018 - 12:15  
APA POBLE SEC, CE. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. LA SATALIA (A)  -    05-05-2018 - 18:00  
CELTIC, U.E. "A" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    06-05-2018 - 12:15  
 
  Jornada 32 (13-05-2018)  Camp Data / Hora  
VALLDOREIX FC "A" - DINAMIC BATLLO ESP. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    13-05-2018 - 12:00  
SANT IGNASI, ESPORTIU "A" - SANT GENIS-PENITENTES CD. "A"   COL·LEGI SANT IGNASI (A)  -    12-05-2018 - 19:00  
GRAMANET, UD.AT. "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"   I.E.S. BARRI BESOS (C)  -    13-05-2018 - 12:00  
MARTINENC, F.C. "B" - OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    13-05-2018 - 12:00  
MONTAÑESA, C.F. "B" - MBD LIONS, C.E. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    13-05-2018 - 18:00  
PASTRANA, U.D. "A" - CARMELO, C.D. "A"   MPAL. HORTA (A)  -    12-05-2018 - 18:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SANTA EULALIA, C.F. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    13-05-2018 - 12:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - APA POBLE SEC, CE. "A"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)  -    13-05-2018 - 12:15  
CELTIC, U.E. "A" - VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    13-05-2018 - 12:15  
 
  Jornada 33 (20-05-2018)  Camp Data / Hora  
VALLDOREIX FC "A" - VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    20-05-2018 - 12:00  
DINAMIC BATLLO ESP. "A" - SANT IGNASI, ESPORTIU "A"   CAMP DE FUTBOL DE L'ENERGIA (A)  -    19-05-2018 - 19:30  
SANT GENIS-PENITENTES CD. "A" - GRAMANET, UD.AT. "A"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)  -    20-05-2018 - 12:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A" - MARTINENC, F.C. "B"   MPAL. JUPITER (A)  -    19-05-2018 - 20:00  
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A" - MONTAÑESA, C.F. "B"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (SA)  -    20-05-2018 - 19:00  
MBD LIONS, C.E. "A" - PASTRANA, U.D. "A"   MPAL. L'ALIGA (A)  -    20-05-2018 - 18:00  
CARMELO, C.D. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. CARMELO (A)  -    20-05-2018 - 12:00  
SANTA EULALIA, C.F. "A" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    20-05-2018 - 12:15  
APA POBLE SEC, CE. "A" - CELTIC, U.E. "A"   MPAL. LA SATALIA (A)  -    19-05-2018 - 18:00  
 
  Jornada 34 (27-05-2018)  Camp Data / Hora  
SANT IGNASI, ESPORTIU "A" - VALLDOREIX FC "A"   COL·LEGI SANT IGNASI (A)  -    26-05-2018 - 19:00  
GRAMANET, UD.AT. "A" - DINAMIC BATLLO ESP. "A"   I.E.S. BARRI BESOS (C)  -    27-05-2018 - 12:00  
MARTINENC, F.C. "B" - SANT GENIS-PENITENTES CD. "A"   MPAL. GUINARDÓ (A)  -    27-05-2018 - 12:00  
MONTAÑESA, C.F. "B" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    27-05-2018 - 18:00  
PASTRANA, U.D. "A" - OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "A"   MPAL. HORTA (A)  -    26-05-2018 - 18:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - MBD LIONS, C.E. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    27-05-2018 - 12:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - CARMELO, C.D. "A"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)  -    27-05-2018 - 12:15  
CELTIC, U.E. "A" - SANTA EULALIA, C.F. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    27-05-2018 - 12:15  
VALLVIDRERA SENGLARS C.F. "A" - APA POBLE SEC, CE. "A"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    27-05-2018 - 12:00  
 
 






   



 

Publicidad
 
 

=> ¿Desea una página web gratis? Pues, haz clic aquí! <=