BENJAMIN TERCERA DIVISION GRUPO 9
BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 9             Temporada 2017-2018 

Veure Classificació    Veure Resultats    Taula Golejadors     Veure Taula Creuada     Versió Resumida
  Jornada 1 (08-10-2017)  Camp Data / Hora  
ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C" - SANT GABRIEL,C.D. "G"   MPAL. IBERIA (A)   07-10-2017 - 12:00  
Descansa - ALZAMORA, C.F. "D"      
PUBILLA CASAS, C.E. "B" - CAN BUXERES, F.C. "C"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)   08-10-2017 - 10:00  
PARC, U.D. "B" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)   07-10-2017 - 13:40  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   07-10-2017 - 10:25  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   07-10-2017 - 10:30  
DAMM, C.F. "C" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   07-10-2017 - 16:45  
MONTAÑESA, C.F. "G" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)   15-11-2017 - 19:00  
 
  Jornada 2 (15-10-2017)  Camp Data / Hora  
SANT GABRIEL,C.D. "G" - MONTAÑESA, C.F. "G"   MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO (A)   14-10-2017 - 12:15  
ALZAMORA, C.F. "D" - ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C"   COMPLEX ESP. CAN DRAGO (A)   14-10-2017 - 10:30  
CAN BUXERES, F.C. "C" - Descansa      
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - PUBILLA CASAS, C.E. "B"   MPAL. LES OLIVERES (A)   14-10-2017 - 12:45  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - PARC, U.D. "B"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)   15-10-2017 - 10:30  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   15-10-2017 - 10:30  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   BON PASTOR NOU (A)   14-10-2017 - 10:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - DAMM, C.F. "C"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)   14-10-2017 - 11:00  
 
  Jornada 3 (22-10-2017)  Camp Data / Hora  
SANT GABRIEL,C.D. "G" - ALZAMORA, C.F. "D"   MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO (A)   22-10-2017 - 12:45  
ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C" - CAN BUXERES, F.C. "C"   MPAL. IBERIA (A)   21-10-2017 - 12:15  
Descansa - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"      
PUBILLA CASAS, C.E. "B" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)   21-10-2017 - 13:30  
PARC, U.D. "B" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)   21-10-2017 - 13:15  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   21-10-2017 - 10:30  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   21-10-2017 - 08:45  
MONTAÑESA, C.F. "G" - DAMM, C.F. "C"   MPAL. NOU BARRIS (A)   21-10-2017 - 09:45  
 
  Jornada 4 (29-10-2017)  Camp Data / Hora  
ALZAMORA, C.F. "D" - MONTAÑESA, C.F. "G"   COMPLEX ESP. CAN DRAGO (A)   28-10-2017 - 10:30  
CAN BUXERES, F.C. "C" - SANT GABRIEL,C.D. "G"   MPAL. CAN BUXERAS (A)   28-10-2017 - 09:15  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C"   MPAL. LES OLIVERES (A)   28-10-2017 - 14:45  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - Descansa      
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C" - PUBILLA CASAS, C.E. "B"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   28-10-2017 - 12:45  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - PARC, U.D. "B"   BON PASTOR NOU (A)   28-10-2017 - 10:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)   28-10-2017 - 11:05  
DAMM, C.F. "C" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   28-10-2017 - 16:45  
 
  Jornada 5 (05-11-2017)  Camp Data / Hora  
ALZAMORA, C.F. "D" - CAN BUXERES, F.C. "C"   COMPLEX ESP. CAN DRAGO (A)   04-11-2017 - 10:30  
SANT GABRIEL,C.D. "G" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO (A)   04-11-2017 - 09:00  
ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. IBERIA (A)   04-11-2017 - 10:56  
Descansa - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C"      
PUBILLA CASAS, C.E. "B" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)   05-11-2017 - 10:00  
PARC, U.D. "B" - TRINIDAD, C.D. "A"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)   04-11-2017 - 13:20  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B" - DAMM, C.F. "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   04-11-2017 - 09:00  
MONTAÑESA, C.F. "G" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. NOU BARRIS (A)   05-11-2017 - 09:00  
 
