ALEVIN "A" TERCERA DIVISION GRUPO 9
ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 9             Temporada 2017-2018 

Veure Classificació    Veure Resultats    Taula Golejadors     Veure Taula Creuada     Versió Resumida
  Jornada 1 (08-10-2017)  Camp Data / Hora  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C"   MPAL. LES OLIVERES (A)   07-10-2017 - 13:15  
CANYELLES,C.E. "B" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "D"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   07-10-2017 - 10:45  
SARRIA, C.P. "D" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   07-10-2017 - 13:30  
SINGUERLIN, C.F. "A" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   07-10-2017 - 11:00  
POMAR, C.D. "C" - LLOREDA, C.F. "A"   POMAR, C.D. (A)   07-10-2017 - 09:30  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   07-10-2017 - 09:15  
ESCOLA E.BRAFA "B" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   07-10-2017 - 10:30  
Descansa - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"      
 
  Jornada 2 (15-10-2017)  Camp Data / Hora  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C" - Descansa      
FUNDACIO P. CE. JUPITER "D" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E"   MPAL. JUPITER (A)   14-10-2017 - 13:20  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   14-10-2017 - 09:05  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - SARRIA, C.P. "D"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   14-10-2017 - 10:00  
LLOREDA, C.F. "A" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. LLOREDA (A)   14-10-2017 - 11:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - POMAR, C.D. "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   14-10-2017 - 12:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   SALESIANS HORTA (A)   15-10-2017 - 10:15  
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)   14-10-2017 - 10:02  
 
  Jornada 3 (22-10-2017)  Camp Data / Hora  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "D"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   21-10-2017 - 08:45  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C"   MPAL. LES OLIVERES (A)   21-10-2017 - 11:30  
CANYELLES,C.E. "B" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   21-10-2017 - 10:15  
SARRIA, C.P. "D" - LLOREDA, C.F. "A"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   21-10-2017 - 13:00  
SINGUERLIN, C.F. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   21-10-2017 - 14:00  
POMAR, C.D. "C" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A"   POMAR, C.D. (A)   21-10-2017 - 09:30  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   21-10-2017 - 11:30  
Descansa - ESCOLA E.BRAFA "B"      
 
  Jornada 4 (29-10-2017)  Camp Data / Hora  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "D" - Descansa      
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   28-10-2017 - 09:00  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   28-10-2017 - 10:00  
LLOREDA, C.F. "A" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. LLOREDA (A)   28-10-2017 - 11:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SARRIA, C.P. "D"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   28-10-2017 - 12:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A" - SINGUERLIN, C.F. "A"   SALESIANS HORTA (A)   28-10-2017 - 10:15  
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A" - POMAR, C.D. "C"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)   28-10-2017 - 10:00  
ESCOLA E.BRAFA "B" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   28-10-2017 - 10:30  
 
  Jornada 5 (05-11-2017)  Camp Data / Hora  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "D" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C"   MPAL. JUPITER (A)   04-11-2017 - 13:00  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   04-11-2017 - 08:45  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E" - LLOREDA, C.F. "A"   MPAL. LES OLIVERES (A)   04-11-2017 - 13:30  
CANYELLES,C.E. "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   04-11-2017 - 10:15  
SARRIA, C.P. "D" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   04-11-2017 - 13:00  
SINGUERLIN, C.F. "A" - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   04-11-2017 - 12:30  
POMAR, C.D. "C" - ESCOLA E.BRAFA "B"   POMAR, C.D. (A)   04-11-2017 - 09:30  
Descansa - SANTA EULALIA, C.F. "C"      
 
  Jornada 6 (12-11-2017)  Camp Data / Hora  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C" - Descansa      
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "D"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   12-11-2017 - 10:00  
LLOREDA, C.F. "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C"   MPAL. LLOREDA (A)   11-11-2017 - 13:00  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   11-11-2017 - 12:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A" - CANYELLES,C.E. "B"   SALESIANS HORTA (A)   11-11-2017 - 10:15  
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A" - SARRIA, C.P. "D"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)   11-11-2017 - 10:00  
ESCOLA E.BRAFA "B" - SINGUERLIN, C.F. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   11-11-2017 - 10:30  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - POMAR, C.D. "C"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   11-11-2017 - 16:30  
 
