ALEVIN "B" TERCERA DIVISION GRUPO 10
ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 10             Temporada 2017-2018 

Veure Classificació    Veure Resultats    Taula Golejadors     Veure Taula Creuada     Versió Resumida
  Jornada 1 (08-10-2017)  Camp Data / Hora  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   08-10-2017 - 10:30  
POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"   - RACING VALLBONA, C.F. "B"      
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   07-11-2017 - 18:45  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   07-10-2017 - 10:00  
LA SALUT PERE GOL AE. "B" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. PERE GOL (A)   07-10-2017 - 09:30  
SARRIA, C.P. "E" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "E"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   07-10-2017 - 13:37  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   07-10-2017 - 08:45  
Descansa - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C"      
 
  Jornada 2 (15-10-2017)  Camp Data / Hora  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - Descansa      
RACING VALLBONA, C.F. "B" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   14-10-2017 - 10:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H" - POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"        
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K"   MPAL. LES OLIVERES (A)   15-10-2017 - 11:30  
LLOREDA, C.F. "B" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. LLOREDA (A)   14-10-2017 - 12:35  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "E" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"   MPAL. JUPITER (A)   14-10-2017 - 13:15  
VALLDOREIX FC "A" - SARRIA, C.P. "E"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   15-10-2017 - 09:00  
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   MPAL. CAN ZAM 1 (A)   14-10-2017 - 11:30  
 
  Jornada 3 (22-10-2017)  Camp Data / Hora  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   BON PASTOR NOU (A)   21-10-2017 - 10:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   22-10-2017 - 09:15  
POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"   - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"      
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   21-10-2017 - 10:10  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "E"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   21-10-2017 - 13:15  
LA SALUT PERE GOL AE. "B" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. PERE GOL (A)   21-10-2017 - 09:30  
SARRIA, C.P. "E" - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   21-10-2017 - 13:00  
Descansa - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"      
 
  Jornada 4 (29-10-2017)  Camp Data / Hora  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - Descansa      
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   28-10-2017 - 16:00  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   MPAL. LES OLIVERES (A)   29-10-2017 - 14:30  
LLOREDA, C.F. "B" - POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"        
FUNDACIO P. CE. JUPITER "E" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K"   MPAL. JUPITER (A)   28-10-2017 - 13:15  
VALLDOREIX FC "A" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   29-10-2017 - 18:00  
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"   MPAL. CAN ZAM 1 (A)   28-10-2017 - 11:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - SARRIA, C.P. "E"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   28-10-2017 - 08:45  
 
  Jornada 5 (05-11-2017)  Camp Data / Hora  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   04-11-2017 - 12:00  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   BON PASTOR NOU (A)   04-11-2017 - 10:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   05-11-2017 - 12:15  
POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"   - FUNDACIO P. CE. JUPITER "E"      
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   05-11-2017 - 09:15  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   05-11-2017 - 16:00  
LA SALUT PERE GOL AE. "B" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   MPAL. PERE GOL (A)   04-11-2017 - 09:30  
Descansa - SARRIA, C.P. "E"      
 
  Jornada 6 (12-11-2017)  Camp Data / Hora  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H" - Descansa      
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. LES OLIVERES (A)   12-11-2017 - 14:30  
LLOREDA, C.F. "B" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. LLOREDA (A)   11-11-2017 - 12:30  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "E" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   MPAL. JUPITER (A)   11-11-2017 - 14:30  
VALLDOREIX FC "A" - POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"        
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K"   MPAL. CAN ZAM 1 (A)   11-11-2017 - 11:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   11-11-2017 - 08:45  
SARRIA, C.P. "E" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   12-11-2017 - 10:30  
 
  Jornada 7 (19-11-2017)  Camp Data / Hora  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   19-11-2017 - 09:00  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   18-11-2017 - 12:00  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "E"   BON PASTOR NOU (A)   18-11-2017 - 10:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   18-11-2017 - 09:15  
POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"   - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C"      
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   18-11-2017 - 10:00  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - SARRIA, C.P. "E"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   19-11-2017 - 16:00  
Descansa - LA SALUT PERE GOL AE. "B"      
 
  Jornada 8 (26-11-2017)  Camp Data / Hora  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - Descansa      
LLOREDA, C.F. "B" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H"   MPAL. LLOREDA (A)   25-11-2017 - 12:30  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "E" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. JUPITER (A)   25-11-2017 - 13:15  
VALLDOREIX FC "A" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   25-11-2017 - 09:30  
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   MPAL. CAN ZAM 1 (A)   25-11-2017 - 11:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"        
SARRIA, C.P. "E" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   26-11-2017 - 10:30  
LA SALUT PERE GOL AE. "B" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. PERE GOL (A)   25-11-2017 - 09:30  
 