  Jornada 6 (12-11-2017)  Camp Data / Hora  
CAN BUXERES, F.C. "C" - MONTAÑESA, C.F. "G"   MPAL. CAN BUXERAS (A)   11-11-2017 - 10:30  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - ALZAMORA, C.F. "D"   MPAL. LES OLIVERES (A)   11-11-2017 - 12:45  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - SANT GABRIEL,C.D. "G"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)   12-11-2017 - 10:30  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C" - ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   12-11-2017 - 10:15  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - Descansa      
TRINIDAD, C.D. "A" - PUBILLA CASAS, C.E. "B"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)   11-11-2017 - 11:00  
DAMM, C.F. "C" - PARC, U.D. "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   11-11-2017 - 16:45  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   11-11-2017 - 10:30  
 
  Jornada 7 (19-11-2017)  Camp Data / Hora  
CAN BUXERES, F.C. "C" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   MPAL. CAN BUXERAS (A)   18-11-2017 - 09:15  
ALZAMORA, C.F. "D" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   COMPLEX ESP. CAN DRAGO (A)   18-11-2017 - 10:30  
SANT GABRIEL,C.D. "G" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C"   MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO (A)   18-11-2017 - 10:00  
ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. IBERIA (A)   18-11-2017 - 12:00  
Descansa - TRINIDAD, C.D. "A"      
PUBILLA CASAS, C.E. "B" - DAMM, C.F. "C"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)   19-11-2017 - 10:00  
PARC, U.D. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)   18-11-2017 - 13:15  
MONTAÑESA, C.F. "G" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B"   MPAL. NOU BARRIS (A)   18-11-2017 - 14:15  
 
  Jornada 8 (26-11-2017)  Camp Data / Hora  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - MONTAÑESA, C.F. "G"   MPAL. LES OLIVERES (A)   25-11-2017 - 13:30  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - CAN BUXERES, F.C. "C"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)   26-11-2017 - 10:30  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C" - ALZAMORA, C.F. "D"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   26-11-2017 - 10:30  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - SANT GABRIEL,C.D. "G"   BON PASTOR NOU (A)   25-11-2017 - 10:00  
TRINIDAD, C.D. "A" - ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)   25-11-2017 - 11:00  
DAMM, C.F. "C" - Descansa      
RACING VALLBONA, C.F. "A" - PUBILLA CASAS, C.E. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   25-11-2017 - 10:30  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B" - PARC, U.D. "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   25-11-2017 - 10:15  
 
  Jornada 9 (03-12-2017)  Camp Data / Hora  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. LES OLIVERES (A)   02-12-2017 - 13:30  
CAN BUXERES, F.C. "C" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C"   MPAL. CAN BUXERAS (A)   02-12-2017 - 09:15  
ALZAMORA, C.F. "D" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   COMPLEX ESP. CAN DRAGO (A)   02-12-2017 - 10:30  
SANT GABRIEL,C.D. "G" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO (A)   02-12-2017 - 08:30  
ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C" - DAMM, C.F. "C"   MPAL. IBERIA (A)   02-12-2017 - 12:00  
Descansa - RACING VALLBONA, C.F. "A"      
PUBILLA CASAS, C.E. "B" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)   03-12-2017 - 10:00  
MONTAÑESA, C.F. "G" - PARC, U.D. "B"   MPAL. NOU BARRIS (A)   02-12-2017 - 14:15  
 
  Jornada 10 (17-12-2017)  Camp Data / Hora  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - MONTAÑESA, C.F. "G"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)   17-12-2017 - 10:30  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   17-12-2017 - 10:30  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - CAN BUXERES, F.C. "C"   BON PASTOR NOU (A)   16-12-2017 - 10:00  
TRINIDAD, C.D. "A" - ALZAMORA, C.F. "D"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)   16-12-2017 - 11:00  
DAMM, C.F. "C" - SANT GABRIEL,C.D. "G"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   16-12-2017 - 16:45  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   16-12-2017 - 10:30  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B" - Descansa      
PARC, U.D. "B" - PUBILLA CASAS, C.E. "B"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)   16-12-2017 - 13:15  
 