  Jornada 7 (19-11-2017)  Camp Data / Hora  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   18-11-2017 - 09:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "D" - LLOREDA, C.F. "A"   MPAL. JUPITER (A)   18-11-2017 - 13:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   18-11-2017 - 08:45  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A"   MPAL. LES OLIVERES (A)   18-11-2017 - 14:00  
CANYELLES,C.E. "B" - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   18-11-2017 - 10:00  
SARRIA, C.P. "D" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   18-11-2017 - 13:15  
SINGUERLIN, C.F. "A" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   19-11-2017 - 11:30  
Descansa - POMAR, C.D. "C"      
 
  Jornada 8 (26-11-2017)  Camp Data / Hora  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - Descansa      
LLOREDA, C.F. "A" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C"   MPAL. LLOREDA (A)   26-11-2017 - 11:30  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "D"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   25-11-2017 - 12:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C"   SALESIANS HORTA (A)   25-11-2017 - 10:15  
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)   25-11-2017 - 10:00  
ESCOLA E.BRAFA "B" - CANYELLES,C.E. "B"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   25-11-2017 - 10:30  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - SARRIA, C.P. "D"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   26-11-2017 - 10:30  
POMAR, C.D. "C" - SINGUERLIN, C.F. "A"   POMAR, C.D. (A)   25-11-2017 - 09:30  
 
  Jornada 9 (03-12-2017)  Camp Data / Hora  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - LLOREDA, C.F. "A"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   03-12-2017 - 11:30  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   02-12-2017 - 09:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "D" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A"   MPAL. JUPITER (A)   02-12-2017 - 13:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C" - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   02-12-2017 - 08:45  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. LES OLIVERES (A)   02-12-2017 - 14:00  
CANYELLES,C.E. "B" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   02-12-2017 - 10:00  
SARRIA, C.P. "D" - POMAR, C.D. "C"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   02-12-2017 - 13:15  
Descansa - SINGUERLIN, C.F. "A"      
 
  Jornada 10 (17-12-2017)  Camp Data / Hora  
LLOREDA, C.F. "A" - Descansa      
RACING VALLBONA, C.F. "A" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   16-12-2017 - 12:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C"   SALESIANS HORTA (A)   16-12-2017 - 10:15  
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "D"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)   16-12-2017 - 10:00  
ESCOLA E.BRAFA "B" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   16-12-2017 - 10:30  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   17-12-2017 - 10:30  
POMAR, C.D. "C" - CANYELLES,C.E. "B"   POMAR, C.D. (A)   16-12-2017 - 09:30  
SINGUERLIN, C.F. "A" - SARRIA, C.P. "D"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   17-12-2017 - 11:30  
 
  Jornada 11 (14-01-2018)  Camp Data / Hora  
LLOREDA, C.F. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. LLOREDA (A)   14-01-2018 - 11:30  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   14-01-2018 - 11:30  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C" - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   13-01-2018 - 09:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "D" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. JUPITER (A)   13-01-2018 - 13:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   13-01-2018 - 08:45  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E" - POMAR, C.D. "C"   MPAL. LES OLIVERES (A)   13-01-2018 - 14:00  
CANYELLES,C.E. "B" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   13-01-2018 - 10:00  
Descansa - SARRIA, C.P. "D"      
 
  Jornada 12 (21-01-2018)  Camp Data / Hora  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - Descansa      
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A" - LLOREDA, C.F. "A"   SALESIANS HORTA (A)   20-01-2018 - 10:15  
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)   21-01-2018 - 10:00  
ESCOLA E.BRAFA "B" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   20-01-2018 - 10:30  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "D"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   21-01-2018 - 10:30  
POMAR, C.D. "C" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C"   POMAR, C.D. (A)   20-01-2018 - 09:30  
SINGUERLIN, C.F. "A" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   21-01-2018 - 11:30  
SARRIA, C.P. "D" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   20-01-2018 - 13:15  
 