  Jornada 9 (03-12-2017)  Camp Data / Hora  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. LES OLIVERES (A)   03-12-2017 - 10:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "E"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   03-12-2017 - 09:00  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   02-12-2017 - 12:00  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C"   BON PASTOR NOU (A)   02-12-2017 - 10:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   02-12-2017 - 09:15  
POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"   - SARRIA, C.P. "E"      
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   02-12-2017 - 11:00  
Descansa - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"      
 
  Jornada 10 (17-12-2017)  Camp Data / Hora  
LLOREDA, C.F. "B" - Descansa      
FUNDACIO P. CE. JUPITER "E" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   MPAL. JUPITER (A)   16-12-2017 - 13:15  
VALLDOREIX FC "A" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   16-12-2017 - 09:30  
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. CAN ZAM 1 (A)   16-12-2017 - 11:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   16-12-2017 - 08:45  
SARRIA, C.P. "E" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   17-12-2017 - 10:30  
LA SALUT PERE GOL AE. "B" - POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"        
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   17-12-2017 - 16:00  
 
  Jornada 11 (14-01-2018)  Camp Data / Hora  
LLOREDA, C.F. "B" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "E"   MPAL. LLOREDA (A)   13-01-2018 - 12:30  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. LES OLIVERES (A)   14-01-2018 - 10:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H" - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   14-01-2018 - 09:00  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   13-01-2018 - 12:00  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - SARRIA, C.P. "E"   BON PASTOR NOU (A)   13-01-2018 - 10:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   13-01-2018 - 09:15  
POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"   - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"      
Descansa - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K"      
 
  Jornada 12 (21-01-2018)  Camp Data / Hora  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "E" - Descansa      
VALLDOREIX FC "A" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   20-01-2018 - 09:30  
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   MPAL. CAN ZAM 1 (A)   20-01-2018 - 11:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   20-01-2018 - 08:45  
SARRIA, C.P. "E" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   21-01-2018 - 10:30  
LA SALUT PERE GOL AE. "B" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. PERE GOL (A)   20-01-2018 - 09:30  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   21-01-2018 - 16:00  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K" - POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"        
 
  Jornada 13 (28-01-2018)  Camp Data / Hora  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "E" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. JUPITER (A)   27-01-2018 - 13:15  
LLOREDA, C.F. "B" - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C"   MPAL. LLOREDA (A)   27-01-2018 - 12:30  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   MPAL. LES OLIVERES (A)   28-01-2018 - 10:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H" - SARRIA, C.P. "E"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   28-01-2018 - 09:00  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   27-01-2018 - 12:00  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   BON PASTOR NOU (A)   27-01-2018 - 10:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   27-01-2018 - 09:15  
Descansa - POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"        
 
  Jornada 14 (04-02-2018)  Camp Data / Hora  
Descansa - VALLDOREIX FC "A"      
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "E"   MPAL. CAN ZAM 1 (A)   03-02-2018 - 11:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   03-02-2018 - 08:45  
SARRIA, C.P. "E" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   04-02-2018 - 10:30  
LA SALUT PERE GOL AE. "B" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H"   MPAL. PERE GOL (A)   03-02-2018 - 09:30  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)   04-02-2018 - 16:00  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   03-02-2018 - 11:00  
POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"   - SANTA EULALIA, C.F. "D"      
 
  Jornada 15 (18-02-2018)  Camp Data / Hora  
VALLDOREIX FC "A" - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C"   MPAL. VALLVIDRERA (A)   17-02-2018 - 09:30  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "E" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   MPAL. JUPITER (A)   17-02-2018 - 13:15  
LLOREDA, C.F. "B" - SARRIA, C.P. "E"   MPAL. LLOREDA (A)   17-02-2018 - 12:30  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"   MPAL. LES OLIVERES (A)   18-02-2018 - 10:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)   18-02-2018 - 09:00  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   17-02-2018 - 12:00  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"        
SANTA EULALIA, C.F. "D" - Descansa      
 
  Jornada 16 (25-02-2018)  Camp Data / Hora  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   BON PASTOR NOU (A)  -    24-02-2018 - 10:00  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"      -     
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    25-02-2018 - 09:00  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. LES OLIVERES (A)  -    25-02-2018 - 10:00  
LLOREDA, C.F. "B" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"   MPAL. LLOREDA (A)  -    24-02-2018 - 12:30  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "E" - SARRIA, C.P. "E"   MPAL. JUPITER (A)  -    24-02-2018 - 13:15  
VALLDOREIX FC "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    24-02-2018 - 09:30  
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C" - Descansa    -     
 