  Jornada 11 (14-01-2018)  Camp Data / Hora  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)   14-01-2018 - 10:30  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. LES OLIVERES (A)   13-01-2018 - 13:30  
CAN BUXERES, F.C. "C" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. CAN BUXERAS (A)   13-01-2018 - 09:15  
ALZAMORA, C.F. "D" - DAMM, C.F. "C"   COMPLEX ESP. CAN DRAGO (A)   13-01-2018 - 10:30  
SANT GABRIEL,C.D. "G" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO (A)   13-01-2018 - 08:30  
ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B"   MPAL. IBERIA (A)   13-01-2018 - 12:00  
Descansa - PARC, U.D. "B"      
MONTAÑESA, C.F. "G" - PUBILLA CASAS, C.E. "B"   MPAL. NOU BARRIS (A)   13-01-2018 - 14:15  
 
  Jornada 12 (21-01-2018)  Camp Data / Hora  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C" - MONTAÑESA, C.F. "G"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   21-01-2018 - 10:30  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   BON PASTOR NOU (A)   20-01-2018 - 10:00  
TRINIDAD, C.D. "A" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)   20-01-2018 - 11:00  
DAMM, C.F. "C" - CAN BUXERES, F.C. "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   20-01-2018 - 16:45  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - ALZAMORA, C.F. "D"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   20-01-2018 - 10:30  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B" - SANT GABRIEL,C.D. "G"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   20-01-2018 - 10:15  
PARC, U.D. "B" - ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)   20-01-2018 - 13:15  
PUBILLA CASAS, C.E. "B" - Descansa      
 
  Jornada 13 (28-01-2018)  Camp Data / Hora  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   28-01-2018 - 10:30  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - TRINIDAD, C.D. "A"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)   28-01-2018 - 10:30  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - DAMM, C.F. "C"   MPAL. LES OLIVERES (A)   27-01-2018 - 13:30  
CAN BUXERES, F.C. "C" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. CAN BUXERAS (A)   27-01-2018 - 09:15  
ALZAMORA, C.F. "D" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B"   COMPLEX ESP. CAN DRAGO (A)   27-01-2018 - 10:30  
SANT GABRIEL,C.D. "G" - PARC, U.D. "B"   MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO (A)   27-01-2018 - 08:30  
ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C" - PUBILLA CASAS, C.E. "B"   MPAL. IBERIA (A)   27-01-2018 - 12:00  
MONTAÑESA, C.F. "G" - Descansa      
 
  Jornada 14 (04-02-2018)  Camp Data / Hora  
MONTAÑESA, C.F. "G" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. NOU BARRIS (A)   03-02-2018 - 14:15  
TRINIDAD, C.D. "A" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)   03-02-2018 - 11:00  
DAMM, C.F. "C" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   03-02-2018 - 16:45  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   03-02-2018 - 10:30  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B" - CAN BUXERES, F.C. "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   03-02-2018 - 10:15  
PARC, U.D. "B" - ALZAMORA, C.F. "D"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)   03-02-2018 - 13:15  
PUBILLA CASAS, C.E. "B" - SANT GABRIEL,C.D. "G"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)   04-02-2018 - 10:00  
Descansa - ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C"      
 
  Jornada 15 (18-02-2018)  Camp Data / Hora  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - TRINIDAD, C.D. "A"   BON PASTOR NOU (A)   17-02-2018 - 10:00  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C" - DAMM, C.F. "C"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   18-02-2018 - 10:30  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)   18-02-2018 - 10:30  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B"   MPAL. LES OLIVERES (A)   17-02-2018 - 13:30  
CAN BUXERES, F.C. "C" - PARC, U.D. "B"   MPAL. CAN BUXERAS (A)   17-02-2018 - 09:15  
ALZAMORA, C.F. "D" - PUBILLA CASAS, C.E. "B"   COMPLEX ESP. CAN DRAGO (A)   17-02-2018 - 10:30  
SANT GABRIEL,C.D. "G" - Descansa      
ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C" - MONTAÑESA, C.F. "G"   MPAL. IBERIA (A)   17-02-2018 - 12:00  
 