  Jornada 13 (28-01-2018)  Camp Data / Hora  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   27-01-2018 - 12:00  
LLOREDA, C.F. "A" - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"   MPAL. LLOREDA (A)   28-01-2018 - 11:30  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   28-01-2018 - 10:15  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   27-01-2018 - 09:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "D" - POMAR, C.D. "C"   MPAL. JUPITER (A)   27-01-2018 - 13:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   27-01-2018 - 08:45  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E" - SARRIA, C.P. "D"   MPAL. LES OLIVERES (A)   27-01-2018 - 14:00  
Descansa - CANYELLES,C.E. "B"      
 
  Jornada 14 (04-02-2018)  Camp Data / Hora  
Descansa - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A"      
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)   04-02-2018 - 10:00  
ESCOLA E.BRAFA "B" - LLOREDA, C.F. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)   03-02-2018 - 10:30  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)   04-02-2018 - 10:30  
POMAR, C.D. "C" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C"   POMAR, C.D. (A)   03-02-2018 - 09:30  
SINGUERLIN, C.F. "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "D"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)   04-02-2018 - 11:30  
SARRIA, C.P. "D" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)   03-02-2018 - 13:15  
CANYELLES,C.E. "B" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)   03-02-2018 - 10:00  
 
  Jornada 15 (18-02-2018)  Camp Data / Hora  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A" - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"   SALESIANS HORTA (A)   17-02-2018 - 10:15  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)   17-02-2018 - 12:00  
LLOREDA, C.F. "A" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. LLOREDA (A)   18-02-2018 - 11:30  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - POMAR, C.D. "C"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)   17-02-2018 - 12:30  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)   17-02-2018 - 09:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "D" - SARRIA, C.P. "D"   MPAL. JUPITER (A)   17-02-2018 - 13:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)   17-02-2018 - 08:45  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E" - Descansa      
 
  Jornada 16 (25-02-2018)  Camp Data / Hora  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    24-02-2018 - 08:45  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "D" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. JUPITER (A)  -    24-02-2018 - 13:15  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C" - SARRIA, C.P. "D"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    24-02-2018 - 09:00  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    25-02-2018 - 09:00  
LLOREDA, C.F. "A" - POMAR, C.D. "C"   MPAL. LLOREDA (A)  -    25-02-2018 - 11:30  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    24-02-2018 - 12:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A" - ESCOLA E.BRAFA "B"   SALESIANS HORTA (A)  -    24-02-2018 - 10:15  
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A" - Descansa    -     
 
  Jornada 17 (04-03-2018)  Camp Data / Hora  
Descansa - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C"    -     
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "D"   MPAL. LES OLIVERES (A)  -    03-03-2018 - 14:00  
CANYELLES,C.E. "B" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    03-03-2018 - 10:00  
SARRIA, C.P. "D" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    03-03-2018 - 13:15  
SINGUERLIN, C.F. "A" - LLOREDA, C.F. "A"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    04-03-2018 - 11:30  
POMAR, C.D. "C" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   POMAR, C.D. (A)  -    03-03-2018 - 09:30  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    04-03-2018 - 10:30  
ESCOLA E.BRAFA "B" - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    03-03-2018 - 10:30  
 
  Jornada 18 (11-03-2018)  Camp Data / Hora  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "D" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C"   MPAL. JUPITER (A)  -    10-03-2018 - 13:15  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    10-03-2018 - 09:00  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    11-03-2018 - 09:00  
LLOREDA, C.F. "A" - SARRIA, C.P. "D"   MPAL. LLOREDA (A)  -    11-03-2018 - 11:30  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    10-03-2018 - 12:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A" - POMAR, C.D. "C"   SALESIANS HORTA (A)  -    10-03-2018 - 10:15  
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)  -    11-03-2018 - 10:00  
ESCOLA E.BRAFA "B" - Descansa    -     
 
  Jornada 19 (18-03-2018)  Camp Data / Hora  
Descansa - FUNDACIO P. CE. JUPITER "D"    -     
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    17-03-2018 - 08:45  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. LES OLIVERES (A)  -    17-03-2018 - 14:00  
CANYELLES,C.E. "B" - LLOREDA, C.F. "A"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    17-03-2018 - 10:00  
SARRIA, C.P. "D" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    17-03-2018 - 13:15  
SINGUERLIN, C.F. "A" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    18-03-2018 - 11:30  
POMAR, C.D. "C" - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"   POMAR, C.D. (A)  -    17-03-2018 - 09:30  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    18-03-2018 - 10:30  
 