  Jornada 17 (04-03-2018)  Camp Data / Hora  
Descansa - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"    -     
SANTA EULALIA, C.F. "D" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    03-03-2018 - 09:15  
POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"   - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H"    -     
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    03-03-2018 - 11:15  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - LLOREDA, C.F. "B"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    04-03-2018 - 16:00  
LA SALUT PERE GOL AE. "B" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "E"   MPAL. PERE GOL (A)  -    03-03-2018 - 09:30  
SARRIA, C.P. "E" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    04-03-2018 - 10:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    03-03-2018 - 08:45  
 
  Jornada 18 (11-03-2018)  Camp Data / Hora  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    10-03-2018 - 12:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    11-03-2018 - 09:00  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"      -     
LLOREDA, C.F. "B" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K"   MPAL. LLOREDA (A)  -    10-03-2018 - 12:30  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "E" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. JUPITER (A)  -    10-03-2018 - 13:15  
VALLDOREIX FC "A" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    10-03-2018 - 09:30  
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C" - SARRIA, C.P. "E"   MPAL. CAN ZAM 1 (A)  -    10-03-2018 - 11:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - Descansa    -     
 
  Jornada 19 (18-03-2018)  Camp Data / Hora  
Descansa - RACING VALLBONA, C.F. "B"    -     
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H"   BON PASTOR NOU (A)  -    17-03-2018 - 10:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    17-03-2018 - 09:15  
POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"   - LLOREDA, C.F. "B"    -     
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "E"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    17-03-2018 - 10:00  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - VALLDOREIX FC "A"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    18-03-2018 - 16:00  
LA SALUT PERE GOL AE. "B" - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C"   MPAL. PERE GOL (A)  -    17-03-2018 - 09:30  
SARRIA, C.P. "E" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    18-03-2018 - 10:30  
 
  Jornada 20 (25-03-2018)  Camp Data / Hora  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    25-03-2018 - 09:00  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. LES OLIVERES (A)  -    25-03-2018 - 10:00  
LLOREDA, C.F. "B" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   MPAL. LLOREDA (A)  -    24-03-2018 - 12:30  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "E" - POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"      -     
VALLDOREIX FC "A" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    24-03-2018 - 09:30  
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. CAN ZAM 1 (A)  -    24-03-2018 - 11:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    24-03-2018 - 08:45  
SARRIA, C.P. "E" - Descansa    -     
 
  Jornada 21 (08-04-2018)  Camp Data / Hora  
Descansa - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H"    -     
RACING VALLBONA, C.F. "B" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    07-04-2018 - 12:00  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - LLOREDA, C.F. "B"   BON PASTOR NOU (A)  -    07-04-2018 - 10:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "E"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    07-04-2018 - 09:15  
POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"   - VALLDOREIX FC "A"    -     
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K" - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    07-04-2018 - 11:00  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    08-04-2018 - 16:00  
LA SALUT PERE GOL AE. "B" - SARRIA, C.P. "E"   MPAL. PERE GOL (A)  -    07-04-2018 - 09:30  
 
  Jornada 22 (15-04-2018)  Camp Data / Hora  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H"   MPAL. LES OLIVERES (A)  -    15-04-2018 - 10:00  
LLOREDA, C.F. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. LLOREDA (A)  -    14-04-2018 - 12:30  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "E" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. JUPITER (A)  -    14-04-2018 - 13:15  
VALLDOREIX FC "A" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    14-04-2018 - 09:30  
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C" - POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"      -     
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    14-04-2018 - 08:45  
SARRIA, C.P. "E" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    15-04-2018 - 10:30  
LA SALUT PERE GOL AE. "B" - Descansa    -     
 
  Jornada 23 (22-04-2018)  Camp Data / Hora  
Descansa - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"    -     
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H" - LLOREDA, C.F. "B"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    22-04-2018 - 09:00  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "E"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    21-04-2018 - 12:00  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - VALLDOREIX FC "A"   BON PASTOR NOU (A)  -    21-04-2018 - 10:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    21-04-2018 - 09:15  
POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"   - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"    -     
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K" - SARRIA, C.P. "E"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    21-04-2018 - 11:00  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    22-04-2018 - 16:00  
 
  Jornada 24 (29-04-2018)  Camp Data / Hora  
LLOREDA, C.F. "B" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   MPAL. LLOREDA (A)  -    28-04-2018 - 12:30  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "E" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H"   MPAL. JUPITER (A)  -    28-04-2018 - 13:15  
VALLDOREIX FC "A" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    28-04-2018 - 09:30  
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. CAN ZAM 1 (A)  -    28-04-2018 - 11:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    28-04-2018 - 08:45  
SARRIA, C.P. "E" - POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"      -     
LA SALUT PERE GOL AE. "B" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K"   MPAL. PERE GOL (A)  -    28-04-2018 - 09:30  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - Descansa    -     
 