  Jornada 16 (25-02-2018)  Camp Data / Hora  
SANT GABRIEL,C.D. "G" - ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C"   MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO (A)  -    24-02-2018 - 08:30  
ALZAMORA, C.F. "D" - Descansa    -     
CAN BUXERES, F.C. "C" - PUBILLA CASAS, C.E. "B"   MPAL. CAN BUXERAS (A)  -    24-02-2018 - 09:15  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - PARC, U.D. "B"   MPAL. LES OLIVERES (A)  -    24-02-2018 - 13:30  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)  -    25-02-2018 - 10:30  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    25-02-2018 - 10:30  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - DAMM, C.F. "C"   BON PASTOR NOU (A)  -    24-02-2018 - 10:00  
TRINIDAD, C.D. "A" - MONTAÑESA, C.F. "G"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)  -    24-02-2018 - 11:00  
 
  Jornada 17 (04-03-2018)  Camp Data / Hora  
MONTAÑESA, C.F. "G" - SANT GABRIEL,C.D. "G"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    03-03-2018 - 14:15  
ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C" - ALZAMORA, C.F. "D"   MPAL. IBERIA (A)  -    03-03-2018 - 12:00  
Descansa - CAN BUXERES, F.C. "C"    -     
PUBILLA CASAS, C.E. "B" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)  -    04-03-2018 - 10:00  
PARC, U.D. "B" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)  -    03-03-2018 - 13:15  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    03-03-2018 - 10:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    03-03-2018 - 10:30  
DAMM, C.F. "C" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    03-03-2018 - 16:45  
 
  Jornada 18 (11-03-2018)  Camp Data / Hora  
ALZAMORA, C.F. "D" - SANT GABRIEL,C.D. "G"   COMPLEX ESP. CAN DRAGO (A)  -    10-03-2018 - 10:30  
CAN BUXERES, F.C. "C" - ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C"   MPAL. CAN BUXERAS (A)  -    10-03-2018 - 09:15  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - Descansa    -     
ZONA FRANCA, F.C. "B" - PUBILLA CASAS, C.E. "B"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)  -    11-03-2018 - 10:30  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C" - PARC, U.D. "B"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    11-03-2018 - 10:30  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B"   BON PASTOR NOU (A)  -    10-03-2018 - 10:00  
TRINIDAD, C.D. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)  -    10-03-2018 - 11:00  
DAMM, C.F. "C" - MONTAÑESA, C.F. "G"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    10-03-2018 - 16:45  
 
  Jornada 19 (18-03-2018)  Camp Data / Hora  
MONTAÑESA, C.F. "G" - ALZAMORA, C.F. "D"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    17-03-2018 - 14:15  
SANT GABRIEL,C.D. "G" - CAN BUXERES, F.C. "C"   MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO (A)  -    17-03-2018 - 08:30  
ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   MPAL. IBERIA (A)  -    17-03-2018 - 12:00  
Descansa - ZONA FRANCA, F.C. "B"    -     
PUBILLA CASAS, C.E. "B" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)  -    18-03-2018 - 10:00  
PARC, U.D. "B" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)  -    17-03-2018 - 13:15  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    17-03-2018 - 10:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - DAMM, C.F. "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    17-03-2018 - 10:30  
 
  Jornada 20 (25-03-2018)  Camp Data / Hora  
CAN BUXERES, F.C. "C" - ALZAMORA, C.F. "D"   MPAL. CAN BUXERAS (A)  -    24-03-2018 - 09:15  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - SANT GABRIEL,C.D. "G"   MPAL. LES OLIVERES (A)  -    24-03-2018 - 13:30  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)  -    25-03-2018 - 10:30  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C" - Descansa    -     
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - PUBILLA CASAS, C.E. "B"   BON PASTOR NOU (A)  -    24-03-2018 - 10:00  
TRINIDAD, C.D. "A" - PARC, U.D. "B"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)  -    24-03-2018 - 11:00  
DAMM, C.F. "C" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    24-03-2018 - 16:45  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - MONTAÑESA, C.F. "G"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    24-03-2018 - 10:30  
 