  Jornada 20 (25-03-2018)  Camp Data / Hora  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "D"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    24-03-2018 - 09:00  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    25-03-2018 - 09:00  
LLOREDA, C.F. "A" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E"   MPAL. LLOREDA (A)  -    25-03-2018 - 11:30  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    24-03-2018 - 12:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A" - SARRIA, C.P. "D"   SALESIANS HORTA (A)  -    24-03-2018 - 10:15  
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)  -    25-03-2018 - 10:00  
ESCOLA E.BRAFA "B" - POMAR, C.D. "C"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    24-03-2018 - 10:30  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - Descansa    -     
 
  Jornada 21 (08-04-2018)  Camp Data / Hora  
Descansa - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C"    -     
FUNDACIO P. CE. JUPITER "D" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. JUPITER (A)  -    07-04-2018 - 13:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C" - LLOREDA, C.F. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    07-04-2018 - 08:45  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. LES OLIVERES (A)  -    07-04-2018 - 14:00  
CANYELLES,C.E. "B" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    07-04-2018 - 10:00  
SARRIA, C.P. "D" - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    07-04-2018 - 13:15  
SINGUERLIN, C.F. "A" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    08-04-2018 - 11:30  
POMAR, C.D. "C" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   POMAR, C.D. (A)  -    07-04-2018 - 09:30  
 
  Jornada 22 (15-04-2018)  Camp Data / Hora  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    15-04-2018 - 11:30  
LLOREDA, C.F. "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "D"   MPAL. LLOREDA (A)  -    15-04-2018 - 11:30  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    14-04-2018 - 12:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E"   SALESIANS HORTA (A)  -    14-04-2018 - 10:15  
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)  -    15-04-2018 - 10:00  
ESCOLA E.BRAFA "B" - SARRIA, C.P. "D"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    14-04-2018 - 10:30  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    15-04-2018 - 10:30  
POMAR, C.D. "C" - Descansa    -     
 
  Jornada 23 (22-04-2018)  Camp Data / Hora  
Descansa - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"    -     
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C" - LLOREDA, C.F. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    21-04-2018 - 09:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "D" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. JUPITER (A)  -    21-04-2018 - 13:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    21-04-2018 - 08:45  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E" - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"   MPAL. LES OLIVERES (A)  -    21-04-2018 - 14:00  
CANYELLES,C.E. "B" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    21-04-2018 - 10:00  
SARRIA, C.P. "D" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    21-04-2018 - 13:15  
SINGUERLIN, C.F. "A" - POMAR, C.D. "C"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    22-04-2018 - 11:30  
 
  Jornada 24 (29-04-2018)  Camp Data / Hora  
LLOREDA, C.F. "A" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   MPAL. LLOREDA (A)  -    29-04-2018 - 11:30  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    28-04-2018 - 12:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "D"   SALESIANS HORTA (A)  -    28-04-2018 - 10:15  
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)  -    29-04-2018 - 10:00  
ESCOLA E.BRAFA "B" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    28-04-2018 - 10:30  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    29-04-2018 - 10:30  
POMAR, C.D. "C" - SARRIA, C.P. "D"   POMAR, C.D. (A)  -    28-04-2018 - 09:30  
SINGUERLIN, C.F. "A" - Descansa    -     
 
  Jornada 25 (06-05-2018)  Camp Data / Hora  
Descansa - LLOREDA, C.F. "A"    -     
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    06-05-2018 - 11:30  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    05-05-2018 - 09:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "D" - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"   MPAL. JUPITER (A)  -    05-05-2018 - 13:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    05-05-2018 - 08:45  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. LES OLIVERES (A)  -    05-05-2018 - 14:00  
CANYELLES,C.E. "B" - POMAR, C.D. "C"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    05-05-2018 - 10:00  
SARRIA, C.P. "D" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    05-05-2018 - 13:15  
 
  Jornada 26 (13-05-2018)  Camp Data / Hora  
RACING VALLBONA, C.F. "A" - LLOREDA, C.F. "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    12-05-2018 - 12:00  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   SALESIANS HORTA (A)  -    12-05-2018 - 10:15  
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)  -    13-05-2018 - 10:00  
ESCOLA E.BRAFA "B" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "D"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    12-05-2018 - 10:30  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    13-05-2018 - 10:30  
POMAR, C.D. "C" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E"   POMAR, C.D. (A)  -    12-05-2018 - 09:30  
SINGUERLIN, C.F. "A" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    13-05-2018 - 11:30  
SARRIA, C.P. "D" - Descansa    -     
 