  Jornada 25 (06-05-2018)  Camp Data / Hora  
Descansa - LLOREDA, C.F. "B"    -     
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "E"   MPAL. LES OLIVERES (A)  -    06-05-2018 - 10:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H" - VALLDOREIX FC "A"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    06-05-2018 - 09:00  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    05-05-2018 - 12:00  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   BON PASTOR NOU (A)  -    05-05-2018 - 10:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - SARRIA, C.P. "E"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    05-05-2018 - 09:15  
POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"   - LA SALUT PERE GOL AE. "B"    -     
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    05-05-2018 - 11:00  
 
  Jornada 26 (13-05-2018)  Camp Data / Hora  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "E" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. JUPITER (A)  -    12-05-2018 - 13:15  
VALLDOREIX FC "A" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    12-05-2018 - 09:30  
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H"   MPAL. CAN ZAM 1 (A)  -    12-05-2018 - 11:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    12-05-2018 - 08:45  
SARRIA, C.P. "E" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    13-05-2018 - 10:30  
LA SALUT PERE GOL AE. "B" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   MPAL. PERE GOL (A)  -    12-05-2018 - 09:30  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"      -     
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K" - Descansa    -     
 
  Jornada 27 (20-05-2018)  Camp Data / Hora  
Descansa - FUNDACIO P. CE. JUPITER "E"    -     
LLOREDA, C.F. "B" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. LLOREDA (A)  -    19-05-2018 - 12:30  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C"   MPAL. LES OLIVERES (A)  -    20-05-2018 - 10:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    20-05-2018 - 09:00  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - SARRIA, C.P. "E"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    19-05-2018 - 12:00  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"   BON PASTOR NOU (A)  -    19-05-2018 - 10:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    19-05-2018 - 09:15  
POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"   - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K"    -     
 
  Jornada 28 (27-05-2018)  Camp Data / Hora  
VALLDOREIX FC "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "E"   MPAL. VALLVIDRERA (A)  -    26-05-2018 - 09:30  
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. CAN ZAM 1 (A)  -    26-05-2018 - 11:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    26-05-2018 - 08:45  
SARRIA, C.P. "E" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    27-05-2018 - 10:30  
LA SALUT PERE GOL AE. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. PERE GOL (A)  -    26-05-2018 - 09:30  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    27-05-2018 - 16:00  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K" - SANTA EULALIA, C.F. "D"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    26-05-2018 - 11:00  
POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"   - Descansa    -     
 
  Jornada 29 (03-06-2018)  Camp Data / Hora  
VALLDOREIX FC "A" - Descansa    -     
FUNDACIO P. CE. JUPITER "E" - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C"   MPAL. JUPITER (A)  -    02-06-2018 - 13:15  
LLOREDA, C.F. "B" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D"   MPAL. LLOREDA (A)  -    02-06-2018 - 12:30  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" - SARRIA, C.P. "E"   MPAL. LES OLIVERES (A)  -    03-06-2018 - 10:00  
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H" - LA SALUT PERE GOL AE. "B"   ESTADI MPAL. L'HOSPITALET LLOBREGAT (A)  -    03-06-2018 - 09:00  
RACING VALLBONA, C.F. "B" - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    02-06-2018 - 12:00  
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K"   BON PASTOR NOU (A)  -    02-06-2018 - 10:00  
SANTA EULALIA, C.F. "D" - POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"      -     
 
  Jornada 30 (10-06-2018)  Camp Data / Hora  
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "C" - VALLDOREIX FC "A"   MPAL. CAN ZAM 1 (A)  -    09-06-2018 - 11:30  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "D" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "E"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    09-06-2018 - 08:45  
SARRIA, C.P. "E" - LLOREDA, C.F. "B"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    10-06-2018 - 10:30  
LA SALUT PERE GOL AE. "B" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F"   MPAL. PERE GOL (A)  -    09-06-2018 - 09:30  
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU "B" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "H"   IME ARISTIDES MAILLOL (A)  -    10-06-2018 - 16:00  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "K" - RACING VALLBONA, C.F. "B"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    09-06-2018 - 11:00  
POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"   - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "B"    -     
Descansa - SANTA EULALIA, C.F. "D"    -     
 
 

Publicidad
 
 

=> ¿Desea una página web gratis? Pues, haz clic aquí! <=