  Jornada 21 (08-04-2018)  Camp Data / Hora  
MONTAÑESA, C.F. "G" - CAN BUXERES, F.C. "C"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    07-04-2018 - 14:15  
ALZAMORA, C.F. "D" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   COMPLEX ESP. CAN DRAGO (A)  -    07-04-2018 - 10:30  
SANT GABRIEL,C.D. "G" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO (A)  -    07-04-2018 - 08:30  
ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C"   MPAL. IBERIA (A)  -    07-04-2018 - 12:00  
Descansa - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"    -     
PUBILLA CASAS, C.E. "B" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)  -    08-04-2018 - 10:00  
PARC, U.D. "B" - DAMM, C.F. "C"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)  -    07-04-2018 - 13:15  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    07-04-2018 - 10:15  
 
  Jornada 22 (15-04-2018)  Camp Data / Hora  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - CAN BUXERES, F.C. "C"   MPAL. LES OLIVERES (A)  -    14-04-2018 - 13:30  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - ALZAMORA, C.F. "D"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)  -    15-04-2018 - 10:30  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C" - SANT GABRIEL,C.D. "G"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    15-04-2018 - 10:30  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C"   BON PASTOR NOU (A)  -    14-04-2018 - 10:00  
TRINIDAD, C.D. "A" - Descansa    -     
DAMM, C.F. "C" - PUBILLA CASAS, C.E. "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    14-04-2018 - 16:45  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - PARC, U.D. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    14-04-2018 - 10:30  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B" - MONTAÑESA, C.F. "G"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    14-04-2018 - 10:15  
 
  Jornada 23 (22-04-2018)  Camp Data / Hora  
MONTAÑESA, C.F. "G" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    21-04-2018 - 14:15  
CAN BUXERES, F.C. "C" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. CAN BUXERAS (A)  -    21-04-2018 - 09:15  
ALZAMORA, C.F. "D" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C"   COMPLEX ESP. CAN DRAGO (A)  -    21-04-2018 - 10:30  
SANT GABRIEL,C.D. "G" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO (A)  -    21-04-2018 - 08:30  
ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. IBERIA (A)  -    21-04-2018 - 12:00  
Descansa - DAMM, C.F. "C"    -     
PUBILLA CASAS, C.E. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)  -    22-04-2018 - 10:00  
PARC, U.D. "B" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)  -    21-04-2018 - 13:15  
 
  Jornada 24 (29-04-2018)  Camp Data / Hora  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)  -    29-04-2018 - 10:30  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C" - CAN BUXERES, F.C. "C"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    29-04-2018 - 10:30  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - ALZAMORA, C.F. "D"   BON PASTOR NOU (A)  -    28-04-2018 - 10:00  
TRINIDAD, C.D. "A" - SANT GABRIEL,C.D. "G"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)  -    28-04-2018 - 11:00  
DAMM, C.F. "C" - ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    28-04-2018 - 16:45  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - Descansa    -     
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B" - PUBILLA CASAS, C.E. "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    28-04-2018 - 10:15  
PARC, U.D. "B" - MONTAÑESA, C.F. "G"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)  -    28-04-2018 - 13:15  
 
  Jornada 25 (06-05-2018)  Camp Data / Hora  
MONTAÑESA, C.F. "G" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    05-05-2018 - 14:15  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C"   MPAL. LES OLIVERES (A)  -    05-05-2018 - 13:30  
CAN BUXERES, F.C. "C" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. CAN BUXERAS (A)  -    05-05-2018 - 09:15  
ALZAMORA, C.F. "D" - TRINIDAD, C.D. "A"   COMPLEX ESP. CAN DRAGO (A)  -    05-05-2018 - 10:30  
SANT GABRIEL,C.D. "G" - DAMM, C.F. "C"   MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO (A)  -    05-05-2018 - 08:30  
ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. IBERIA (A)  -    05-05-2018 - 12:00  
Descansa - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B"    -     
PUBILLA CASAS, C.E. "B" - PARC, U.D. "B"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)  -    06-05-2018 - 10:00  
 