  Jornada 27 (20-05-2018)  Camp Data / Hora  
Descansa - RACING VALLBONA, C.F. "A"    -     
LLOREDA, C.F. "A" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A"   MPAL. LLOREDA (A)  -    20-05-2018 - 11:30  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    20-05-2018 - 11:30  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    19-05-2018 - 09:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "D" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. JUPITER (A)  -    19-05-2018 - 13:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C" - POMAR, C.D. "C"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    19-05-2018 - 08:45  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. LES OLIVERES (A)  -    19-05-2018 - 14:00  
CANYELLES,C.E. "B" - SARRIA, C.P. "D"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    19-05-2018 - 10:00  
 
  Jornada 28 (27-05-2018)  Camp Data / Hora  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   SALESIANS HORTA (A)  -    26-05-2018 - 10:15  
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A" - LLOREDA, C.F. "A"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)  -    27-05-2018 - 10:00  
ESCOLA E.BRAFA "B" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    26-05-2018 - 10:30  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    27-05-2018 - 10:30  
POMAR, C.D. "C" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "D"   POMAR, C.D. (A)  -    26-05-2018 - 09:30  
SINGUERLIN, C.F. "A" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    27-05-2018 - 11:30  
SARRIA, C.P. "D" - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    26-05-2018 - 13:15  
CANYELLES,C.E. "B" - Descansa    -     
 
  Jornada 29 (03-06-2018)  Camp Data / Hora  
SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A" - Descansa    -     
RACING VALLBONA, C.F. "A" - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"   MPAL. RACING VALLBONA (A)  -    02-06-2018 - 12:00  
LLOREDA, C.F. "A" - ESCOLA E.BRAFA "B"   MPAL. LLOREDA (A)  -    03-06-2018 - 11:30  
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J" - SANTA EULALIA, C.F. "C"   MPAL. CLOT DE LA MEL (A)  -    03-06-2018 - 11:30  
STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C" - POMAR, C.D. "C"   MPAL. NOU TAXONERA (A)  -    02-06-2018 - 09:00  
FUNDACIO P. CE. JUPITER "D" - SINGUERLIN, C.F. "A"   MPAL. JUPITER (A)  -    02-06-2018 - 13:15  
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C" - SARRIA, C.P. "D"   MPAL. SANT MARTI PROVENÇALS (A)  -    02-06-2018 - 08:45  
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E" - CANYELLES,C.E. "B"   MPAL. LES OLIVERES (A)  -    02-06-2018 - 14:00  
 
  Jornada 30 (10-06-2018)  Camp Data / Hora  
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A" - SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. "A"   MPAL. SANT GENIS-INSTITUTO VALL D'HEBRON (A)  -    10-06-2018 - 10:00  
ESCOLA E.BRAFA "B" - RACING VALLBONA, C.F. "A"   ESCOLA ESPORTIVA BRAFA (A)  -    09-06-2018 - 10:30  
SANTA EULALIA, C.F. "C" - LLOREDA, C.F. "A"   MPAL. SANTA EULÀLIA (A)  -    10-06-2018 - 10:30  
POMAR, C.D. "C" - VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "J"   POMAR, C.D. (A)  -    09-06-2018 - 09:30  
SINGUERLIN, C.F. "A" - STOITCHKOV BARCELONA C.F. "C"   MPAL. CAN ZAM 2 (A)  -    10-06-2018 - 11:30  
SARRIA, C.P. "D" - FUNDACIO P. CE. JUPITER "D"   MPAL. CAN CARALLEU (GESPA ART) (A)  -    09-06-2018 - 13:15  
CANYELLES,C.E. "B" - SANT MARTI-CONDAL, F.C. "C"   MPAL. CANYELLES (BARCELONA) (A)  -    09-06-2018 - 10:00  
Descansa - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E"    -     
 
 

Publicidad
 
 

=> ¿Desea una página web gratis? Pues, haz clic aquí! <=