  Jornada 26 (13-05-2018)  Camp Data / Hora  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    13-05-2018 - 10:30  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   BON PASTOR NOU (A)  -    12-05-2018 - 10:00  
TRINIDAD, C.D. "A" - CAN BUXERES, F.C. "C"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)  -    12-05-2018 - 11:00  
DAMM, C.F. "C" - ALZAMORA, C.F. "D"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    12-05-2018 - 16:45  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SANT GABRIEL,C.D. "G"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    12-05-2018 - 10:30  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B" - ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    12-05-2018 - 10:15  
PARC, U.D. "B" - Descansa    -     
PUBILLA CASAS, C.E. "B" - MONTAÑESA, C.F. "G"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)  -    13-05-2018 - 10:00  
 
  Jornada 27 (20-05-2018)  Camp Data / Hora  
MONTAÑESA, C.F. "G" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    19-05-2018 - 14:15  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)  -    20-05-2018 - 10:30  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - TRINIDAD, C.D. "A"   MPAL. LES OLIVERES (A)  -    19-05-2018 - 13:30  
CAN BUXERES, F.C. "C" - DAMM, C.F. "C"   MPAL. CAN BUXERAS (A)  -    19-05-2018 - 09:15  
ALZAMORA, C.F. "D" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   COMPLEX ESP. CAN DRAGO (A)  -    19-05-2018 - 10:30  
SANT GABRIEL,C.D. "G" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B"   MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO (A)  -    19-05-2018 - 08:30  
ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C" - PARC, U.D. "B"   MPAL. IBERIA (A)  -    19-05-2018 - 12:00  
Descansa - PUBILLA CASAS, C.E. "B"    -     
 
  Jornada 28 (27-05-2018)  Camp Data / Hora  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C"   BON PASTOR NOU (A)  -    26-05-2018 - 10:00  
TRINIDAD, C.D. "A" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)  -    26-05-2018 - 11:00  
DAMM, C.F. "C" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    26-05-2018 - 16:45  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - CAN BUXERES, F.C. "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    26-05-2018 - 10:30  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B" - ALZAMORA, C.F. "D"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    26-05-2018 - 10:15  
PARC, U.D. "B" - SANT GABRIEL,C.D. "G"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)  -    26-05-2018 - 13:15  
PUBILLA CASAS, C.E. "B" - ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)  -    27-05-2018 - 10:00  
Descansa - MONTAÑESA, C.F. "G"    -     
 
  Jornada 29 (03-06-2018)  Camp Data / Hora  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - MONTAÑESA, C.F. "G"   BON PASTOR NOU (A)  -    02-06-2018 - 10:00  
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C" - TRINIDAD, C.D. "A"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    03-06-2018 - 10:30  
ZONA FRANCA, F.C. "B" - DAMM, C.F. "C"   COMPLEX ESP. LA BASCULA (A)  -    03-06-2018 - 10:30  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. LES OLIVERES (A)  -    02-06-2018 - 13:30  
CAN BUXERES, F.C. "C" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B"   MPAL. CAN BUXERAS (A)  -    02-06-2018 - 09:15  
ALZAMORA, C.F. "D" - PARC, U.D. "B"   COMPLEX ESP. CAN DRAGO (A)  -    02-06-2018 - 10:30  
SANT GABRIEL,C.D. "G" - PUBILLA CASAS, C.E. "B"   MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO (A)  -    02-06-2018 - 08:30  
ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C" - Descansa    -     
 
  Jornada 30 (10-06-2018)  Camp Data / Hora  
TRINIDAD, C.D. "A" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. TRINITAT VELLA (A)  -    09-06-2018 - 11:00  
DAMM, C.F. "C" - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    09-06-2018 - 16:45  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - ZONA FRANCA, F.C. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    09-06-2018 - 10:30  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "B" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    09-06-2018 - 10:15  
PARC, U.D. "B" - CAN BUXERES, F.C. "C"   COMPLEX ESP. FORT-PIENC (A)  -    09-06-2018 - 13:15  
PUBILLA CASAS, C.E. "B" - ALZAMORA, C.F. "D"   MPAL. PUBILLA CASAS (A)  -    10-06-2018 - 10:00  
Descansa - SANT GABRIEL,C.D. "G"    -     
MONTAÑESA, C.F. "G" - ESCUELA C.F. PERFORMANCE "C"   MPAL. NOU BARRIS (A)  -    09-06-2018 - 14:15  
 
 

Publicidad
 
 

=> ¿Desea una página web gratis? Pues, haz clic aquí! <=